Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

to? Jasson Smith, souhlasím s tím co jsi psal o T30 je to jedna z nejhorších IX ve hře, nechápu švejka, jak tento šrot, může být pro něho miláčkem, protože u T30 pokud urychleně nezalezu za kopec, když to situace a mapa dovolí, tak s pravidla během několik málo minut jsem dole, to za předpokladu, že není arty-party, no ještě 110k expů a tento šrot letí z garáže, jen to bude ještě na dlouho, jelikož více než násobek dělat s tímto hnojem opravdu nezvládám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer som šiel cielene na tých 10 veľkých lekární za 15 víťazných a zo začiatku musela nado mnou stáť šťastná hviezda, prvých 12 bitiek víťazstvá :-) Trinásta samozrejme prehra - a že nebuď poverčivý - a za ňou ďalšch 5... Potom sa to ale zvrtlo správnym smerom a lekárne boli behom pár bitiek v kapse... Celková bilancia W/L 21:9, na moje pomery (52,5 % win) veľmi fajn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový hráč jako ty, už určitě vyzkoušel skoro všechno, tak dej taky artyny a uvidíš a nekecej něco o povaze lidí, kteří hrají za arty.Dělostřelectvo do hry prostě patří. Narozdíl od artyn  nevím, jak se např. v bitvě u Kurska a Prochorovky uplatnili scouti To k zamyšlení pro ty, co přemýšlí nad reáliemi hry. Arty mají ve hře reálné místo , ne scout. Jestli se mýlím, tak mě opravte.

No, scouti se uplatňovali celou válku, Germáni k tomu používali kolový obrněnce, rusové tankový čety :tongue:

 

Artyny se jistě u Kurska nebo Prochorovky uplatnily, jenže valná část byla jednak tažená a druhak artylerie pálí  na souřadnice, na bodový cíl jen přímou palbou. Proti satelitnímu zaměřování je i ten 3rd person pohled zpoza tanku těžká simulace.

 

 

 

Vrchni plat 320mm efektivne, spodni plat 260mm efektivne (proti HEAT; proti AP/APCR je to o trochu min kvuli normalizaci). Po strance armoru podvozku krute OP. ST-I ma aspon mekkej spodek, kterej se da s pene 220 celkem ladit, ale zas ma megahustou vez a spodni plat jde snaze schovat. 

 

Máš naprostou pravdu, na papíře to tak určitě je - jenže v praxi mi to nějak nefunguje. Nepamatuju se, kdy bych něco spolehlivě oddingal víckrát po sobě, TD vůbec neřeším, ty prorvou pokaždý (respektive - dingnu je když to nejmíň čekám). Až při brutálním naúhlování ten předek začíná dingat, ale to musím mít kryt, protože moc vystavuju boky.

 

Jen pro srovnání - Caernavorn odráží mnohem víc střel, v porovnání s Tigerem II je mnohem tvrdší. Možná to je tím, že do Němců se líp trefuje - jejich design je jednoduchej a krabicoidní, zatímco brit má malý plochy a členitej povrch (a velmi malý LFP), nebo mají Angláni lepší ocel.

 

U Tigera II a E-75 sem na nějaký dingání rezignoval - prostě počítám s tím, že nachytám, a každá odražená je prostě bod k dobru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělostřelectvo do hry prostě patří

 

Satelitní ultra-přesné dělostřelectvo ve hře o tancích/stíhačích tanků z let 1930-1960 patří do hry asi stejně jako, když si koupím hamburger a místo kečupu, tam dám med :-) Arty-party, dle vyjádření vývojářů z WG, byly do hry dány záměrně proto, aby se předešlo kempení, účinek však to má naprosto opačný, myslím si, že zrušení tohoto rušivého elementů ve hře, by přivítalo 90% hráčů, ale jsem realista a je mi zcela jasné, že k tomu nikdy nedojde bohužel. Nicméně s tebou pane nemohu souhlasit, dle mého soudu artyny do Wot vůbec nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Satelitní ultra-přesné dělostřelectvo ve hře o tancích/stíhačích tanků z let 1930-1960 patří do hry asi stejně jako, když si koupím hamburger a místo kečupu, tam dám med :-) Arty-party, dle vyjádření vývojářů z WG, byly do hry dány záměrně proto, aby se předešlo kempení, účinek však to má naprosto opačný, myslím si, že zrušení tohoto rušivého elementů ve hře, by přivítalo 90% hráčů, ale jsem realista a je mi zcela jasné, že k tomu nikdy nedojde bohužel. Nicméně s tebou pane nemohu souhlasit, dle mého soudu artyny do Wot vůbec nepatří.

