Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak si sebou do bitvy nekoho vem - mas jistotu, ze alespon nekdo umi neco zahrat - noo, stejne jsme to projeli ... ale to uz nebyla chyba tymu. proste jsem s Hellcatem neprobil 2x za sebou celne T25/2, jednou mi dinglo AMX 12, 2x IS z boku a jednou SU-100 celne, ale to bylo na velkou vzdalenost ... budiz.

 

Tak samozrejme, ja jen reagoval na to ze na vysokych tierech je vic rajcat. Coz je presne opacne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jim odpověděl a "poděkoval" za pěknou a narogantní odpověď. To bylo naposledy co jsem jim psal....fakt to je jen tupý arogantní dobytek. Ani to sem dávat nebudu...ale sprostý to nebylo.

 

A co jsi čekal, že ti napíšou? Že "ufony" ze hry stáhnou a že jim servery fest lagují? To snad ne... že ne? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta tabulka od BOB_CZ přesně ukazuje, jak se MM snaží aby četa dobrých prohrála. Odhaduju, že takto a podobně to vyhodí 80% bitev. Nejlepší je, jakmile vidíte, že vás to nehodí do bitvy během 15-ti sekund, tak to típnout, počkat aspoň 15 sekund a nahodit to znova. Jak to dlouho trvá, tak MM vymýšlí nějakou velkou zhovadilost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to nainstaloval, ale nemám odvahu hrát :-)

 

 

Netuším sice po jak dlouhé době jsi to zase nainstaloval, ale věř, že to co jsi zažíval před tím, je teď ještě 10 horší, dej si hru a uvidíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta tabulka od BOB_CZ přesně ukazuje, jak se MM snaží aby četa dobrých prohrála. Odhaduju, že takto a podobně to vyhodí 80% bitev. Nejlepší je, jakmile vidíte, že vás to nehodí do bitvy během 15-ti sekund, tak to típnout, počkat aspoň 15 sekund a nahodit to znova. Jak to dlouho trvá, tak MM vymýšlí nějakou velkou zhovadilost.

Na tohle jsem se zaměřil a ... ne, pouze konspirace. Půlka bitev +2 tier, půlka top tier. Takže už to neřeším. A lamy to do týmu hodí tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tentokrát byl víkend nic moc, neměl jsem bohužel moc času, takže málo her, málo pro takového závisláka..... :biggrin: Jinak stále více se snažím hrát medka, ale je to s nima těžký, těch tédeček je fakt moc a jít s devítkou po dvou ranách do garáže, není moc příjemné.  Jak mě Leopard PTA bavil, tak teď mě docela zlobí a mám s ním snad šňůru 6-ti proher v řadě....... :confused:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta tabulka od BOB_CZ přesně ukazuje, jak se MM snaží aby četa dobrých prohrála. Odhaduju, že takto a podobně to vyhodí 80% bitev. Nejlepší je, jakmile vidíte, že vás to nehodí do bitvy během 15-ti sekund, tak to típnout, počkat aspoň 15 sekund a nahodit to znova. Jak to dlouho trvá, tak MM vymýšlí nějakou velkou zhovadilost.

presne tak predevcirem jsme jezdili cetu 3fialky a ne a ne vyhravat..pokazde v druhem tymu min.taky 3 fialky a to nemluvim o tom ze v 90% jsme byly uplne dole a na topkach red army takze jsem se na cety vykaslal a hraju opet sam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle jsem se zaměřil a ... ne, pouze konspirace. Půlka bitev +2 tier, půlka top tier. Takže už to neřeším. A lamy to do týmu hodí tak jako tak.

 

Přesně tak, zrovna jsem to chtěl napsat "Kanárovi" :-)

 

Od doby, co jsem si to tu od něj přečetl poprvé, tak to decánko sleduju a resultát mám stejný jako ty = stejná loterie jako kdykoli jindy :-D

 

presne tak predevcirem jsme jezdili cetu 3fialky a ne a ne vyhravat..pokazde v druhem tymu min.taky 3 fialky a to nemluvim o tom ze v 90% jsme byly uplne dole a na topkach red army takze jsem se na cety vykaslal a hraju opet sam....

 

Poslouchej, a jak teda WGéčko "penalizuje" ty vaše fialové enemy protějšky v četě, když jimi penalizuje vaši fialovou četu?? ;-) IMHO konspirace... dlouhodobě MNOHEM horší losy mají čety o dvou jedincích, co jsem tak nějak vypozoroval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tentokrát byl víkend nic moc, neměl jsem bohužel moc času, takže málo her, málo pro takového závisláka..... :biggrin: Jinak stále více se snažím hrát medka, ale je to s nima těžký, těch tédeček je fakt moc a jít s devítkou po dvou ranách do garáže, není moc příjemné.  Jak mě Leopard PTA bavil, tak teď mě docela zlobí a mám s ním snad šňůru 6-ti proher v řadě....... :confused:

 

to je nic ja mel 34bitev a 1 vyhru...porad jsem si myslel ze se to otoci a ze prece musim i vyhrat,ale ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si sebou do bitvy nekoho vem - mas jistotu, ze alespon nekdo umi neco zahrat - noo, stejne jsme to projeli ... ale to uz nebyla chyba tymu. proste jsem s Hellcatem neprobil 2x za sebou celne T25/2, jednou mi dinglo AMX 12,  2x IS z boku a jednou SU-100 celne, ale to bylo na velkou vzdalenost  ...  budiz.

 

2YhUT.jpg

 

Proto nepoužívám xwm......by mě mrdlo, ještě před odpočtem.....ta druhá četa....proč to hrajou? 42%.....To musí už hrát někdo jiný než lidi...třeba psi z babičky Sultán a Serblll :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi trochu přehání, obzvlášť v těchto případech, ale to jako vážně? Po tomhle bych měl týdenní pauzu  :biggrin:

Měl jsem něco podobného s ARL, po cca deseti bitvách jsem to vzdal a šel na další tanky různého druhu, kvůli trojnásobku. Každej dalších jsem měl nejhůř druhou bitvu win.

Tak jsem zatnul zuby a nakonec jsem ten MM udolal i s ARL :biggrin:

 

Asi nějaký skvrny na slunci nobo co :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo mi o formu odpovědi..obsahem mě opravdu nepřekvapili. :biggrin:

 

Na formu serepes ;-) jestli tě odpálkují slušně nebo arogantně je ve výsledku jedno, když tě stejně odpálkují... oni prostě IMHO nemohou napsat nic jiného, protože WG. Alespoň oficiálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi trochu přehání, obzvlášť v těchto případech, ale to jako vážně? Po tomhle bych měl týdenní pauzu  :biggrin:

Tak není mi 12 abych si tu vymyslel :-) jinak někde mužů dohledat screenshoty-jestli mas zájem..postupně jsem si vše ukládal.no já si pořad říkal ze se to otočí ze teď už přece musím vyhrát a zase nic..wn jsem držel na standardu takže jsem to zkoušel dal ale nic nepomohlo ani změny tanku a tieru..nicméně další dny se zase dařilo takže ve 3dennim součtu to byla klasika kolem 54-55%.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový losy nejsou vyjímkou, dost často poslední dobou potkávám 5 artyn ve hře. Nejlepší MM je, když je 5 artyn, 5 střeďáků+ nějakej scout a moje TD se krčí vespod tabulky, např. se šnekojdním Emilem to je potom radost hrát. :facepalmic:

Včera sem koupil Borsiga a než mi to nadělilo kupu rajčat, tak to na EU2 losovalo MM taky přes 1 a půl minuty, sem nechápal no. :Smile_unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...