Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

švejku tak si to shrňme:

 

- T30, skoro žádná kamufláž, svítím přes celou mapu a to ještě stojím v kruhu na svém basu

- spodek neskutečný papír

- věž už prostřelí kde co, (T34,T32 májí teda odolnější palici)

- 1600HP v X bitvách 2 rány jsi dole

- DPM katastrofální, přebíjet skoro 18 sec a dát ránu za 700 pokud to milostivě RNG dovolí, no to je panečku zabiják

- dělo co netrefí stodolu ze 2m

- MM a dementní spoluhráči je pro tohle TD zničující

 

Takže švejku, když zde vynechám poslední bod, za který tohle TD nemůže, tak se na mě nezlob, ale takhle si jedno z nejlepších IX, TD jak píšeš ty vůbec nepředstavuji.

Tož odpovím: :biggrin:

1. T30 je TD, takže má camo bonus jako všechny TD...já T30 narval síť a i posádku s camobonusem. Rozdíl je až zarážející. Stačí použít toto

http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator

A zkuste si tam dát T30 se vším co má mít k maskování. Není to vůbec špatný!

 

2.Spodek je papír, ale mě do něj trefí, když už je stejně po všem...když už jede na mě zbytek enemáků...to by neodrazilo žádné TD 9 třídy. Jinak se spodek díky novým mapám, kryje pěkně.

 

3. Vež neprostřelí kde kdo...dingá moc pěkně. Nesmíte čekat zázraky...TD10 ji smahne goldem stejně jako T34....

 

4.1600hp..normoš...nezdá se mi to málo ani hodně.

 

5.DPM....mám sní stejný dmg jako s JT či Objectem. Stejně je většinou mezi výstřely času na reload tuny...

 

6. Nepřesné dělo? Na dálku to uber sniper není, ale své si trefí. Na střední a krátkou vzdálenost je to to samé jako u Objectu.

 

7.MM a debilní spoluhráči jsou zničující pro všechny TD9 třídy.....nebosi myslíš že T95 či Object vyhrají bitvu sami?

 

Tak ještě něco? :biggrin:

 

Já raději hraju proti Objectu či JT než proti T30 v huldownu.....A že těch míst pro vystrkování palice je dost.....

Snad jen ty artyny. Na ty T30 trpí hrozně. Je vysoká a tak se trefuje sama....spleš jí taky dává zabrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keď už tu ohadzujete to DPM, to ste takí skilleri, že môžte páliť okamžite po nabití? dosť pochybujem, málokedy sa človek prestreľuje face to face, takže tým parametrom by som sa až tak moc neoháňal...

Zrovna T30 docela může, protože jsi vepředu a díky palici si můžeš dovolit vykouknout. Jiný TD to určitě taky dokážou, ale někdo jim musí prostě vject pod lauf, nebo musí vyject = vystavit celej tank nebezpečí.

 

 

Tož odpovím: :biggrin:

1. T30 je TD, takže má camo bonus jako všechny TD...já T30 narval síť a i posádku s camobonusem. Rozdíl je až zarážející. Stačí použít toto

http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator

A zkuste si tam dát T30 se vším co má mít k maskování. Není to vůbec špatný!

V 8.11 udělali podstatnou změnu mechaniky, kde TD přijdou o veškerej TD-camo bonus po výstřelu = spot skoro na max. view range enemy. Z tohodle bude hodně majitelů TD hodně rozčarovanejch, ale zrovna T30 to tak moc neublíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keď už tu ohadzujete to DPM, to ste takí skilleri, že môžte páliť okamžite po nabití? dosť pochybujem, málokedy sa človek prestreľuje face to face, takže tým parametrom by som sa až tak moc neoháňal...

 

Proste se snazim dostat do pozice, kde je furt na co strilet. Takze vystrelim, zajedu a posledni 3 sekundy reloadu uz vykukuju a zameruju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jelikož Object nabíjí rychleji, pokud bude mít BIA+ rammer+ ventilaci + žrádlo ( rusáci zvlášní příděl vodky) dostane se lehce na DPM 3000, navíc T30, E4 jsou support TD, hrají se jako HT, těžko díky cammo kempí :-)) to Object 704 je jiná káva, rozdá smrt neviděn

To je ten problém.....je to nízke TD....ani omylem nerozdává smrt neviden, páč aby si přes kopečky dunky a další hrboly vystřelil musí vyjet a hrát agresivně. V křáku toho člověk moc nenastřílí...dávno jsou ty časy pryč. Nízké TD vymírají..jsou jak Dinosauři.....bohužel. Já už snima skoro nehraju....sem tam se hra sakra povede, ale pak přijdou nové mapy a můžu jít na záchod......