 

Zajímavý je, že dokavad byla ve hře jako TOP artyna Hummel a v bitvě tak jedna, maximálně dvě, tak si je hráči hlídali a po naspeedovanejch T-50-2 šila každá hlaveň ve hře, aby se k artyně nedostal. Jak přibyly obrmonstra na top tierech a zejména po rozšíření losů s třema arty na každý straně na brečení artyn "Help" každej zvysoka prdí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jen pro srovnání - Caernavorn odráží mnohem víc střel, v porovnání s Tigerem II je mnohem tvrdší. Možná to je tím, že do Němců se líp trefuje - jejich design je jednoduchej a krabicoidní, zatímco brit má malý plochy a členitej povrch (a velmi malý LFP), nebo mají Angláni lepší ocel.

 

U Tigera II a E-75 sem na nějaký dingání rezignoval - prostě počítám s tím, že nachytám, a každá odražená je prostě bod k dobru.

 

Protoze lidi dost casto strilej Caernavorna do veze, ktera odcinka hodne a u T II neodcinka skoro nic. Kdyby strilelu dolu, tak je situace opacna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý je, že dokavad byla ve hře jako TOP artyna Hummel a v bitvě tak jedna, maximálně dvě, tak si je hráči hlídali a po naspeedovanejch T-50-2 šila každá hlaveň ve hře, aby se k artyně nedostal. Jak přibyly obrmonstra na top tierech a zejména po rozšíření losů s třema arty na každý straně na brečení artyn "Help" každej zvysoka prdí...

 

 

A ty se tomu divíš ? Já teda vůbec ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, tohle, co jsi napsal o artynách, je pěkná blbost, máš určitě víc nahráno než já a víc zkušeností, ale tohle je prostě hovadina. Já jel ruské arty do 6. tieru, pak už mě to nebavilo, ale určitě to není o tom, že hráči za arty mají zkurvenou povahu, to jsi silně přestřelil, slušně řečeno. Ono to taková sranda zase není. I když stojíš na vhodném místě, plno tanků se někde kryje. Střely létají mimo jako u ostaních strojů, zasáhnout tank v pohybu vyžaduje daleko víc zkušenostim a odhadu, než s normálním tankem. A díky rush attack blbům si pro tebe každou chvíli někdo dojede. Takže žádná klikačka.

Takový hráč jako ty, už určitě vyzkoušel skoro všechno, tak dej taky artyny a uvidíš a nekecej něco o povaze lidí, kteří hrají za arty.Dělostřelectvo do hry prostě patří. Narozdíl od artyn  nevím, jak se např. v bitvě u Kurska a Prochorovky uplatnili scouti To k zamyšlení pro ty, co přemýšlí nad reáliemi hry. Arty mají ve hře reálné místo , ne scout. Jestli se mýlím, tak mě opravte.

Brát s rezervou, byl jsem rudý vzteky..... :biggrin:

Ale názor na arty neměním....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučte nějakej americkej low tier tank (tak do 5ky), kde bych si mohl vyškolit alespoň velitele pro budoucí T32ku, odmítám hrát osmičku bez žárovky. Na tom jestli to bude light/med/hvy mi nezáleží, přetrénuju to za goldy.

USA mají super do 5 třídy spíše TD. M8A1 či T40 s M10...to jsou výborné stroje. Ale vyber to co má podobný složení posádky. Z tanků je dobrý M4 s houfnicí, ale často musíš goldit. Takže asi nej stroj je T1Heavy. Výborný masakr stroj. Někdy se k němu zas vrátím. Natočíš a u kloveš všechno. Navíc mám na HT nneuvěřitelnou akceleraci. A díky velké váze ese ním skvěle ramuje. Narvat Stuga ramem za 250 není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrchni plat 320mm efektivne, spodni plat 260mm efektivne (proti HEAT; proti AP/APCR je to o trochu min kvuli normalizaci). Po strance armoru podvozku krute OP. ST-I ma aspon mekkej spodek, kterej se da s pene 220 celkem ladit, ale zas ma megahustou vez a spodni plat jde snaze schovat.  

 

Neni dobra - nejvice ponerfene vozidlo z cele hry (od bety po soucasnost). Nejlip hratelny to bylo asi hned po uvedeni T110E5 (kompletni predelavka parametru, zvyseni presnosti, ale ztrata hp oproti HT). Pak to slo z kopce, 155ka ponerfena (rozptyl za pohybu, ROF snizeny, snad i aiming zhorseny), nasledne 120ka ponerfena (holt to sypalo rychlejs jak T110E5) a pozdejs prisla jeste jedna vlna... Proc tomu tak bylo uz presne nevim, osobne si to vysvetluju tak, ze prii presunu a vzniku noveho stroje doslo jednoduse k tomu, ze ten tank meli prevazne hraci, kteri si T30 vyjezdili jako desitku a umeli s tim hrat, takze to melo vysoky avg winrate a proto to slo dolu.

