Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

A není náhodou nastaveno maximum 5 hyen ?!

 

nn, novej MM dava artam jen 2-3 tanky na kazdou stranu ... at si spolu pekne zahraji a neotravuji zbytek hracu cekajicich ve fronte ... jen tak dal, vivat WG ...

kdyby atry dostavali to co Kocourek postuje pravidelne, tak budu mit duvod vyexpit si i nejakou desitku ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .

nn, novej MM dava artam jen 2-3 tanky na kazdou stranu ... at si spolu pekne zahraji a neotravuji zbytek hracu cekajicich ve fronte ... jen tak dal, vivat WG ...

kdyby atry dostavali to co Kocourek postuje pravidelne, tak budu mit duvod vyexpit si i nejakou desitku ..

šel bych ještě dál, klidně ke 14 artynám jen jeden tank. Slibuji, že jednou za čas se klidně obětuji a budu ten jeden tank já. Tedy na oplátku, když to jindy vezme někdo jinej :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem teda potkal týpka... Střetnutí na ElHalluf, zbyde naše plné IS3, naše nějaká menší arty a jejich IS3, kterého jsem ustřílel na 2(xakru!) HP s VK3601, pak mě dostal. Naše IS3 bylo v údolí u capu, my jsme se přestřelovali na vjezdu z údolí na kopec k spawnu. Jejich IS3 pokračovalo k arty, kterou dostalo. Do konce cca 5 minut. Ten náš idiot se vydal nahoru honit to IS3! Samozřejmě si v půlce uvědomil, že ho asi nenajde, dojel zpátky na cap zhruba v čase 2 minuty do konce a zařídíl tak krásný DRAW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím asi rekord ve WoT win za 2min 1:0 sejmul jsem scouta, mapa Prochorovka střetnutí. Úroveň demence hráčů nezná hranic. Zkušenost za první bitvu 1100 při 5x.To prostě nasere.

Elhaluf 5min win 4:14 exp 7200.

 

A jinak spokojenost

 

 

 Vítězství
Ensk 12. května 2013 22:38:52
 AMX 50 100
Získáno zkušeností:  10 425   (x5 za první vítěznou bitvu dne)  Získáno kreditů  52 449  
 Úspěchy v bitvě Vzorný tankista: Hrdina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za dnešek spokojenost, i když odpoledne to tak nevypadalo, navečer se dařilo částečně dle mých představ. Za dnešek asi 4 válečníky, nějaký obránce, ale žádná lepší medaile - bohužel :(

 

vstiekay.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska zas taková klasika - E-50 a JT jak rodit ježka, dost smůla na artyparty a tak, T29 tradičně pohoda, i když trochu horší losy, než včera... Porod dne se ukázal x5 s Chrchlalem I - to mně trvalo snad šest bitek... ale uznávám, že už sem s ním dlouho nehrál a dost těch bitevh jsem částečně pokazil i já, neb jsem byl top tank a nepředvedl jsem se podle toho :-)

 

Na závěr večera takový špásování s rýžožrouty - vyexpil jsem si do topu první dva tanky, zítra mě bude čekat Chi-Ha. Musím říct, že ty T1/T2 bitvy mají něco do sebe... subjektivně mě to obvykle baví 100x víc, než v T9/10 bitvě čekat jak jelito někde každou chvíli za šutrem, protože vím, že když zpoza toho šutru tu palici vystrčím, tak ji slíznu od dvou nehorázně nadrbanejch dělostřelců, co je svrbí prst na spoušti...

 

Celkově za víkend dojmy celkem pozitivní ;-) Zapnul jsem WoT po delší (cca 14 dní) době a takhle na krátkodobé zablbnutí si mě to bavilo ;-)

 

Škoda, že má WoT (v porovnání s měsíčním) tak drahej denní premák, asi bych si občasné "dny s WoTkem" dával častěji ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po víkendu k tomu sednu...dám si sám 8 bitev...8 winů....ale u sedmiček to vypínám....hra mě nebavila...chce to něco nového, ale nevím co.

Warthunder a nebo počkat na tanky od nich. Také už se na to třesu. Dělat šaška dětem a nebo naopak jim krást svačiny mě už také přestává bavit. Ještě, že dáme nějaké to CW, to je taková uplně jiná hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto píšu dvakrát ze tří zničených motorů. Nejdřív hasím a pak řeším, že to nejede, protože motor je v hajzlu. To bych si nestěžoval, kdybych hořel jen díky nádržím.

 

A kamarádi v četě se mi smějou. Proč? Viděj, jak mému tanku ubývají HP, ač je nepřítel za rohem, nikdo v dohledu, atp...prostě to na mě pořád padá zvrchu. Jakmile je arty zelená, jasně, má staty, jsem v řiti. Potvrdí 9 tankistů z 10.

 

Jsem za půlkou s 59-16...ještě jednou tolik, to mě přece nezabije.

 

K WT: Myslíte, že to děti hrát nebudou? Lol, lepší joke jsi Kanáre napsat nemohl  :Smile_teethhappy:  Tam bude možná menší Bulhar, přesnější děla a horší artiny...ale těch 50% rozdíl v penetraci je neskutečnej opruz, co je moc, to je moc.

