Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

ten penalizační systém je fakt ******, kreténi z WG, borec do mě žduchá celou hru, pronásleduje mě po mapě a žduchá do mě, přitom si pomalu ubírá hápéčka, až je oneshot, tak ho sejmu a mám automaticky ban, tak co tohle je spravedlnost? 

Hehe, zajímalo by mě, zda bys ho dostal i kdyby se o tebe užduchal :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cassio: máš moc teamkillů za nějakou poslední dobu, proto je to na tebe tak přísný. Je počítanej poměr friendly DMG a enemy DMG a když to za nějakou dobu dosáhne určitýho procenta, tak to notně přitvrdí. Prostě teď nějakou dobu nesmíš na killy spojenců ani pomyslet, protože budeš dostávat za všechno banány. Na spravedlnost WG kašle, oni moc dobře vědí, že rudý mrchy a šikanáři hráče se*ou, proto tam mají tenhle systém - aby jim nikdo tyhle vejlupky moc nezabíjel. Vezmi si, že by to tam nebylo. Vysmahl bys půl svýho týmu, pak by sis vyhrál hru... to by nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ESL 1 vs 1 8tier heavy. Ve finále prohráno o 0,1s ... já vůl nemám na tanku zoufalství. Enemák měl. A díky tomu vyhrál. Ale i tak dobrý, mesíční prémko dnes aktivované se mi vrátí zpátky. A poblik? 113 v garáži, je to krám. Teď je na řadě Waflička. Cca 50k XP. Tak pokud bude venku zle, o víkendu půjde. Vyzkoumat, nejsou prachy na nákup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to včera po dlouhý době zkusil, ještě sme tak se Zvedákem dohodli, že bychom mohli po ESL četu, vzal sem svou napůl stockovou AT-15 a jedu.

 

První bitva mezi osmama, takže slušnej los, TOP v dmg, jeden kill, pěkná bitva. Druhou mě to hodilo proti devítkám a 4 arty na každý straně. WTF?!? No ale ubránili sme mořskou stranu, kde sem si vyndal Fersinanda, pak jel na střed, naše devítky zatím vychcípaly, jejich naštěstí taky, naše IS-3 dostala poslední devítku a sama při tom zhynula. Já měl 150 HP. Enemákům zbyl osmičkovej Waflovač, tři artyny a ještě nějaká šmucka, nám čtyři artyny a já. První se na nás vrhla britská FV, děsná formule, ale nasypal sem jí jednu a druhou jí chtěl dorazit - We didnt penetrate a to už mě zaměřila další arty a konec. Proklel sem WG, jak můžu neprostřelit 50mm papír zezadu, a jal se pozorovat botvu. No RNG řádil jak prase, na konci dostal Profesor od naší Su-14-1 z bezprostední blízkosti a ještě to stihl vyhrát, páč mu to vzalo jen půl HP.

 

Tak sem to vypnul, Zvedáku sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak závody dojety. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že by to bylo zábavnější bez goldů. Ale co mě znechutilo, že už je nezapnu:

1) Random rajčata. Prohrával jsem s lepším týmem, protože naši měli tendence přeskakovat do pruhů a díky tomu padat z mostů, zatímco rajčátka spokojeně dojela na cap a capla to. 

2) Lepší hráči - v četě cokoli pro 750 dmg. Klidně zastaví kousek před koncem mostu a ... padají dolu. Úplně jak jetí po dmg, jako na pobliku... výhra? K čemu, zastavím a zastřílím si. Jé oni to capli a já z toho nic nemám...

 

Opravdu lepší klapky na oči, koukat na cestu před sebe a nic nevnímat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilku jsem to pustil .... to co hra, tedy WG, MM, RNG předvádí, to bych nazval regulérní genocidou normálních hráčů. Už to je opravdu jen o ovládání tanku, točení dělem a výstřelu. Vše ostatní je los hry. Jdi s tím Serbe do hajzlu.

 

Jednou jsem tady četl názor, že RNG ovlivní hru z cca 25 %.  Pak ovšem do hry vstupují i další faktory, které nejdou ovlivnit, jako MM, mapa-  výběr stroje a 29 dalších hráčů. Tohle všechno je řekněme dalších 25 %, takže zbývá nějakých 50%, jak se pokusit zahrát a ovlivnit konkrétní hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to teď večer na chvíli pustil, chtěl jsem dat násobky na strojích, které expim (t69, auf. pant., chafee), zacalo to 7x lost v radě, pak hned padly všechny 3 nasobky za sebou. Za těch sedm lostu nemohlo ani tak wg, jako hloupost normálních hracu... Většina týmu zlutozelena, ale prave ti hrali nelogicky, jako kdyby za tím sedel uplne někdo jiny. TD scoutili, HT campili, LT sli do suicide spotu. Většinou byla šance na vyhru 50 pct, rozložení techniky podobné... Nějak jsem to nepobral. Během klasického týdne je to o dost lepší...

Sent from Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem teď skoro celý víken jezdil v četě, tak se prohrát nedalo. Už to pár týdnů bude, co WR končilo nad 90%. Byl bych uplně spokojen, kdyby se mi dařilo i v závodech, který mi moc nejdou a neumím tam moc ivlivňovat bitvy, zdá se mi to takový hektický s nevyjasněnou mechanikou, ale jestli to mělo sloužit jen jako zpestření, pokud přidám bod za zvuk závoďáků, tak dávám 4/10 - slabý průměr, škoda, že tam hapruje bot/autopilot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sturer Emil to je velký omyl! Bez pancíře a děla, těžko práci dělá. Nemám na to nervy, otvíraj mě jak konzervy. Až budu mít lepší dělo, který by to teď už chtělo bude to furt málo, aby se to dobrý zdálo!

 

Trpíííííííííím!!!!!

 

HOWGH

 

:laugh:

Jeden z najhorsich tankov v stocku, ale ked bude topovy kanon tak sa to uz potom da, len treba vydrzat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...