A hlavně....i TD musí člověk hrát aktivně....už nestačí jen čekat na spot či na příjezd enemáka....to už je pozdě. V dnešní době rudých dementů se musí člověk snažit rozdávat dmg od začátku....a to s nízkým TD často nejde. Tohle je obrovský rozdíl.....dřív jsem hrál skoro jen nízké TD bez věže. Vím co říkám....byl jsem hardcore TDman....a teď? Bych se unudil k smrti a win rate bych měl 49%.....

Palice s depresí...to je budoucnost!

 

EDIT: a počkejte po pacthy..až předělají camobonus pro TD...kdy po výstřelu TD ztratí 100% cama! R.I.P. TDčkům bez věže, kdy nebude moci po výstřelu couvnout za dunu....myslete na má slova....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu říkám hry...krásné odpoledne. 10 winů a jen jedne lost. Ten s BDR....ihned všichni jeli do průsmyku a já sám do vesnice. Prosby byly marné....tak jsem tušil co to bude za tým. Ale příjemný lost...měl jsem víc dmg než ostatních 14 spoluhráčů, topgun a všechny naše killy :biggrin: . Enemák mě pochválil a napsal do chatu, že mě nechá žít. Tak jsem mu odpověděl tím, že jsem jednoho Churchila sejmul :woot: ....pak už to kapli. Ale stejně by mě dostali.Tohle je až úsměvné....proti mě bylo ve vesnici 6 strojů. Takže proti zbytku bylo 9 enemáků.....14 vs 9 a oni nezabijou ani jednoho... :wallbash:

Pěkné hry i s T30, na Komarině jsem udržel s kolegou v Lowe celou stranu...a to utočila E100. IS8, E75 a IS3....5000dmg a krásný win. Ti hráči to vůbec neumí...kdybyste viděli jak hrdině a bezhlavě útočili, jak si byli jistí killem....E100 jsem poslal Héčko na kanon a byl prrr..než k nám dojel, byl pryč....a další...no šílenci.

 

 

 

1391008791.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......

Palice s depresí...to je budoucnost!

 

...

driv to bylo jednoduchý. americký tanky měli nej depresi. ted je tanků že se v tom člověk nevyzná. je někde k vyčtení kterej tank má jakou depresi? nebo je na to nejaký jednoduchý pravidlo? např. vsichni americani + 2 japonci a jeden francouz?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

driv to bylo jednoduchý. americký tanky měli nej depresi. ted je tanků že se v tom člověk nevyzná. je někde k vyčtení kterej tank má jakou depresi? nebo je na to nejaký jednoduchý pravidlo? např. vsichni americani + 2 japonci a jeden francouz?

dik

V Tankopedii máš všechny tanky i s jejich elevací a depresí. Ale obecně platí, že nej deprese = USA. Věžové TD až na E4, T1Heavy až po E5 super deprese. Střeďáky?? Je libo kaviár??  :biggrin: Na střeďácích je ta deprese snad nej. Zatím jsem teda u Pershana ale co já s tou hlavou a depresí děla už nazlobil tanků, to nejde ani spočítat. Francoutźi co se týče HT to taky nemají špatné, ale Od 50 100 nemáš ani depresi ani elevaci a máš z toho jen depresi citovou. A pak ještě britové. Matilda superd deprese, Chrchel I a VII a BP nic moc, Caernervon a Conqueror taky dobrý a FV netuším, páč ho nemám.

 

Edit: Ještě jsem zapomněl na Němce, ti nejsou taky špatní. Ale tak dalo by se říct takový normál. USSR, China = 0  :smile:. A Jpn?? Nevím, nemám, nehrál jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezdá se Vám, že se teďko nějak na publicu rozšířilo nadávání do "gold noobů"? Já jsem si včera dovolil, když na mně jela T95 čelně nabít goldy a rozstřílet ho. Ten rybízek v T95 na mně pak ještě něco pindal v garáži až musel jít do ignore.

 

To samé - jagtiger na hulldovnu, já jsem na něj nabil goldy a zase mi nadával jak prase.

