Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si dal v četě pár bitev s E4. Sice jsem klesnul z 64% na 62%, ale to se opraví. Je to asi nestabilnější rozdavač dmg. Pořad kolem 2300-3500 dá. Prohra neprohra. Kolegové co jezdí Waflovače a 183 tak samo davají víc, ale nevyrovnaně. Jednou mají 6500 a pak 1200. E4 mě opravdu baví.

Jen je základ, když už jet četu tak s TD. Nebo alespoň HT. S medkama to je problém. Kucíí s medkama umí a dost. Ale TD je TD. Prostě je ve WOT daleko vlivnější. Dmg nenahradíš. Je hrozně znát, když jede četa složená jen s TD nebo ne.

Jel jsem jednu hru sám. Boží los. 12x8 teir, 2x9 a jen já s E4. Na druhé straně Waflovač a to samé. Ale proč, vždy.....ale opravdu vždy, když mám tak boží los, dotanu rudé ultrahovada? On to psal jeden čech v KT. Dle barviček jsme měli odpad. A taky že jo.....10 tanků kempilo v base a nechali se rozmlátit Waflovačem a jednou IS3!!! Já dostal ve městě pecku, který mi zničila střelce a nabiječe, ale i před 32s nabijení jsem 3500dmg dal. Víc to nešlo. I šestkový scout si přijel vystřelit.

A to jsem přitom mohl jen sfouknout Waflovače a pak si jen kosit co chtěl.....NE. WG nalosuje odpad a je po radosti. Ale už teď se těším na večerní hraní s E4. Ten stroj na 65% má. 62% je málo. Jen to chce pořádně poskládat četu a nebrat do ní Objecty 140 či E50M...chce to tupou a hrubou sílu :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochorovka ze spodni strany je strasny pruser. Od zpristupneni toho ostrova na severu je jizni strana temer automaticky prohra (resp. na vyhru je treba vyvinout mnohem vyssi usili). 

 

Jen pro pořádek - začínali sme na základně II a bránili to někde na H2 - stáli sme tam dve IS-3, já a francouzká osma TD, kterej si vyjel hrdinsky dopředějc a zhynul, aniž se rozsvítil jedinej enemák. Byli sme bez spotu (já na tom měl bino), enemákům svítil Centurion a Hellcat, oba ale díky křoví trochu přecenili situaci a najeli nám pěkně do rány. Pak už najížděly hevyny, měly spot blbej taky, ale SU-152 dobře podporovala (měl nejspíš houfnici a byl hodně přesněj). Dost mě to mrzí, ty hevyny s SU bysme možná udrželi, ale do boku nám najela Type59 a rozsvítil nás, to SU začalo dávat a když už sme ho nakonec rozsvítili, tak už sme měli moc málo HP a postupně zhasli asi během půl minuty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samy prohry a je prohry posledni dobou nic jineho teamy na draka medka kempi,td je dopredu enemy o 2 devitky vic pro ne, ja fakt nevim uz me to pekne s*** staty na draka at delam cokoliv asi si wg reklo a ted bude prohravat !!!   proc ne ted rovnou o 4 tier 9 vic, a nerikejte ze je to normalni nebo prohravam porad jen ja ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti bude trvat poměrně dlouho, co jsem se díval, 30days držíš těsně nad 1300, ale držím palce ;)

Díky, je pravda, že poslední dobou to lamim (moc to teď nehraju) a hraju jen sólo... No od středy mám volno a to si zajezdim tak uvidím (po třech týdnech :( )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, je pravda, že poslední dobou to lamim (moc to teď nehraju) a hraju jen sólo... No od středy mám volno a to si zajezdim tak uvidím (po třech týdnech :( )

Ono hraju jen sólo není argument.Např četa 3 je fajn na WR a fun factor,kdy se člověk nasměje,probere hovadiny atd.Ale tak 8+.Nožší tiery si schopný hráč dokáže v rámci možností ukočírovat či si dobře zastřílet,v četě dochází ke klasickému vyžírání :laugh: Proto nejraději v četě hraju vyšší tiery 4,5,6 si drandím raději sám :woot: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .

Ono hraju jen sólo není argument.Např četa 3 je fajn na WR a fun factor,kdy se člověk nasměje,probere hovadiny atd.Ale tak 8+.Nožší tiery si schopný hráč dokáže v rámci možností ukočírovat či si dobře zastřílet,v četě dochází ke klasickému vyžírání :laugh: Proto nejraději v četě hraju vyšší tiery 4,5,6 si drandím raději sám :woot:

To jen v případě, že  jde o to  zastřílet si, na pojištění výhry bude i četa na prckách o moc lepší. Mockát se mi  stalo, že např. s T49 nastřílím +-2000 damage, pak mě sfoukne někdo houfnicí a se skřípěním zubů se dívám, jak trotlové dokáží prosr... vyhranou bitvu    :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samy prohry a je prohry posledni dobou nic jineho teamy na draka medka kempi,td je dopredu enemy o 2 devitky vic pro ne, ja fakt nevim uz me to pekne s*** staty na draka at delam cokoliv asi si wg reklo a ted bude prohravat !!!   proc ne ted rovnou o 4 tier 9 vic, a nerikejte ze je to normalni nebo prohravam porad jen ja ?

