Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak já zase vzhledem ke goldům na 4-6 třídě teďko hodně jezdím 7 - 9 a tam to celkem jde. Hry celkem vyrovnaný a už ani arty mě tolik nevadí. Já žádný houfnice nemám, takže používám goldy jen když neprorazím normánlí AP tj tak max 1 - 2 za hru. Výjímka je jen E-75, tam nemám top kanon a jednu to se 105 a tak de goldy vyplatí, DPM je celkem zajímavý, možná lepší než se 128

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže jako hra s tanky to pro mě vypadalo, když jsem poprvé vyjel s KV-1 a projel na Abbey prostředkem mapy až k nepřátelské základně, kde jsem vydržel ještě 3 minuty, než mě čtyři soupeři konečně rozstříleli. :Smile_honoring:

 

No, ale taká byla realita. Tedy bacha, jede KV, potřebujeme na něj aspoň dva tanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale taká byla realita. Tedy bacha, jede KV, potřebujeme na něj aspoň dva tanky.

Tak tak němci byli z KV-1 i KV-2 úplně v tranzu, páč se vůbec nechytali. Bohužel ve stále se "vylepšujícím" WOT už stačí 2x flusnout houfnicí goldatomovku a je po problému :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak němci byli z KV-1 i KV-2 úplně v tranzu, páč se vůbec nechytali. Bohužel ve stále se "vylepšujícím" WOT už stačí 2x flusnout houfnicí goldatomovku a je po problému :facepalmic:

 

No, ale to je ten vývoj, jak tady výše psali a asi prý pozitivní, musíme se přizpůsobit.

Pochopitelně, spousta lidí by to nehrála, museli by přemýšlet, taktizovat ..... WG potřebuje platící masy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dnes jsem měl asi nejtragičtější tým, co si pamatuju. Mapa Cliff, neboli Útesy, začínáme na jihu, tier 7-9. Nejprve se rozjede plnou rychlostí "údolím smrti" čínský light tier VII. Nepřátelský Jagdtiger si ho dá k snídani. Co nevidím, hned za ním ale jede naše AMX 13 90, další sebevražedná mise. Napíšu jim, že doufám, že už je nikdy nebudu mít v týmu, ale co nevidím - s odstupem jedné minuty je následuje druhé AMX 13 90. Ach jo, to už jsme asi prohráli, říkám si, a stojím na středu mapy pod horou. Najednou, co nevidím, kolem mě profrčí náš Hummel přímo do klubka nepřátel. 0:4. A podívejme se, máme k tomu ještě jednoho afk hráče - Tiger to nějak nezvládl z báze a dělo mu smutně visí.

Konečně začíná bitva - neboli za stavu 0:4 + jeden afk hráč se dostávám na kontakt s nepřítelem. Na středu jsme dva - já s frantíkem tier 7 heavy. To by šlo, říkám si opět. Mám po ránu asi nějak přehnaně optimistickou náladu, neboť najednou ze strany vyjíždí jagdpanther a začíná mého společníka klovat. Jenže ten už tam taky jen tak stojí a nehýbe se, asi mu spadlo spojení. Během půl minuty ho soupeři rozstřílí. Konečný výsledek 6:15 sice nevypadá zdaleka tak tragicky, ale když člověk vezme v potaz, že to bylo vlastně 0:6 už po odpočtu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si koupil Jagdtigera , tak si na sebe pomalu zvykáme, uvidím jak to půjde. Další postřeh je, že KV-1 je fakt zabugovaná mrcha, v jedné bitvě jsme ho oklovával s T49 ze všech stran- 14 výstřelů, 13 zásahů, 0 damage. Ještě, že se polekal toho cinkání ,zůstal stát na místě a zmateně točil hlavní kolem dokola, místo aby zabíral naši bázi, takže jsme tu bitvu nakonec vyhráli. A nakonec, musím vyvrátit fámu, že hráči nečtou chat- ba právě naopak. Jakmile jsem na začátku bitvy klikl Nebezpečí na nějaké provařené místo na mapě, kde se dá na 90% čekat enemy útok, celý tým se jako jeden muž a žena rozjel na opačnou stranu- hlavně rychle od toho nebezpečí pryč :Smile_smile: . A to napříč všemy tiery, v několika bitvách....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře jste tu popsali jeden problém.....unifikace všech tanků. V čem je rozdíl, když na Vás vyjede PzIV či M4 s houfnicí...jen že jinak vypadají.