 

Dokonce mi nadávali do gold noobů i když jsem měl Sturer Emila. :-)

 

Asi jsem lama jako prase, když si dávám goldy a nenechám se rozstřílet. Budu musel přehodnotit situaci a všech goldů se zbavit, aby poblijóni na poblicu byli spokojeni. :-)

 

To se mi zase líbí na fialkách. Když ho sundám goldama, tak to přijme a neřeší to, protože je používá taky. V tomhle jsou fialky super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes 11 her, 8 x win , 20 kills doma, nic se nemá přehánět a zvláště ne wotko :-) Všímám , že jsem to vypnul včas, zase to laguje a to me fakt séře...takže klika. O čem ale dnes se musím zmínit je jedna bitva, top jsou šestky, mám T49. Hned v chatu píši " že děkuji klanu RGV že tu jsou " ( dva hráči v četě )protože naše topky tragédie, obzvláště vypečená byla KV1s, ze které jsem se málem osypal - z českého klanu bohužel.. Bitva standartní průběh, kooperace s RGV výborná,mikhail800 si nakonec dá nakonec Válečníka, já mám nejvíce dmg a proč to vlastně píšu. Byl na ně spoleh, žádné blbnutí, prostě jsme to zahráli takticky , kdy byla bitva v tu chvíli opticky prohraná, já si málem upšouk jak mě minula popelnice s KV2 která nechápu proč byla full a měla 3 killy , pak jsme ho rozstřílel premium ammo ( nebudu prostě riskovat ) za což mi nadal do gold noobů :-D. Prostě chce to vedle sebe nějaké spoluhráče , ne retardy co ještě píši " co " ( ta slavná KV1s) ......  a ve výsledku jednou ten hráč vystřelil a  chcípnul. Pak se dá zažít adrenalinová bitva doplněná spoluprací ( mě zbylo nakonec 110 hp, Hellcatovi 58 hp ) a to je pro mě fajn a i proto wotko hraju :-)

 

takže více takových bitev :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vsak at chcipaji. Od niceho jinyho stejne ve hre nejsou a nic jinyho ani nezvladaji.

V tom máš sice pravdu, ale nějak jim pomoct musíš. Když Ti v bitvě vychcípa 1/2 týmu hned na začátku, tak už nic neuděláš, ani kdyby jsi byl superman. Takhle jim pomůžeš, oni mohou jet dál a svítit zase někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak se dá zažít adrenalinová bitva doplněná spoluprací ( mě zbylo nakonec 110 hp, Hellcatovi 58 hp ) a to je pro mě fajn a i proto wotko hraju  :-)

 

takže více takových bitev :-)

Tak tak,já dneska v dvojkovém cruiseru,malinovka,divoká řež jako prase..na kontě 3 kily,20HPček,zjištuji,že jsem tak nějak sám..chlapi já chytl takového rapla že než mě dostali,tak sem jich ještě 5 vzal s sebou..ani sem nedýchal když ty střely létaly kolem mě..nakonec mě zezadu vyřešily 2 automaty:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dal dnes všechny ty za 10 za 20 a za 30 killů v četě s NIHIL Georgem a pak se tam střídal kdekdo z toho klanu. Švejk se někde fláká ale to mi dělat teda nebude!!! Naláká mě do klanu. Já odejdu z renomované značky BiA do nějakého klanu, který nikdo nezná a to vše jen kvůli němu a on si ani nedpřijde zhrát?! No, asi mu udělím důtku před nastartovaným Humlem. To mu jistě udělá radost.... :biggrin: . Výsledek byl bezva. W/L skoro 70% a WN7 přes 2000. A to jsme hráli skoro furt tier 10. Já bez PÚ a tvrdě v plusu. Ovšem ty bitvy, to bylo něco na moje nervy. Prostě co výhra, tak to jen díky naší četě a často jen o fous. Je to ale radost hrát protože aniž bych musel něco psát, tak každý dělá přesně to co má a všichni reagují na potřeby ostatních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nenapadlo te, ze je to o necem jinym? Treba ja mam ted 7M na konte, staty o trosku horsi nez waltare a goldy temer nepouzivam. Na ammo si vydelam vzdycky a goldy nikomu rozhodne nezavidim Proc? Protoze me stve, ze balanc tanku uz je takhle zmrsenej a goldy to mrsi jeste vic. Proc ma tank pancir, kdyz lame staci naladovat golda a nemusi ani mirit nebo vymejslet, jak to vyresit jinak. Goldy a koridorovy mapy v novackovi rozhodne nepestujou nejaky premejsleni. Proste tam vjedu a drzim mysitko pro strelbu. RNG a gold to prece vyresi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těm, co si na těch pár goldovek neumí vydělat nezbude asi nic než závist a kecy v chatu. Jinak by s nima stříleli taky, ptz zbytečná hrdost =blbost. To co máš odježdíno jim taky nic neříká.

 

no já nechtěl tak nějak zjištovat esli ta Kv-2 má naládováno taky premium :-D , měl jsem a stále mám z tý bitvy fajn pocit a nějaké poznámky v chatu jsou mi šumák :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...