Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

A nenapadlo te, ze je to o necem jinym? Treba ja mam ted 7M na konte, staty o trosku horsi nez waltare a goldy temer nepouzivam. Na ammo si vydelam vzdycky a goldy nikomu rozhodne nezavidim Proc? Protoze me stve, ze balanc tanku uz je takhle zmrsenej a goldy to mrsi jeste vic. Proc ma tank pancir, kdyz lame staci naladovat golda a nemusi ani mirit nebo vymejslet, jak to vyresit jinak. Goldy a koridorovy mapy v novackovi rozhodne nepestujou nejaky premejsleni. Proste tam vjedu a drzim mysitko pro strelbu. RNG a gold to prece vyresi.

 

 

už jsme to x krát psal, já jsme pro zrušení premium ammo, tak trochu stírá skill přesně jak píšeš, ALE pokud tam jsou a dá mi to výhodu, nebudu se o ni zbytečně připravovat,jsou situace kdy je to třeba , možná ne, mám raději jistoty než sliby -  chci dát dmg, chci prostě vyhrát, použiju tedy vše co je pro mě k výhře třeba, ano i premium ammo a skutečně se za to ani trochu nestydím :-)

 

a skutečně sem si nemohl dovolit aby mi ta KV-2 cinkla :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A nenapadlo te, ze je to o necem jinym? Treba ja mam ted 7M na konte, staty o trosku horsi nez waltare a goldy temer nepouzivam. Na ammo si vydelam vzdycky a goldy nikomu rozhodne nezavidim Proc? Protoze me stve, ze balanc tanku uz je takhle zmrsenej a goldy to mrsi jeste vic. Proc ma tank pancir, kdyz lame staci naladovat golda a nemusi ani mirit nebo vymejslet, jak to vyresit jinak. Goldy a koridorovy mapy v novackovi rozhodne nepestujou nejaky premejsleni. Proste tam vjedu a drzim mysitko pro strelbu. RNG a gold to prece vyresi.

 

Téměř nepoužíváš goldy? Takže používáš. Já tam taky cpu goldy jen když jsou opravdu potřeba. Např. zůstanu sám a nepřátelé jsou na ránu, nebo potkám čelně tank, který nemohu prostřelit narmální municí a on stojí na taktickém místě atd.... Ale že bych tam cpal goldy pořád to fakt ne. 

 

Ale když teda, tak pokaždé když naláduju gold, abych vyhrál, budu mít nepříjemý pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsme to x krát psal, já jsme pro zrušení premium ammo, tak trochu stírá skill přesně jak píšeš, ALE pokud tam jsou a dá mi to výhodu, nebudu se o ni zbytečně připravovat,jsou situace kdy je to třeba , možná ne, mám raději jistoty než sliby -  chci dát dmg, chci prostě vyhrát, použiju tedy vše co je pro mě k výhře třeba, ano i premium ammo a skutečně se za to ani trochu nestydím :-)

Asi to nebude blbec ten Waltare, že? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldy jestli dam 1/1000 tak asi moc, ale celkem s waltikem souhlasim. Nehorazne me to stve, ale nic jinyho mi asi nezbude. Asi je to o tom, proc se pripravovat o vyhodu, kterou hra umoznuje, ale proste to nesnasim. Navic mam pak lepsi pocit, kdyz takovyho goldaka vyprovodim na srotiste:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kozlíku já je nepoužívám tam kde je nepotřebuju, furt střílet goldama ani snad nejde ( to bych hrál furt s premium tankama ) , ale jsou skutečně situace a to je na uvážení každýho kdy použít a kdy ne. Taky jsme měl názor co ty, tvrdě jsme odsuzoval co tím střílel, myslel si svoje o jejich skillu a byl sem naiva. Pak do mě šijou premium ammo hlavně ti co to nepotřebují  a já si poopravil názor. Prostě když je třeba, musím prostě probít, Bůh si to žádá ( jak se pravilo křižákům ) tak prostě přebiju a jdu do nich.

