Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dobré, dobré. Četa FCM, konečně jsem poznal trojkový losy... když jsem pak dal sólo, zas jen pětky... Večer rota. Paráda. Kdybych nevzal Himl hurá stylem, tak 10:0, potom pokračoval někdo jinej a taky krásný výhry. Akorát lagy... drobný lagy. Lítalo to pozdě, lítalo to mimo plně zaměřený enemáky... A poslední hra, kde jsem byl poslední šance na decap, humus. Jedu spotnu ty dva zmetky, zastavím, mám 5s do konce, zaměřím si, prásk... vedle, porážka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče zajdi k doktorovi. Taková choroba a ty to léčíš doma čajem s rumem a nebo co? :biggrin:

 

léčím se zázvorem voe, po několika desítkách letech jsem si zasáňkoval :-D a už holt nejsem malej kluk, houby vydržím :(

 

PS: i když za ty pohledy " profíků " lyžařů to stálo, dva staří volové na starých dětských sáňkách :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek mizerný,po koupi S-51 sem si říkal jak je to boží stroj(one shot IS-8,Lowe za 1630 ostatní tanky cca za 700)..ale pak se to zlomilo a proste sem ctyrikrat netrefil stojící tank,a čeekat 50s na nabití..opruz..pak losy s pětkama..vždy max 500dmg,ty malé ***** prostě nepostojí..dáj M sice bylo lehké,ale pocity rozporuplné,ale  garáži pobude,má mizerný W/L z minulosti a nemám jinou VIIčku..no a pak roty ty mi těžce napravily náladu,excelentní FC,kdy se rychle reagovalo na změny an mapě a enemáci se drtili a přitom ještě na TS byla sranda..a hlavně,naprosto mi vyhovovaly taktiky a místa pro boj pro moji milovanou rotovou T32..já prostě IS-3 nemám rád,ale když se párkrát stalo,že IS-3 musely jet na hrotu a T32 až za nima,musel sem se smát a vzpomnět si na tuto scénku ze south parku..díky za super hry Zvedáku...

http://www.youtube.com/watch?v=_1fHIMDNq-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek: Lagy, lagy, lagy.

Zapnu WoT, první hra, AMX 50 100 na westfieldu, jedu trošku dopředu někoho spotnout na kopečku, najednou nic, nic, hra stojí, najednou se objevím na druhym konci kopce mezi 5 soupeřama, prej jsem se tam doslova teleportoval.

 

Co s tím sakra WG dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tankopedii máš všechny tanky i s jejich elevací a depresí.

 

prosim te, ktery udaj je hodnota deprese dela? - napr. http://worldoftanks.com/encyclopedia/vehicles/usa/t32/ - ja to nejak nenasel ...

 

 

vyzkoušel jsem v 5ti bitvách Svejkovo nový objev - dá se s tím i něco zahrát a WN tomu nějak přeje ... :)

 

Oa6v.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek se nesl v duchu naprosté průměrnosti. Občas jsem zazářil, občas zklamal. Jinak pohodka a klídek. Sice jsem musel dát 5 her s SU152 abych udělal dvojnásobek, ale ono to patří prakticky každý den jinému tanku. Je to jako ruleta. WG vám nalosuje tank, který bude mít ten den totální smůlu, a pak se můžete rozkrájet a nenaděláte nic. Samozřejmě ve čtyřech hrách jsem měl nastříleno hromadu dmg a hromadu killů a ve vítězné hře jsem udělal jen jeden kill a celkově 600dmg. Takže jsem dostal i s dvojnásobkem 1500XP, přičemž hru předtím jsem za prohru dostal 1100XP  :biggrin:. Dal jsem si včera jednu epickou bitvu s Hellcatem mezi sedmičkami. Na Bažině jsem startoval na spodní bázi. Tak jsem si řekl, že to nebudu kempit a budu spotovat tančíky, tak jsem vyjel na ten kopeček vlevo. Jely tam všechny HT od enemáka. A já pálil, pálil, pálil a pořád pálil, až jsem chtěl vystřelit a zjistil jsem, že nemám náboje. A ještě mě čekalo jedno překvapení. Zjistil jsem, že jsme na té straně byli ve trojko. Udrželi jsme díky mému spotu a dobrému postavení T-34-85 a T25/2 sedm enemáků v HT. Já měl nastříleno 4080 dmg a pět killů. A mít náboje, tak těch killů je 7. Ale tak dodělali to kluci a byl klid. Konečná tabulka hovořila naprosto za vše. Druhý v pořadí měl nastříleno 1500. Chudáci ti, kteří chtějí na Hellcatovi M. Dostal jsem v základu 1750XP. 

Jináč se nic zvláštního nestalo. Něco málo jsem si užil s Peršanem i s TigremP. U toho Tigra už jedu na Ferdu. Sice těch XP je potřeba opravdu hodně, ale s tigříkem to půjde samo. A jinak jsem si hrál dost často na hasiče. Když jsem viděl ty lemmingy, tak jsem se často musel postavit jen na nějaké to vhodné místečko a hasit problémy. Sice jsme hry vyhráli, ale já byl většinou mrtvý. Nicméně nebýt toho, že jsem zůstal poblíž báze a nechránil odkrytou druhou stranu, tak by to byly losty jak vyšité. Bohužel tohle nikdo neocení  :smile:.