Aktualni stav je zhruba takovy:

Armor - nema (vez mimo mantlet da na tom tieru uz skoro cokoliv), funguje pouze sidescrape

Gun - otresne krivy (zejmena 155ka); pamatuju, ze jsem to prodal po patnacti ranach na vzdalenost 30-200 metru, ktere netrefily nebo letely uplne do kytek. Pravda, bylo to jeste pred 8.6, ale nepredpokladam zadnou extra zmenu (nedavno jsem s tim hral na T95); otresny aiming (pohyb vezi ma tak velke penalizace, ze vyhoda vez = nemusim hybat podvozkem je zcela k nicemu, jelikoz treba Obj704 ma kolac rozhozenej daleko min, pokud otoci podvozkem) a tragicke DPM (horsi nez kupa T8 TD).

Pohyblivost - prumerne prumerna

 

Suma sumarum, ten stroj imo nema moc co nabidnout. Kdyz si vezmu treba Obj704, mam vyssi DPM, realne daleko rychlejsi aiming, daleko lepsi presnost, daleko lepsi armor, daleko lepsi pohyblivost. Akorat to nema vez. Jestli za to ta vez stoji, to uz je na posouzeni kazdeho. Mne z teto dvojice sednul daleko lip Obj.

 

M4 s houfnici (HEAT se na tom furt da pouzivat s celkem slusnou uspensosti, ale uz to daleko neni tak easy jak pred rokem), pripadne z premiaku T14. S obojim se da zajistit extremne vysoky a stabilni xp income.

Většinou píšeš pravdu, ovšem někdy se musíš méně řídit tabulkama a více praxí.

E75, ano držák, hlavně čelní šikmý plát je držák. Ale věž 320 efektivně? E75 má v palici na blízko a střední vzdálenost sakra slabinu. S JGPzE100 s AP(299pene) šla do palice vždy....spolehlivěji jak do poklopu. Určitě těch 320mm v reálu neplatí. S goldem jse do palice s každou devítkou co jsem měl či mám. Někdy sedne i bez dolgu.

 

K T30, palice drží jako blázen. To že ji někdy prorvou přes plát 10TD s goldy....to není ani třeba komentovat. Ale jinak na papírový horní růžek se enemy moc netefují. Není to legrace trefit, hodně to líže pryč nebo to narazí do plátu. Když to projde...je to většinou gold od TD.

Dělo je přijatelně přesné. Na střední a krátkou vzdálenost pohoda.Na dálku se dají už od 50% vyjetí enemáka stroje trefovat. Jasně, že poklopy to jako JT netrefí, prostě na ně nestřílím a čekám na cíl, který je pro T30 jistý. Pohyblivost je tak akorát, ono s T30 není třeba někam chvátat. Může být v přední linii, ale vždy v hulldonwnu......tak si tam"přískokama" dojedu. Rychlost zaměření....nevím co čekáte? E5 to není...ale při pořízení rychlozemaření je v pohodě.

S Objectem 704 mám 910 bitev. Byl to zabiják. Dařilo se mi sním neskutečně. Ale hrál jsem sním v době před příchodem 10TD. Věřím, že v této době by se mi nedařilo lépe jak s T30 či s JT.

Aktuálně mě hra s T30 baví moc. Winem se moc nedaří, protože na 9 a 10 třídě je aktuálně snad nejvíc rudých dementů. CO  se mi nepodaří s T30 bych určitě nezvládl ani s Objectem 704.

T30 je dle mého jedno z nejlepších TD v 9 třídě. Pomohly tomu nové členité mapy, které klsické TD zabijí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejku tak si to shrňme:

 

- T30, skoro žádná kamufláž, svítím přes celou mapu a to ještě stojím v kruhu na svém basu

- spodek neskutečný papír

- věž už prostřelí kde co, (T34,T32 májí teda odolnější palici)

- 1600HP v X bitvách 2 rány jsi dole

- DPM katastrofální, přebíjet skoro 18 sec a dát ránu za 700 pokud to milostivě RNG dovolí, no to je panečku zabiják

- dělo co netrefí stodolu ze 2m

- MM a dementní spoluhráči je pro tohle TD zničující

 

Takže švejku, když zde vynechám poslední bod, za který tohle TD nemůže, tak se na mě nezlob, ale takhle si jedno z nejlepších IX, TD jak píšeš ty vůbec nepředstavuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to nejlepší IX TD.

-Dělo je přesný dost, tohle není sniper co sedí v keříku. Nestává se mi že bych netrefoval, horší je to s critical hitama za 0 dmg, ale to není jen u T30.

-mobilita je postačující aby se včas dostal do přední linie a tam si hrál svoji hru v hulldown pozici

-1600 hp je normál pro IX TD, co víc by jsi chtěl?

-spodek, když nemůžeš hulldown, musíš sidescrapovat

-DPM... kolik DPM má třeba Object? Já mám na svojí T30 DPM 2710 (16,6s reload time).