 

Ale rozumím ti, jenže WG tohle nezruší, je potřeba se situacím přizpůsobovat, i hráči se vyvíjej...spolu se hrou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumove te chapu, ale kousu to uz par mesicu a jeste to asi par mesicu kousat budu.  :) Jo, udelal bych lip, kdybych to taky vyuzival, ale nejhorsi je, ze ve spojeni s bulharem neni spoleh ani na goldy:) Vedle toho si myslim, ze ve hre je nastaven limit nekde na 270-300 penetrace a co je nad tim, se nepocita. Hral sem s O 268 a tam je rozdil mezi AP a goldama silenej, ale ve hre to poznat nebylo vubec. Kde nestacilo 303 normalniho AP, nestacilo ani tech 450. Bavim se o vecech, co melo zvladnout prostrelit obycejny AP, ne o dobre nauhlovanym Mausu do veze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nenapadlo te, ze je to o necem jinym? Treba ja mam ted 7M na konte, staty o trosku horsi nez waltare a goldy temer nepouzivam. Na ammo si vydelam vzdycky a goldy nikomu rozhodne nezavidim Proc? Protoze me stve, ze balanc tanku uz je takhle zmrsenej a goldy to mrsi jeste vic. Proc ma tank pancir, kdyz lame staci naladovat golda a nemusi ani mirit nebo vymejslet, jak to vyresit jinak. Goldy a koridorovy mapy v novackovi rozhodne nepestujou nejaky premejsleni. Proste tam vjedu a drzim mysitko pro strelbu. RNG a gold to prece vyresi.

Napadlo. Jen jsem použil všeobecnou filozofii napříč publikem. Ještě když jsem hrál, vozil jsem jich pro sychr pár taky a taky s nimi moc nestřílel, blbec. Po tom, co jsem zjistil, jak to chodí u "Golden Kids" jsem se na hru vykašlal a i jsem to jinde napsal. Jenže ostatní to baví.

Nicméně, goldy dingnou taky, jde o to, že jak kdy komu, že :smile: a o drahý dingance a minutí jsem přestal mít zájem a nestřílet goldama vůbec je to, co jsem napsal výše...zbytečná hrdost=blbost, asi tak. Pro úplnost, s goldovou degradací v téhle hře jsem vždy souhlasil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak speciálně k Objectu, toho jsme používal na CW a tam prostě bylo řečeno premium ammo + premium doplňky a waltík jsa poslušnej vojín provedl a na co namířil a trefil se bo je levej jak ta turecká šavle někdy,  to v 97% penetroval, skutečně málokdy mi s ním cinklo jen ty účty pak :-D :-D , na publicu jsme používal spíše héčko  munici, od Objecta zabolela a já nabíjel za 14,53 pokud si dobře pamatuju s tím přídělem vodky, takže to šlo, hezky když bylo třeba, třeba první rána šup héčko , něco poničeného, dmg třeba za 500 a i to potěšilo :-) pak se přebila klasika, premium tam bylo použito vzácně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T54E1 ve stocku - z toho mi asi bouchne hlava. Ono se s tím dá zahrát, sice je to drahý, ale dmg nastřílím... ale jedna prohra za druhou, dnes násobek až napošestý. A to jsme jeli 5x v četě.

2500dmg, 4100 dmg, 2000 dmg, 2700 dmg, 3600 dmg... všechno prohry. A pak samozřejmě výhra když dám 1500dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes s Waffenem PzIV vše v pořádku až na kvantum proher, ale vždy jsem odjížděl na vrchu tabulky i v kupě X., tak mě to nějak nevadilo. Poté se probral můj četařský kolega, což znamená, že jdeme jezdit s meďáky, aktuálně jsme na IV. tieru ( Chi-He a Covenanter ) . O tom, jak jsme každou bitvu vymetali konec tabulky, dostávali samé skvělé rudé bratry v KV1S a s penetrací 70, která zaručovala dingání KV i z boků napíši až další denní hlášení. Dobrou noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se dařilo až neskutečně... a to i v sálovce..celou dobu jsme prohrávali o 8 golů, ale nakonec jsme to minutu před koncem vyrovnali a dali vítězný gól :biggrin: .