 

 

A pro toho s tím nečitelným jménem v mandarínském dialektu: Omlouvám za mou mystifikaci. Já myslel, že to tam je. No a koukám, že to tam není. Tzn že WG to raději ani nikam nepíše, protože to buď nevědí, nebo je to úmysl proto, aby pak nemuseli odpovídat na otázky typu: Proč ten tank má napsáno depresi -12 a přitom to neodpovídá skutečnosti  :biggrin: . Tak ještě jednou přijmi mou omluvu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joooo,tak včera to bylo super, konečně hrdina s IX waflovačem za 7350 dmg a 2000 nasvícení, stihl jsem jsem sice jenom 11 her, ale z toho 8 výher a i přes jednu O dmg s amx 50 100, jsem měl průměr dmg 3300 a průměrné WN8 3713, už asi 14 dní jezdím z 90% IX. tier a je to hodně zábavné, devítkový waflovač je ultimate killer....a hlavně jsem témř přestal expit, to je fakt balzám na nervy, expení je hrozný opruz, popravdě ani nevím, jakou lajnu bych teď chtěl jet, takže nejedu nic, možná jednou ruské nebo čínské medka, ale nemám rád trubky zapíchlé v turretu, s kterýma nepohneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem začal úžasnou sérií 9 proher v řadě, jednou jsem se jel s KV1S raději utopit. Potom naštěstí Zvedák založil rotu, tak jsem šel spát s 50% W/L.

Ty mikrolagy taky potvrzuji a ještě někdy po skončení odpočtu stojím tak 5s zamrzlý na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový soubor kreténů jsem ještě nepotkal. Sám jsem nestihl už udělat nic. Píšu hned na začátku, že je 17% win chance, ať hrají hlavou a nepáchají zbytečně sebevraždu. Jako do dubu. Celý tým se rozjel jako jeden muž přímo před kanóny nepřítele. No, a pak se na mě sesypali. 1:15.

 

shot093jzj.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový soubor kreténů jsem ještě nepotkal. Sám jsem nestihl už udělat nic. Píšu hned na začátku, že je 17% win chance, ať hrají hlavou a nepáchají zbytečně sebevraždu. Jako do dubu. Celý tým se rozjel jako jeden muž přímo před kanóny nepřítele. No, a pak se na mě sesypali. 1:15.

 

Tak se podívej na ty nicky - Tajfun, eminem, kondoník, Darth Vader :facepalmic:

 

Celkem odvědčený pravidlo - čím blbější nebo naopak hustokrutopřísnější nick ve hře, tím větší tydýt se za tím schovává.

 

Enemákům to vybojovalo pět tanků, ten zbytek, to byl taky herní odpad, měli kliku jednak na los (Churchill, KV1 a Čína byli schopní hráči) a nejspíš i na bulhara. Tebe v KV neměl kdo podpořit, páč Churchill u vás byl dřevěnej jak futra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od té doby co hraju nová Německá TD, tak jsem magnet pro artyny. Začínám je nesnášet. :-).

 

Červení troubové, střílející přes satelit na sebe musejí být sakra hrdí, když sundají na ránu tank, kterej se přestřeluje s dalšíma tankama a nemá zrovna čas, ještě uhýbat artynám. Když mně sundá artynář, kterej je dobrej i v tancích, tak s tím nemám problém, ale tohle mně fakt dokáže vytočit. Hňup s win7 - 800 po 12k bitvách prakticky rozhodne bitvu, když se mu povede sestřelit poslední top tank na ránu. Pak se kouknu na jeho dmg po bitvě a co nevídím? Trefil jenom mně a pak se ani neuprd.

 

Dělostřelecvo - povolit nákup až od ratingu 1500+ :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jednu otazku ohladne MM, preco na VII niekedy dava, a nie je to zase take zriedkave, pekne MM kde si same hevyny - Tigre, IS a T29 pekne pokope. Preco toto nevidat na inych tieroch?

Já to jednou potkal i s IS3 (30 těžkých osmiček v jedné bitvě) a byla to parádní hra :smile:

Proč se to neděje častěji... to netuším, ale je to škoda, je to příjemné zpestření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se podívej na ty nicky - Tajfun, eminem, kondoník, Darth Vader :facepalmic:

 

Celkem odvědčený pravidlo - čím blbější nebo naopak hustokrutopřísnější nick ve hře, tím větší tydýt se za tím schovává.

 

Enemákům to vybojovalo pět tanků, ten zbytek, to byl taky herní odpad, měli kliku jednak na los (Churchill, KV1 a Čína byli schopní hráči) a nejspíš i na bulhara. Tebe v KV neměl kdo podpořit, páč Churchill u vás byl dřevěnej jak futra.

Vidím tam i chybu a to v tom třetím nicku. Asi tam má být na konci "m" a ne "n"!

Ach jo...a já si dal v SC nick "spacewind", ptz v té spoustě uživ. jmen apod už tápu a i jsem bez fantazie! Mám to změnit anebo blb blbem už zůstane? :ermm:  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...