Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že top dělo na T28 Prototype naprosto změnilo celý tank a poslední dvě dnešní hry byly jedny z těch nejlepších, co jsem měl za poslední půlrok.

 

První Mountain Pass, dmg 5,5k, 7 killů a 1550 zkušeností bez prémiového účtu. +mastery badge.

 

Druhá hra byla za méně zkušeností, ale taky naprosto výborná. XVM ukazovalo šanci 29 %, což je na tieru 8 znamení téměř jasné prohry. Krom toho si někdo přitáhl v platoonu T1. A aby toho nebylo dost, 15 sekund po odpočtu odpálila naše IS-3 naši artynu na tieru 7 - prý sorry. Takže jsme hráli šanci 29 % v podstatě od začátku 13:15. Rozdal jsem 4,2k damage a dal 5 killů a podařilo se.  :Smile_honoring:

 

Tyhle dvě bitvy mi zase naplno připomněly, proč tuhle hru hraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  První věta je totální blábol bez informace a druhá konstatuje současný stav.

Už dvakrát jsem se tu omlouval, že jsem roznesl blbost. Potřetí:

 

OMLOUVÁM SE ZA ŠÍŘENÍ ŠPATNÉ INFORMACE. PO ODPOJENÍ SE OPRAVY PLATÍ, ŠPATNĚ JSEM TO VYČETL Z LOGU. DĚKUJI ZA POZORNOST.

 

No, dnes na CIAF, celkem dobrý, jen bolej nohy a celkově jsem unavenej, ale dobrý. Teď večer jsem dal jednu bitvu, že si zas po čase udělám hezkej screen (zítra) se statistikami dnešního hraní. Myslím, že se povedlo:

ZTjP0.jpg

Tak, teď už jen doufat, že se dostane mezi top XP a kápnou z toho zlatky. Musej  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se mohu dnes vyjádřit.... jelikož hraju jen na publicu... tak dnes jsem dostával samé týmy ******* ....  vůbec nechápu co za ******* s odehranýma 20 tis. bitev může hrát.... třeba naše TOP T29....když mu za zády capují základnu on se ani neotočí a snaží se deset minut trefit nějakej naprosto bezvýznamnej schovanej tančík .... a pak to díky němu takhle projedeme... nemám slov ....

uf.... doufám že máte lepší den na hraní než já...tohle fakt nejde :-D

 

Dávám si opět týden pauzu .... a konspirační teorie přestávají být konspiračními teoriemi neboť být v MM skoro stále dole.... a ve výsledkové tabulce prakticky neustále jako nejlepší... a prohrát 15 bitev za sebou ... to zkrátka nedovedu rozdejchat.

 

edit: asi začnu používat XVM a taky se začnu topit hned na začátku bitvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM je tak špatný, jak ještě nikdy nebyl!!! Artyny na topu, to je jen prd. A je to záměr WG a nikoliv chyba. Zrovna jsem měl bitvu, kde jsme sice měli šanci na výhru 75% ale na městské mapě proti sobě postavit 7 medek a u enemáků bylo jen jedno, jinak jenom HT a TD, tak to prostě ten počet HP nedáš ani kdybys tam měl samé fialové. Na velké mapě by byla šance to přemanévrovat ale takto to byl pouze souboj HPéček a to je pak jenom jednoduchá matematika. Nasrávací sytém a totálně ubohé!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek nejhorší den historie wot. Dopoledne low tiery 2-4, 80% win. Večer 6+ - 20% win.

 

T29 - 3,5k dmg, prohra 2:15 (top tier)

T29 - 4,5k dmg, prohra 7:15 (top tier)

E3 - 8k dmg, prohra

Odpojeno z bitvy 10x (ať už v průběhu, nbo na začátku - když to můžou kazit oni mě, proč ne já jim - všechno nářez 2-7:15)

...

násobky mazlíků jsem jezdul na 3-4 pokusy, JP II, Mlíko 48 neustále mezi desítkama.

 

To jsem si dnes řekl, že dám prémko, abych mohl expit T-62a... blbost, konec. Zejtra vydělávám a **** na to.

 

Potěšilo mě KV-13. Opatství, jeli jsme k vodě, on to bral po mé pravici, no tak jsem ho šoup do vody...teda držel se a nechtěl se utopit mrcha. 500EFR 5k bitev, stock. A to byla ta bitva s T29 se 3,5k dmg 2:15. Celou hru mě to hřálo...bohužel vybití na jednom noobovi nestačilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek nejhorší den historie wot. Dopoledne low tiery 2-4, 80% win. Večer 6+ - 20% win.

 

T29 - 3,5k dmg, prohra 2:15 (top tier)

T29 - 4,5k dmg, prohra 7:15 (top tier)

E3 - 8k dmg, prohra

Odpojeno z bitvy 10x (ať už v průběhu, nbo na začátku - když to můžou kazit oni mě, proč ne já jim - všechno nářez 2-7:15)

...

násobky mazlíků jsem jezdul na 3-4 pokusy, JP II, Mlíko 48 neustále mezi desítkama.