 

Ale WOT...dneska super. To čekám zítra od Serba pomstu.....

Nedělám to , ale dneska se pochlubím. Dnešní staty:

EFR: 2979

WN7: 2990

WN8: 3788

 

Kež by to tak sedalo každý den...ale ono mi to RNG zítra vysvětlí :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi dnes opět potvrdila konspirační teorie o ovlivňování.......vypršel mi PU a je to zatraceně znát......mé týmy prohrají i neprohratelné.....  :biggrin:   (tedy ne, že by to tak někdy nebylo i s PU  :biggrin: )

To musíš přetrpět. Já už nemám premko asi dva měsíce a pohoda. Demence spoluhráčů stále stejná...takže stále na velice vysoké úrovni :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu hlaseni: Vcera 9/11. Dneska 3/8 a behem 9. hry sem to vypl, jeste nez me sundali, protoze na tohle nervy nemam. S T30 sem na 250m minul Cometa, pak sem o nej dingl a ze critical hit. On me 4x penetroval. Ridic a ammo v hajzlu. Takze dekuji ti WG vrele, tohle si strc do prdele.

Hej já nevím co ale čekáte,že ty super dny budou stále???jak jsem tady již jednou dával,jeden den solo 87,5% win rate,vše neskutečně klapalo,dyt ja se ani nesnazil nejak extra..a druhy den??rekord we wot,11lostu v rade,v 90% sem byl mezi prvními třema,nestačilo nic..jednou jsi dole,jednou nahoře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej já nevím co ale čekáte,že ty super dny budou stále???jak jsem tady již jednou dával,jeden den solo 87,5% win rate,vše neskutečně klapalo,dyt ja se ani nesnazil nejak extra..a druhy den??rekord we wot,11lostu v rade,v 90% sem byl mezi prvními třema,nestačilo nic..jednou jsi dole,jednou nahoře...

 

Ale prd velebnosti. Necekam nic zadarmo, ale taky ne, ze jeden den se muzu flakat a vyhraju vsechno a druhej den i pres perfektni vykon nevyhraju  nic. Proste chci, aby se hra ke kazdymu a kazdej den chovala stejne! Okolo tech 50% by stacilo, kdyby to bylo po zaslouzenym vykonu. A ne, ze dvakrat strelim a vim, ze sem dostal RNG, po kterym nic netrefim. A kdyz trefim, tak neprostrelim. A kdyz prostrelim, tak za 0. To je to, co me stve. System hodi kostkou a hrac se muze zblaznit a nic s tim neudela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek bych za sebe nazval něco jako, osobní serbova pomsta za mé dosavadní hraní wot, zažil jsem ve hře již hodně, ale to co se dělo včera to byla nefalšovaná tragédie, utrpení, frustrace, beznaděj a nakonec vztek, samozřejmě že na X tierech, čím více jsem odehrál bitev, tím to bylo jen a jen horší a teď nepočítám to, že jsem to lamil sám, nervozita stoupala a RNG se zvětšovalo ... také potkávat čety plné čur*ků ve WT E100 to je radost ... tahle hra je pro mě opravdu pase, buď budu jako švejk hrát jen lovky, anebo si musím dát pauzu, jelikož tohle svinstvo za to opravdu nestojí.