Asi vím, co se u tebe právě děje. Měl jsem to jednu dobu úplně stejně. A problém byl v tom, že od sebe očekáváš víc, než jsi schopný v bitvě udělat. Svět WoT se změnil. Za jeden rok stačila dorazit tomato army i na vyšší tiery. A vtom je problém. Zkus změnit taktiku. Držet se víc vzadu, nebo naopak jet víc dopředu. Prostě úprava stylu. Ale na delší dobu, né jen na jednu až dvě bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi vím, co se u tebe právě děje. Měl jsem to jednu dobu úplně stejně. A problém byl v tom, že od sebe očekáváš víc, než jsi schopný v bitvě udělat. Svět WoT se změnil. Za jeden rok stačila dorazit tomato army i na vyšší tiery. A vtom je problém. Zkus změnit taktiku. Držet se víc vzadu, nebo naopak jet víc dopředu. Prostě úprava stylu. Ale na delší dobu, né jen na jednu až dvě bitvy.

to nepomůže.. já zkoušel krom změny stylu možný i nemožný.. (hrát pouze OP stroje, víc zlatit, hrát jen do 7.tieru atd) pokud je člověk průměrný nebo lehce nadprůměrný hráč tak skončí na 54-58% win a končí.. jediným řešením jak zvednout wr jsou čety..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda té jedné hry, to byla jediná hra kde jsem skutečně zalamil. Celej nadšenej z předešlejch her jsem si najel do pozice, která nebyla úplně arty-safe a samozřejmě rajče v GW.Pantherovi co by podle svýho WN v tanku netrefilo ani stodolu mi dalo za 1100 a 4 criticaly...

2430tjl.jpg

 

Ať mi nikdo neříká že artyny dělají hru dynamičtější a že omezujou kempení. Pokud jsem spotlej tak se z pozice krytý proti těm sra*** ani nehnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mise s USA splněna. Nyní jezdím s Marderem 38t, zatím 20.000 zkušeností. Objevil jsem novou hračku, T49. Kdo jí má, asi ví, o čem mluvím. Naprosto dokonalý tank. Celý den sólo, WR 70%. Zítra koupím KV1, ať mám do dvojce s Marderem. U šikmookých je to jasný, Type34 a Chinublabla. Jen stále váhám u Francouzů a Britů. AT2? Alecto? S35? BDR?  :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expení SP... bitev jaxsraček... ještě asi zítra, pak už nebude čas. Přes násobky s tolika tanky v garáži to letí dost rychle. Ale co mě štve. 

Sedmičky - permanentně devítky.

Osmičky - půlka her desítky

Debilové - po přechodu na EU2 už jsem byl v klidu, ale na jedničce... to tenhle drkal při míření, tenhle mě dorazil, když jsem nehrál, jak chtěl on, tamten nadával ať mě reportujou jako BOTa... děti...

 

Naprosto mě dostává fail MM u 10. tierů. Jedem osmičky - hele, máme jednu desítku, oni dvě. A ještě mají o dvě devítky více... 

 

Potkal jsem Jassona a ještě Martena. Jo, my osmičky. Mě vše letělo do pr... my 8 devítek, oni 11... kompenzace? Nic... Pouštní řeka, my Heavy, oni medka... prohra dle scénáře. MM jede a dost mi vadí.

 

 

Koupil jsem kvůli kolegovi na expení Panthera. Posádka 80%, to je děs... jsem rád za 1600 dmg... ta hra se tak změnila od dob, co jsem ho vyexpil do fullu. Najednou zjišťuju, že snipovací pozice prostě neexistují... ble.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expení SP... bitev jaxsraček... ještě asi zítra, pak už nebude čas. Přes násobky s tolika tanky v garáži to letí dost rychle. Ale co mě štve. 

Sedmičky - permanentně devítky.

Osmičky - půlka her desítky

Debilové - po přechodu na EU2 už jsem byl v klidu, ale na jedničce... to tenhle drkal při míření, tenhle mě dorazil, když jsem nehrál, jak chtěl on, tamten nadával ať mě reportujou jako BOTa... děti...

 

Naprosto mě dostává fail MM u 10. tierů. Jedem osmičky - hele, máme jednu desítku, oni dvě. A ještě mají o dvě devítky více... 