-věž mi prostřelujou opravdu jen 10kový TD a nebo když dám někomu dost času si zamířit na velitelskou věžičku. Občas se objeví náhodný penetrace, ale těch je minimum. Rozhodně se ale dá na věž spolehnout, podle mě daleko víc jak na nástavbu JT

-camo faktor vzhledem k tomu že jsem vždy vepředu, tak mě opravdu nezajímá

 

Nevím co budeš říkat o E4, která má o 1,2 sekundy rychlejší reload (Oo) a víc hp, jinak je v každém jiném ohledu horší jak T30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty máš na T30 to dělo z prototypa ? Jelikož ať počítám jak počítám, tak 2700 DPM s tím nedáš, jedině že bys dal každou ránu za 900 což nemáš.

 

Za mě osobně je T30 šrot viz výše, jak psal jeykey, tak dlouho ho nerfovali, až z něho udělali hnůj.

 

E4 ztím neřeším, jelikož ten má kapánek odlišný styl hraní, navíc rld děla se bude zkracovat v 8.11

 

 

CharlieV - E75 jsem již dávno prodal a nechal si z IX jen Conquerora to je jiná liga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jelikož Object nabíjí rychleji, pokud bude mít BIA+ rammer+ ventilaci + žrádlo ( rusáci zvlášní příděl vodky) dostane se lehce na DPM 3000, navíc T30, E4 jsou support TD, hrají se jako HT, těžko díky cammo kempí :-)) to Object 704 je jiná káva, rozdá smrt neviděn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som videl na T30 len jediny problem a to ten cas zameriavania, ked domerate, aby ste mali aspon aku taku sancu trafit enemaka na 200-300 m, tak jemu to trva presne tolko, aby vam zameral ten weakspot na vezi, inak si myslim, ze je to super stroj a vyvolava v nepriateloch strach lebo nik nechce dostat za 700-800 HP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

datum:28.1.2014

čas:23 hodin

server:EU1

 

Naprosto šílené lagy(lagy mám minimálně a to od WG)  ping 60 až 69 FPS 110.Nechápal jsem.Jedna zajímavost lagovalo to všem čechům v té hře!!Nikomu jinému.NECHÁPU

 

Po 2 hrách a několika restartů jsem hru znechuceně vypnul.Ostatní udělali to samé.(každy z jiného místa ČR a jiný poskytoval připojení a stejné problémy).

Hodně špatný půlnoční večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

datum:28.1.2014

čas:23 hodin

server:EU1

 

Naprosto šílené lagy(lagy mám minimálně a to od WG)  ping 60 až 69 FPS 110.Nechápal jsem.Jedna zajímavost lagovalo to všem čechům v té hře!!Nikomu jinému.NECHÁPU

 

Po 2 hrách a několika restartů jsem hru znechuceně vypnul.Ostatní udělali to samé.(každy z jiného místa ČR a jiný poskytoval připojení a stejné problémy).

Hodně špatný půlnoční večer.

dlouhodobej problem.nastesti sem tou dobou byl na pivu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keď už tu ohadzujete to DPM, to ste takí skilleri, že môžte páliť okamžite po nabití? dosť pochybujem, málokedy sa človek prestreľuje face to face, takže tým parametrom by som sa až tak moc neoháňal...

Ale právě, že tento parametr je pro TD obecně životně důležitý a to z jednoho prostého důvodu, který jsi tady již sám zmiňoval a to boj 1vs1, jelikož když ke kontaktnímu boji dojde a ty přebíjíš 18sec, další 3sec zaměřuješ, tvůj pancíř jako má T30 tě neochrání, tak jsi bradou vzhůru dříve než se naděješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dlouhodobej problem.nastesti sem tou dobou byl na pivu :D

Stalo se mi to poprvé.3X E 25 četa EL Haluf a všichni tři nepoužitelný.Komická situace nastala když se laglo jednou s E 25 přímo dole a on se točil pořád dokola a NIKDO ho nebyl schopný trefit to jsem hodně nepochopil v tom lagu byl minimálně 2 minuty.Já skončil na skále v lagu a další schovaný ve křoví kde bohužel ztratil výhodu rychlého nabíjení protože střílel jednou za 2 minuty :biggrin:  a to na cíl který už tam 2 minuty ani nebyl.Docela sranda která trvala jen chvilku.

 

 

Ted bombonek hra komarin  E 25 7 killů jedu na cap v čase 1:45 sekund do konce jim zustala arty.Střílí naslepo netrefuje zbývá 30 do konce zahlédnu přijíždejí arty a padne hra.(černá obrazovka,zvuky ze hry slyším obraz nikde).ALT-F4 lognu do hry jak to dopadlo netuším.Byl jsem pěkně vytočenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...