 

Hry jsou tady od toho, aby se člověk pobavil, odreagoval atd. ... ale wot je jediná hra na světě, kde se většina hráčů jen stresuje a nadává o nějakové zábavě, zde nemůže být ani řeč, pak ale nezbývá než si položit otázku, proč vlastně tuhle blbost hrajeme? Jsme opravdu na hře tak závislí, že nedokážeme přestat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco málo ke včerejšku. Docela se dařilo, až jsem byl sám překvapen. Teda až na bitvu s IS7, ten tank půjde asi definitivně z garáže. Přijedu za šutr, naúhluji se, vycouvám, dostanu za 500 od IS4, za 400 od E5 a ještě mě pozdraví artynka za 700. Nechápu, jak mě mohli prostřelit. Jedna rána šla do pásů, druhá přímo do boku, ale prakticky vzato jsem k těm tankům stál čelem s maximálním úhlem 10 stupňů. Ale spodek mi neviděli. Když bych já takto střílel do IS7, tak nedám nic. No nakonec mě vyndala za šutrem neviditelná E100. Bůh ví kde stála. Tak jsem si hned následující bitvu spravil chuť s E5. Byla to podle barviček prohraná hra, protože jsme měli podstatně horší tým, ale kupodivu se náš tým rozjel na Útesech docela dobře na pozice a docela to šlo. Já dingnul 4 rány od Waflovače, což se mu moc nelíbilo, tak jsem byl hnedle cheater. Načež mě naprosto bez problémů prostřelí oranžová IS8  :biggrin:. 

Zahrál jsem si jednu super hru s Pershanem. Na Lakevilu jsem si najel za šutr do prostřed a tam svítil všechno, co jelo do města. Ještě jsem si k tomu něco málo nastřílel. Výsledek byl 3500 nastříleno, 3500 nasvíceno a 2 killy. Tak jsem si říkal, že konečně dostanu M. A prd. Dostal jsem 1 a hotovo. Tak to vážně netuším, co bych měl všechno ještě udělat. Asi pozabíjet půlku týmu sám  :smile: .

A další super hry s T-54. I s dělem z 44 se dají dělat věci. Ale více méně hlavně nasvěcovat a dorážet tanky. S tím strojem se hraje neskutečně. Pohyblivost je neuvěřitelná. A to i přes fakt, že to mám vlastně pořád stock. Ale lítá to po mapě jak šílené. 

A nakonec ještě maximální spokojenost s 50 120. Začal jsem odjíždět aspoň dvojnásobky, protože mi ten stroj, stejně jako jeho předchůdce na pobliku moc nesedl. Ale získal jsem nové zkušenosti, tak ho hraji malinko jinak. Včera dvě hry a 2x nastříleno až hanba. Bohužel jsem tankům nechával pravidelně do 100Hp, takže žádné killy, ale jednou 3500 a podruhé 4500 dmg. Takže taky spokojenost. 

A světe div se, až na T-54 a snad ve vyjímečných případech, které nastaly pokud si dobře pamatuji 3x, jsem nenaládoval golda. Nebylo prostě potřeba. Dostával jsem se tankům hezky tam, kde bylo potřeba, takže goldíky netřeba. Ale to spíš byla vyjímka, než pravidlo. 

A nakonec jsem koukal na video o upravených mapách. Pokud mohu za sebe říci, tak Severozápad je neskutečně upravený a ta mapa dostane nový náboj. Dálnice jak by smet. Redshire bude asi pořád kemp, ale už né tak moc a nakonec Erlnberg. Posunuté báze, přidané brody (které jsou k ničemu, protože jsou nově u těch bází), méně kopečků, více baráčků. To bude asi taky naprosto o něčem jiném a né o 15 minutách kempu. Jde vidět, že WG se chytlo těžce za nos, a snaží se hru udělat malinko zajímavější. Všechny úpravy hrají ve prospěch HT a MT. Za to TD budou mít sakra problém. Křáky skoro nikde, všude hromada boulí a prohlubní, různých baráků. Jen mám strach, jak si s tím poradí Indiánští bratři, kteří už teď neví, co na kterých mapách dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...