 

8:4 s 59-16! Hurá, to se expilo mnohem lépe, když se vyhrávalo...free expy ať stojí při mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti to hrát nebudou. Teda určitě ne tak masívně a tak blbé. Kdyby se v této hře zrušilo to blbé losování, tak jich okamžitě 80% odejde a s nimi i další hráči, kteří to hrát neumí z jakéhokoliv důvodu. Když se hrál CS a nebo COD, tak lamka musela měsíc hrávat, než přestala dělat pouhý terč ostatním. WG tuhle fázi hry velmi chytře přemostilo a výsledek je nám jasný. WoT je hra plná náhod a to mě nevyhovuje a asi nikomu, kdo to hraje trochu slušně protože náhodu neovlivníš. Tento model od WG je v podstatě geniální a nikomu se ještě nic podobného nepodařilo. Dobře si pamatuju mé první hraní v COD. To bylo něco děsného, jak jsem byl furt mrtvý a ani nikoho nespatřil. Tohle se ve WoT neděje. Vlastně jsem ještě před COD hrával tu střílečku z vesmíru. nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenovalo. Tam byly i katapulty a teleporty. Tam to bylo stejné. Měsíc to trvalo, než jsem se začal trochu chytat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celej víkend jsem expil sedmičky, protože měly akci na lepší výdělky a tak byla hra docela fajn. desítky jsem se bál vytáhnout, sice na ně byla akce taky, ale artynky jí měly stejně tak.. a taky to tak vypadalo. vzal jsem nakonec několik desítek že udělám násobky. medka byly ještě v pohodě, zvlášť T62 je super. ale vytáhnout X tier heavy je totální masochismus. a to i relativně pohyblivej tank jako je T110E5 je pro ně lehký sousto. člověk nemůže nikam, pokud nechytne mapu jako Himmelsdorf a to je málokdy. třešnička na dortu byla hra, kdy jsme jeli s kámošem četu, já E5 a on IS-7 a proti nám četa 3x Objekt 261. všichni tři modrý nebo fialový staty a asi si hru vyloženě užívali, protože to co předváděli byla fakt bezbožná zmrdovina. kdo vystrčil čumák ten dostal bití, mě sfoukli na salvu a to jsem si ještě myslel že na mě nemůžou.. mohli.

 

no, nevadí, vyexpil jsem si Indien Panzer a Centurion. plus T69 z dřívějška, ale ani na jeden ten tank nemám kredity.. koupil jsem totiž zpátky T-54! proč jsem jí tehdy prodával mi teď fakt hlava nebere, asi nějaký pomatení smyslů, protože ten tank je naprosto skvělej. když to hraju, tak si říkám že tohle je nejzábavnější medko ve hře.. ale ona jich je spousta dobrejch. ani nevím jestli mám radši Patton nebo T54, asi oba stejně, těžko srovnávat protože oba jsou to boží tanky a každej uplně jinej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není artynama.

 

Hightier prokempenej bude a je úplně jedno, jakej důvod si vybereš...

Noobík na randomu se totiž bojí jednu ránu koupit. Je úplně jedno, jestli to bude rána od arty, TDčka, čehokoliv.

Protože by museli platit megamocrahy opravy.... No a taky samo na vysokym tieru nemá smysl vozit hasičák, že jo, už tak si to sotva vydělá na opravy, k tomu seš v mínusu za munici, ještě aby sis kupoval hasičák za 3000... To se přece vůbec nevyplatí.

 

A takhle ti bude kempit jenom blbeček, co není schopnej nic nastřílet => na opravy a ammo si vydělat...

 

Jenže ouha, on ten random vypadá tak, jak vypadá. Proto se kempí. Ne kvůli artynám. Pokavaď by se takhle nekempilo, tak po tobě artyny nepůjdou, protože nebudeš jedinej vylezlej cíl a arty se nebudou mít na koho focusnout, že...

 

Většinou s tebou souhlasím, ale teď nemáš pravdu, jakmile na tieru 10 zasvítím, jsem mrtvej a ne proto, že bych to schytal od nějakých skillerů s IS7  nebo nesmyslných TD ale dostanu od pěti artyn a nezbude ze mě ani mastnej flek. Když se zadaří a jsou ve hře třeba jen dvě arty, tak nikdo nekempí, to je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že víkend s pětinásobky se celkem dařil. V podvečer skoro všechny tanky měly pětinásobky napoprvé, až jsem si říkal, že 100% w/l za den jsem snad nikdy neměl. Pak ale přišlo na řadu KV-13 a deset proher v řadě za sebou, než jsem to s ním vzdal. Tenhle tank mi dává neskutečné losy s šancí na vítězství pod 30%. Přitom se s ním hraje celkem dobře.

Přibližně kolem desáté hodiny večer nastoupili rudoarmějci a hra se stala nepředvídatelnou a totální výhry střídaly totální prohry. Nakonec jsem spadl v průměru zase k těm magickým 50% w/l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warthunder a nebo počkat na tanky od nich. Také už se na to třesu. Dělat šaška dětem a nebo naopak jim krást svačiny mě už také přestává bavit. Ještě, že dáme nějaké to CW, to je taková uplně jiná hra.

Neboj se nic...ty děcka si najdou i budoucí tanky od tvůrců Warthunder......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...