Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dneska už na to radši kašlu..bitvy povedený, i při prohře jsem se nedal lacino a bil jsem se do poslední chvíle. Potěšilo mě, když jsem s Hellcatem "vysvačil" fialku v T29, kterej na mě byl v hulldownu a vypálil HE (150 dmg) a pak jednou dingnul (AP)..já jemu 2 kusy do čepice. :Smile_trollface-3:

y44r.png

 

Jinak za poslední 3 dny jsem si všimnul velmi smutného, leč bohužel pravdivého stavu ve WoT. Při hrách s Hellcatem, pokud totálně nezalamim, končim mezi VIII. pravidelně na top ve výsledcích. Podle mě by tam měly bejt úplně jiný tanky.

Dostala mě situace z jedný dnešní bitvy s Hellcatem. S rudým AC mlíkem 48 a SU-152 jsme na Severogorsku na kopci drželi asi 6-8 enemy HT..já se z kopce nehnul, pálil do všech stran, enemy na druhý straně prorazily a s SU jsme je měli zezadu, zleva i zprava (AC Mle. se někam vypařilo) a decapovali. Najednou koukám, že naše AC Mle. capuje enemy bázi. WTF?! Samozřejmě, že jsme padli..u enemy zůstala T29 (128 HP), KV-13 (460 HP) a Pz38nA (170 HP)..mohla bejt luxusní výhra, kdyby ten blb neodjel (měl přes 800 HP). Někdo do chatu napsal, ať reportujem to AC Mle. jako bota a že nic nezahrál..na to odepsal, že má nastříleno 2,3k dmg. To jsem se neudržel a napsal "and what, we have to celebrate you, hero?! I did 3418 dmg and you let us died here!"

 

Screeny posledních pár her a potvrzení smutné pravdy, kam tahle hra spěje..

post-3563-0-36942900-1382872457_thumb.jpg

post-3563-0-46942700-1382872459_thumb.jpg

post-3563-0-46723700-1382872461_thumb.jpg

post-3563-0-44045100-1382872463_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny moc nehraju...nedám šanci hře aby mi pokazila hry :biggrin: . A daří se...sakra se daří. Takové výsledky už mám 5 dní v řadě....je to prostě loterie.(80% jsem jel sám)

 

tatistics For interval Change Bitvy:  (+11) Podíl vítězství: 90.91% 67.58%  →  67.59% (+0.01%) Průměrné poškození: 1,761 1Průměrné zkušenosti: 1,119 Průměrný počet zničení: 2.91  Průměrná úroveň tanku: 5.73     Hodnocení efektivity: 2,208 1,971.1  →  1,971.3 (+0.2) Hodnocení WN7: 2,975 2,332.6  →  2,333.0 (+0.4) Hodnocení WN8: 3,890 2,522.6  →  2,523.3 (+0.7)

 

Ty WN údaje berte s rezervou..to nahání Hellcat....WN7 2975 a WN8 3890 umí jen on, ikdyž dneska se dařilo se vším i s T30.

Ale jak si chci zahrát déle..přijde brutální otočení....jsem schopen prohrát 5 her v řadě a přitom nandáte super dmg jako v předešlých vyhraných bitvách...je to prostě o reds týmu...o ničem jiném. SAZKA....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne mi někdo vyměnil T-62a. Dva dny po nákupu parádní hry, parádní ježděníčko, střílelo to fajnově. Dnes? ... 4/14. Těch 10 proher bylo 2-4:15. Pokud není čas a pozice, tak se s T-62 moc nastřílet nedá. No, v těchto hrách jsem končil s výsledkem - vypáleno 30ran. Zásahů 26, penetrací 11, z toho dalo dmg 8. A to nebylo jednou. Třešničkami na dortu byly osmičky. Zezadu mi cinkla věž Lowe, T-44 a z boku KT. Půlka střel letěla do pásů bez dmg, hnací kolečka taky daly dmg jen v půlce zásahů. Zaměřený tanky skoro nešly trefit. Když trefa, tak to nějako cinklo. IS-7 se ukázala s tímto strojem jako nepřekonatelnej problém (vážně, střílí APCR v základu a já tim čelně krom vany IS-7 neprocpu, s jinými stroji není problém, ta munice se prostě chová jinak). No, týmy byly ve stylu, že v desítkových bitvách měli 3 lidé do 2k dmg, zbytek cca 400. JEDINÁ PENETRACE ZA CELOU HRU NA 10. TIERU? Co to dopr jezdí?