 

To jsem si dnes řekl, že dám prémko, abych mohl expit T-62a... blbost, konec. Zejtra vydělávám a **** na to.

 

Potěšilo mě KV-13. Opatství, jeli jsme k vodě, on to bral po mé pravici, no tak jsem ho šoup do vody...teda držel se a nechtěl se utopit mrcha. 500EFR 5k bitev, stock. A to byla ta bitva s T29 se 3,5k dmg 2:15. Celou hru mě to hřálo...bohužel vybití na jednom noobovi nestačilo.

tak to jsi na tom stejně. Já 6+ nejezdím, příšerný W/L u 1-4 tieru se držím kolem 70% W/L...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme po delší době zavítali mezi desítkové roty. No dle předpokladu  to nebyla žádná sláva.... Zejména dva klany nám situaci na bojišti vysvětlily dost jasně a s naprostým přehledem (EXNOM a EFE).

 

Ono taky bojovat s klanem, co nyní vlastní půl evropy je poněkud lehkomyslné, nicméně žádný účený z nebe nespadl. :confused:

 

EXNOM.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to teda začíná - tři hry s IS-8, dvě první prohry, s přehledem nejvíc DMG a EXP 500+ a 600+, pak konečně vítězství, kdy mi to vymaloval Maus s nějakou mrchou TD, co mi naložila za 1300, ani jsem ji neviděl a samozřejmě 450 EXP. Fixkule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mám Indiána, ale MM je nemilosrdný, pořád s desítkama, pořád dole. Ve stocku naprostý utrpení. Ostatně tenhle víkend to bylo tak u všech medek, který jsem vytáhnul, snad kromě Pz IV. Cromwell, Comet, T-44, vždycky dole s o dva tiery vyššíma tankama. Fuj.
Srážka se srbskými dementy, když jsem jel na decap základy, píšu, že jsem ve stocku a oni, že jsem idiot, noob a lhář, že ve stocku nejsem.
Win kupodivu nad 50%, ale dmg a killy vůbec ne. Demence spoluhráčů standardní, snad ve dvou bitvách byl schopnej někdo jet se mnou a trochu spolupracovat, což při těch asi 70 bitvách, co jsem za víkend nahrál, není nic moc. Pěkná bitva s Black Princem - Ocelovka, ubránění můstku na Horským průsmyku proti 3 tankům, skoro si začínám říkat, že si ho nakonec nechám, to dělo je sice flusátko, ale zatraceně přesný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledních pár dnů, kdy jsem se dostal k WoT, jako přes kopírák- od 8 do 10 tragické bitvy v trvání cca 5 minut max, potom se během následující hodiny s vypětím sil doškrábu alespoň nad svůj průměr 56% Win, ale víc ani ťuk. Navíc se už úplně ztrácím v aktuálních akcích :smile: . Vím, že běží akce 15win ,ale proč jsem včera dostal místo 250k přes 300k za 15win, to vůbec nechápu :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj Wothane,nám to Exnom vysvětlily 4:15,vysmály se naší taktice a ještě se snažily naverbovat tři maníky od nás..Jinak pěkná hra proti vám :Smile-playing:  :Smile-playing: Ta moje kraksna začla hořet a autamat hasičák to pobral,no druhé zapálení už tak vtipné nebylo :Smile_confused:

572d15b8d78e674c3c1bbc4790d4ac8a.jpg

 

Ale ano....už si vzpomínám. Zatímco jsem Vám tam kuchal obranu Obj. 263 a AMX 50, tak se zezadu přiřítily nějaké tanky a bylo mi řečeno, že takto teda ne. Měl jsem totiž zato, že můj attack budou krýt naše tanky, jenomže oni už tam v tu dobu nebyly! :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mám Indiána, ale MM je nemilosrdný, pořád s desítkama, pořád dole. Ve stocku naprostý utrpení. Ostatně tenhle víkend to bylo tak u všech medek, který jsem vytáhnul, snad kromě Pz IV. Cromwell, Comet, T-44, vždycky dole s o dva tiery vyššíma tankama. Fuj.

Srážka se srbskými dementy, když jsem jel na decap základy, píšu, že jsem ve stocku a oni, že jsem idiot, noob a lhář, že ve stocku nejsem.

Win kupodivu nad 50%, ale dmg a killy vůbec ne. Demence spoluhráčů standardní, snad ve dvou bitvách byl schopnej někdo jet se mnou a trochu spolupracovat, což při těch asi 70 bitvách, co jsem za víkend nahrál, není nic moc. Pěkná bitva s Black Princem - Ocelovka, ubránění můstku na Horským průsmyku proti 3 tankům, skoro si začínám říkat, že si ho nakonec nechám, to dělo je sice flusátko, ale zatraceně přesný.

na indiána neslyším moc chvály...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...