 

Potkal jsem Jassona a ještě Martena. Jo, my osmičky. Mě vše letělo do pr... my 8 devítek, oni 11... kompenzace? Nic... Pouštní řeka, my Heavy, oni medka... prohra dle scénáře. MM jede a dost mi vadí.

Ehmmm, tu bitvu jsme sice vyhráli, ale klasické Patton dělo... co rána to vedle i při plném doměření. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak večer pár bitev s E4, paráda. Už ji začínám mít v ruce. První tři hry kolem 5000dmg. Škoda pak té další.....i enemák se tlemil, že jsem ho dvakrát narval a nula.....on mi pak sundá nabiječe....to je uE4 konečná. Jen ty některé nové mapy...to je takový koridorový hnus...bez špetky fantazie a možnosti něco vymyslet. Jen se modlíte k RNG že vy budete penetrovat nebo trefíte a enemák ne. Předělali i to pobřeží s tím kopcem. To je asi vrchol humusu v předělání mapy. Kopec zmizel a nahradil ho??? Ano ...koridor. Na druhé straně u kostelíka je druhý. A to je celá mapa......do bludiště v prostředku jezdí jen šílenci nebo medka. I pěchota by si na takovém terénu zlomila nohu a WG ji dá do tankové hry. Amatéři, se jim to vymstí.

Jinak živit E4 bez prémka to nejde.....clekově jdu za den  -200 000. Ale mám ještě dost. Pak kdyžtak půjdu zas na čas hrát 4,5,6 a vydělám si něco zpět.

 

Sranda byla v poslední bitvě na doboru noc. Jel jsem sám s KV2 ..los hafo 8 třídy. Tak jsem se naštval a jel s HT v čele. A HEčkama šikanoval enemácké osmičky. Výsledek, 3ks,  2100 dmg a první v hodnocení :laugh: . KT i IS3 čuměli ....pak jsem dorazil i AMX50100...škoda že HT nemá cenu za 3ks ob třídu...jako třeba medka a scouti.
Jen E25 ...klasika....narvu jí čelně z 30m, a vezmu jí jen 420hp. Pak narvu KT a tomu vezmu 550! Tak nevím jak to WG počítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alecto určitě, s tím byla děsná sranda :devil: Ale je to nízký tier, dostává docela málo expů. Na AT2 musíš mít pevné nervy, nic pro mě. U frantíků je to jedno, Beďar i S35 jsou super.

Toho Alecta asi vezmu. Je to rychlá mrška. Málo expů mi nějak nevadí, lepší než se trápit sám s nějakým vyšším tierem. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že se mi už 9 bitev (dva dny) nepodařilo dát dvojnásobek na Pantheru II. Jsem stíhán strašlivými týmy a i kdybych dělal nevím co, tak s takovým materiálem nemám šanci vyhrát. Takhle se budu k E-50 štrachat půl roku.

 

shot012b.jpg

 

Desítková bitva, 4 killy, 2723 dmg, 8 spolubojovníků s 0 dmg.

 

Edit: Tak na desátý pokus násobek, samozřejmě s nízkou dmg (asi 1500) a jen jedním killem, ustřílen třemi neviditelnými německými TD (neměla být v posledním patchi změna spotu?). Jak jinak. 

 

P.S. Teď mi jeden týpek, co celou dobu v osmičkové bitvě s Obj.416 kempil a nastřílel 372 hp dmg, poté co jsem mu napsal, že je "stupid camper", napsal do garáže, že má lepší WN8, a že mám držet hubu. Podotýkám, že má lepší statistiky asi o 80 bodů. Bože, co to hraje za kryply?

 

A ještě jedna věc, dneska má každý dement německé TD, jen s nimi málokdo umí zacházet, takže prohra na cap i když je kolem hromada zakempených TD a nikdo není schopen trefit jedno medko není žádný problém.

 