 

Celkově se mi ta munice u T-62 nezdá... já s tím cinkám do podvozku IS-8, Obj 268... jednou jsem byl tak zoufalej, že jsem nabil goldy. Cinkání pokračovalo. Stáli čelně a šlo to jen do vany. Dokonce mi goldem cinkla i 50 120. To dělo je krásný, ale nezdá se mi psaná penetrace...

 

Odpoledne sólo taky celkem zlo. Vůbec to nebavilo, protože takhle křivě to už dlouho nestřílelo a ty dementní týmy co vymýšlely nové taktiky...

 

Vytáhl jsem T29 do čety. Top osmičky u nás oranžovo, enemy zeleno modro fialovo... vyhráváme 10:6 ... hm, prohra. A já se radoval. Hold pro ty osmičky byl nepřekonatelný problém jedna T-34 a IS-3....byli na ně 4. Nehcali se roz..bombičkovat. Navíc se v té bitvě ukázal WG mechanismus, maj to fakt šíleně vymyšlený a nefunguje jim to (ty synchronizace a zpoždění a lagy...):

F7QP3.jpg

Prostě jsem tam stál, on taky, tak doměřujuna vanu, že mu aspoň dám poslední, než zemřu a... Booom! Co, kde? Aha, ono to jaksi vystřelilo o 90° doprava...

 

Dnešek na zvracení. Doufám, že tohle zas dlouho nezažiju. WG faktor je, když se hodně vyhrává, musí mechanismus něco přenastavit a pak se tak hraje. Protože po úspěšném včerejšku jak roty tak čety byl dnešek, jako bych byl lama, co neví kam střílet dané tanky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm koukám, že nejen já jsem měl dneska super den. Laguje to teda festovně, to se musí nechat. Asi se moc ožrali za to vítězství v GJ. Dneska jsem mohl dělat co jsem chtěl, ale tolik dementů po kupě jsem už zase dlouho neměl. Navíc se začali množit artyparty. Koukám, že je akce na pouštní mapy, ale zvláštní je, že jsem takovou mapu jel za celý víkend 5x. A samozřejmě aby se neřeklo, tolik Bulharů lítá všude kolem, až to možné není. Neprostřelit Pz.38nA s T-43 je zhovadilost. Je to trest za to, že jsem je tady pochválil. No snad po víkendu to bude zase OK. 

Aspoň mě potěšil Acetanker s T29. Tak dlouho jsem dělal první poslední, abych ho získal, a pořád to bylo málo. Nu konečně se zadařilo. Jediné co nechápu je WN7. Mám bohovsky nastříleno. Bohužel třeba jen s jedním killem a ještě k tomu vyhrajeme a já mám jen 1264. Téměř v každé bitvě jsem byl v TOP5 v dmg a stejně se to dneska nehlo. S Hellcatem nasvíceno 1200, nastříleno 2000 a poskočí to o 50 bodů. Nějak tomu nerozumím  :confused:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je za modu zahlasit ze "nepaci sa mi mapa tak nehram"  .... a pritom ma hrac top tier (T30)... a navyse cech :( (Bublak)