shot013b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s akcí na SP malinko pohnuto. Neměl jsem moc času, ale ty hlavní dva národy se kterými mám problém a to JPN a CHN, protože mám jen jeden tank, jsem splnil denní limit. Zahráli jsme si jinak vcelku hezky na devítkách.Jak už tady zmínil Zvedák, tak jsme ho potkali na Pouštní řece. Sice nás pushli jednou stranou, ale stačili jsme je zadržet a nakonec z toho byl Win na cap. Což byla škoda, chtěl jsem si pověsit Zvedákovu kůži nad monitor  :devil:. Ale jinak to byla vcelku solidní bitva. Nastřílel jsem si s 50 120 4100dmg. V těch devítkách jsme ještě rozhodli bitvu na Murovance. Nenechali jsme naše kempit v lesíku a vyrazili jsme agresivně kupředu. Spoluhráči nebyli úplně bezmozci, tak nás tam jeli podpořit a win byl jednodušší, než by se dalo předpovídat, protože po bitvě mi to hlásilo nějakých 40% na výhru. Musel jsem se zasmát v této bitvě hráči v Obj. 140. Nadával mi do gold noobů. Měl jsem T-54 a mám tam dělo právě před Obj. To snad musí vědět, že se základní pene 203 toho člověk moc nenadělá. Ale vcelku je mi to jedno. Ať mi nadává kdo chce jak chce. Jsou to moje kredity, goldy jsou povoleny, takže nemám žádnou nepovolenou výhodu. To mi připomíná, že teď bude další kampaň v CW na tank. Protože CW nehraji, tak jsem zvědav kdo mi zase řekne, že jsem NOOB, protože nebudu mít darovaný tančík  :biggrin:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to opět docela šlo, četa s JK a Binfem, 9 výher a 7 proher, průměrné WN8 kolem 3100, paradoxní je, že nejhorší zápisy jsem měl první 3 bitvy, kdy jsem bral 2 x KV a jednou hellcata, potom s leopardem 1 už to byla jiná písnička, dokonce proběhla i šňůra 7 výher, zase začínám mít z hraní dobrý pocit, to téměř měsíční utpení už je snad částečně zažehnáno, bylo to fakt otřesné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera pár bitev četa, osmy prohra, přechod na devítky, klasický scénář - v bitvě, kde nastřílím 5k DMG a celá četa kolem deseti tisíc tak rupnem, a v další kde dám 500 win :wallbash: něco asi dělám blbě.

 

No, pak sem chtěl dát historickou, kolem dvaceti lidí na každý straně (Rusi a Germáni) dvakrát mi vypršel čekací limit, tak sem to vypnula šel si zablbnout do Bad Company 2.

 

Jedno zjištění - Battlefield 3 má TOTÁLNĚ dodrbanej netkód a hitdetect. V BC2 v pohodě ustřílím enemáka na CQB, registruju jednotlivý hity co dostávám, zatímco v BF3 je to většinou PLESK sem mrtvej, zatímco já do enemáka musím naposílat celej zásobník, aby lehnul. Logicky teda hra špatně odesílá a přijímá data - z mýho pohledu enemák nedostává hity, zatímco já lehnu na první, ve skutečnosti se ale ty hity jakoby sčítaj a pak to přijde všechno najednou (a enemák dost často padne až za rohem).

 

Novější hra - horší netkód. DICE udělalo něco HODNĚ blbě. :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw zajímavá stránka... kolik dmg by jsi měl s jakým tankem nastřílet pokud chceš bejt zelenej/modrej/fialovej

 

http://www.targetdamage.com/nations

Pěkná tabulka! Ale dobré šílenosti tam jsou.... je to hodnoceno dle WN8. S E4 potřebuju 3225, ted mám 2900. To nevím, jestli dám. Kolem 3000 to jde určitě, E4 umí v poho dát mezi 4000 -5000. Jenže taky pak v klidu za nula...

U frantíků jsem v poho všude. S ARL is AMX45. AMX45 mám dobrý dmg, to mě překvapilo....šmejd jeden :laugh: . Ale AMX50100. To je hrůza..2250!! To nikdy nedám. Asi taky proto, že 8 nejezdím :laugh: . Ale AMX50100 to je ultra náladovka...buď naflákám 2700 nebo 1200. Ty desítkové losy to zabijí. A jí sní mám nejhorší MM ze všech osmiček. Kdybych měl více losů s 8 a 9 třídou, tak to dát půjde. Ale s 60% her v 10 ...ani náhodou.

 

Ale jinak moc pěkná tabulka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že se mi už 9 bitev (dva dny) nepodařilo dát dvojnásobek na Pantheru II. Jsem stíhán strašlivými týmy a i kdybych dělal nevím co, tak s takovým materiálem nemám šanci vyhrát. Takhle se budu k E-50 štrachat půl roku.

 

shot012b.jpg

 

Desítková bitva, 4 killy, 2723 dmg, 8 spolubojovníků s 0 dmg.

 

Edit: Tak na desátý pokus násobek, samozřejmě s nízkou dmg (asi 1500) a jen jedním killem, ustřílen třemi neviditelnými německými TD (neměla být v posledním patchi změna spotu?). Jak jinak. 

Jo já ho už nejezdím. Díky E4 jsme zjistil, že ani 10 medka nejsou ten hlavní hnací prvek v desítkových bitvách. A 8 medko je peklo. Šílení losy, kdy je člověk po spotnutí na rychlý soustřel. PII navíc není ani dobrý spoter.....no užij si to :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...