Tohle by vyřešila možnost volby map. Jenže chtějte to po WG, kdy si nedá do pořádku ani HW....Když jsem hrál BF2, tak jsem měl taky rád jen infantry mapy a rád jsem hrál 3-4mapy. Ty jsem uměl a dařilo se. Hráč má hrát to,co ho baví. Bublaka se nezastávám, je to sobecký chudák, ale tyto problémy by se možnsotí volby mapy vyřešily.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se velmi dařilo.12xwin,5xlost.I nějáký odznáček byl.Půl dne v lese s detektorem a jako třešnička na dortu při večerní vycházce s manželkou jsem našel ve výkopu u silnice 5článků pásu do PZ IV.Napřed jsem je chtěl naložit do kočárku,ale manželka protestovala.Tak sem pro ně zajel autem.Super den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda !!! Švejku dík za bezva typ. T40 je úžasná záležitost pro kempera. Ty máš fakt na ty tanky skvělý nos. Dnes jsem dal jen 10 bitev a pouze s tímto TD. WN7 není problém držet nad 2000 a nebo, jako dneska i víc. A co mě na tom nejvíc bere je fakt, že s tímto TDéčkem jen opravdu výjímečně nenastřílím nic, když je tým totálně vylamený.

 

shot_002.jpg[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to ještě zkusil zapnout..

kw7.PNG

A opět pravidlo potvrzeno. :Smile_bajan2:

df23.jpg

 

Hmm koukám, že nejen já jsem měl dneska super den. Laguje to teda festovně, to se musí nechat. Asi se moc ožrali za to vítězství v GJ. Dneska jsem mohl dělat co jsem chtěl, ale tolik dementů po kupě jsem už zase dlouho neměl. Navíc se začali množit artyparty. Koukám, že je akce na pouštní mapy, ale zvláštní je, že jsem takovou mapu jel za celý víkend 5x. A samozřejmě aby se neřeklo, tolik Bulharů lítá všude kolem, až to možné není. Neprostřelit Pz.38nA s T-43 je zhovadilost. Je to trest za to, že jsem je tady pochválil. No snad po víkendu to bude zase OK. 

Aspoň mě potěšil Acetanker s T29. Tak dlouho jsem dělal první poslední, abych ho získal, a pořád to bylo málo. Nu konečně se zadařilo. Jediné co nechápu je WN7. Mám bohovsky nastříleno. Bohužel třeba jen s jedním killem a ještě k tomu vyhrajeme a já mám jen 1264. Téměř v každé bitvě jsem byl v TOP5 v dmg a stejně se to dneska nehlo. S Hellcatem nasvíceno 1200, nastříleno 2000 a poskočí to o 50 bodů. Nějak tomu nerozumím  :confused:.

Viz. screen nahoře..515 dmg nasvíceno, 2423 dmg, 2 killy a 12% decap..WN7 v týhle bitvě 2956.

Tady je rozpis toho, jak to počítalo WN pro tuhle bitvu.

 

WN7 WR50 Efficiency

2,956

100.0% -- Frags 930 / 31.4% -- Damage dealt 1,416 / 47.9% -- Spotted 125 / 4.2% -- Defense 220 / 7.4% -- Win single battles have always 50% WR! 265 / 9.0%

 

Ani taková hra ale staty nezachrání, pokud ten den lamim a hraju tužku. A taky záleží, kolik her za sledovaný období odehraješ. Předpokládám, že jsi myslel pohyb WN v rozšířených statistikách přímo ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se dá vyhrát proti elitní premium četě + mít v týmu totálního retarda v IS-6. No prostě jsem se tak dlouho nezasmál nad inteligencí některých existencí. 

Bitva jako taková byla z mé strany zahrána průměrně. Po té sérii výher už jsem myslel že mi to vyhrávání chce WG zatrhnout :) No i přes to všechno jsme vyhráli a já jdu spokojeně spát.  :smile:

Replej zde: http://wotreplays.com/site/403282#self

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se velmi dařilo.12xwin,5xlost.I nějáký odznáček byl.Půl dne v lese s detektorem a jako třešnička na dortu při večerní vycházce s manželkou jsem našel ve výkopu u silnice 5článků pásu do PZ IV.Napřed jsem je chtěl naložit do kočárku,ale manželka protestovala.Tak sem pro ně zajel autem.Super den.

Pěkný......já vyrážim za chvíli na německou ústupovku, posledně mi tam padnul sporťáček a pár výstrojních součástek. Dneska chci minimálně darovák :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj měl jsem na mysli ten pohyb v denních statech. Já za sebe mohu s klidným srdcem říci, že tužku jsem včera nehrál. Jen jsem měl opravdu smůlu na týmy. Povětšinou jsem s kolegou držel někde na uzdě tři a nebo taky šest tanků, aby mohl náš tým něco udělat. Takže jsem umíral ve velkém. A mou jedinou slabinou je, že vlastně skoro vůbec necapuji. Má to za následek hned několik faktorů. Za prvé jsem většinou mrtvý  :dry:. Za druhé když už žiju, tak se snažím prostě vystřílet co se dá. Za třetí je asi problém v tom, že jsem na špatném místě a tudíž nestačím dojet na Cap protivníka. 

Nicméně i tak mě těší, že co hra, to si to užiju. Byť tedy někdy s pěknými nervy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád. Já mám poslední dva dny na pobliku peklo... půlku hry jen nadávám na chatu do noobů, zombies, retardů... natvdo lemming trainy, nechaj se rozebrat 2 tanky. Ti lidé nehrají hru. Ti lidé mačkají klávesy jako roboti. Nehrají a ani já nedokážu hrát...to se prostě nedá 3x vystřelit když na mě vždy najede 5 tanků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela jo lidi se již oklepali z nerfu pochopili že to tak hrozný není a jede se vesele dál

 

Protože to žádný nerf nebyl. Na úkor rychlosti zaměření vylepšili přesnost. Suma sumárum to byl vlastně buf.

 

P.S. Kromě toho je měsíční akce na arty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tiez si vsimate poslednu dobu navrat artin?

Ne, ale všímám si, TDparty. V každé 9-10 bitvě je minimálně 60% TDček a pak se kempí a kempí. Kdo vyjede, dostane to 2x za 800 nebo za 1000 a zhasne a zase se kempí a kempí. Těžký tank je ve hře už jenom pro srandu, medko se musí zahrát sakra skvěle, aby ho Ty zakempené chujoviny nesundali. Normálně bych udělal pro zakempený tdčkáře vlastní server a tam ať si 15 minut čumí v lese a čekají na nějakýho vola, kterej jim vyjede před lauf. Ono by jse to přešlo. Chtělo by to omezit je na 5 kusů jako to udělali s artynama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože to žádný nerf nebyl. Na úkor rychlosti zaměření vylepšili přesnost. Suma sumárum to byl vlastně buf.

 

P.S. Kromě toho je měsíční akce na arty.

 

Vylepsili presnost? To sa mi moc nezda, ked narazas na to celkove zlepsenie presnosti tusim po 8.5 ci 8.6 tak u artin je to celkovo horsie, lebo vseobecne u artin sla presnost dole a to zlepsenie presnosti vzhladom na rozptyl to nevyvazi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děs běs, stihnul jsem jen násobky u medek a TD, kromě T-44, je prostě zakletá. S T-44 zásadně losy s desítkama a šancí na výhru pod 40%, fakt divná, neustále se opakující náhoda.Taky to včera dost lagovalo. Jsem zvědavej jestli to bude dneska lepší. Už takhle hraju jen o víkendu, tak se na to můžu vykašlat úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád. Já mám poslední dva dny na pobliku peklo... půlku hry jen nadávám na chatu do noobů, zombies, retardů... natvdo lemming trainy, nechaj se rozebrat 2 tanky. Ti lidé nehrají hru. Ti lidé mačkají klávesy jako roboti. Nehrají a ani já nedokážu hrát...to se prostě nedá 3x vystřelit když na mě vždy najede 5 tanků...

mám to samý akorát končím s winem pod 50%.. Tohle se prostě nedá.. po 10k bitvách hraju hůř (dle denních statů) než když jsem začínal..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...