Zbytečná Čínská lajna to jen dorazila.

Nejsem proti zavádění nových strojů, je to koření zábavnosti. Ale musí se to dělat promyšleně a propracovaně. Každý národ se musí lišit, musí být vlivný tak nějak po svém...

Příklad z bety..Němci byli snipové a navíc vyšší třídy držely...Sověti zas měli větší dmg a pohyblivost na úkor přesnosti a u TD i vydrže. Pak přišli Amíci, kteří taky nic nepokazili. Byli něco mezi...tvrdé palice, střední kanony, papír tělo....

Jenže pak to začalo....UFA, tisíc premiáků, další duble větvě a nakonec kopie ruské lajny v podobě Číny. A vše dorazilo zpřístupnění gold ammo za peníze, které rebalancovalo celou hru...nejvéce to pozanli Němci, kteří tak ztratili jednu ze svým výhod...pancéřování. Vše se začíná zdát stejné...Proto jsem ani nerozjel Brity...počkám si na TD, ale Čínu nepojedu. Zbytečný čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to, co jsem psal. Mám PzIV, proti je KV1. Čelně ho nedám, musím na něj z boku. Zavolám si na pomoc kolegu. Vím, že je pomalej, objedu ho, střílím na pásy. Kolega je tady, střílí mu na poklopy, mám čas, jedu blíže a konečně ho zapaluju. Tak asi takhle bych si to představoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel má Švejk pravdu. Já už ani nepoznám podle označení co to je za tank a jaký má tier. A expit už asi nebudu nikdy nic i kdyby do hry dali Merkavu. Připadá mi to uplně zbytečné a ztráta času. Z toho, co je ze staré nabídky lze vybrat móc dobré stroje a navíc už jsou za tu dobu vymazlené a jen těžko se dá počítat s tím, že je nerfnou, což u těch nových je tak nějak 100% jistota. Teda pokud to není zrovna totální ***** nějaká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tématu houfnice, kdo se podívá na moje výsledky, uvidíte myslím 9 metalů za zničení 3 tanků minimálně o 2 třídy vyšší v jedné bitvě. No a čím, že to bylo? Houfnicoidní 2801, je to neuvěřitelná mašina s takovouhle výbavou, hlavně ve městě, pokud tým hraje dobře tak všichni hlídají vyšší tiery a ne mě, pak dorážím ty chudáky jednoho za druhým jak prasata na porážce, objedu půl mapy a pěkně zezadu goldem případně HEčkem... mňam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tématu houfnice, kdo se podívá na moje výsledky, uvidíte myslím 9 metalů za zničení 3 tanků minimálně o 2 třídy vyšší v jedné bitvě. No a čím, že to bylo? Houfnicoidní 2801, je to neuvěřitelná mašina s takovouhle výbavou, hlavně ve městě, pokud tým hraje dobře tak všichni hlídají vyšší tiery a ne mě, pak dorážím ty chudáky jednoho za druhým jak prasata na porážce, objedu půl mapy a pěkně zezadu goldem případně HEčkem... mňam

 

Hmmm a baví tě to tak? Respektive, jestli tě to ,,takhle,, baví, ta hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel má Švejk pravdu. Já už ani nepoznám podle označení co to je za tank a jaký má tier. A expit už asi nebudu nikdy nic i kdyby do hry dali Merkavu. Připadá mi to uplně zbytečné a ztráta času. Z toho, co je ze staré nabídky lze vybrat móc dobré stroje a navíc už jsou za tu dobu vymazlené a jen těžko se dá počítat s tím, že je nerfnou, což u těch nových je tak nějak 100% jistota. Teda pokud to není zrovna totální ***** nějaká.

 

Počkám, jestli Gajin vymyslí něco lepšího, pokud ano, rád přejdu. Z WoT je sci-fi hra, kdyby jsme jezdili po mapě s robotama a měli na nich paprskomet, vyšlo by to na stejno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečná Čínská lajna to jen dorazila.

Souhlasím s tím, že je zbytečná.

Ale co mi na ní vadí nejvíc, že není vůbec vyvážená. Ty kopie jsou lepší než originály, prakticky na všech tierech. Počínaje M5A1 stuartem (co má řikat jeho chudej americkej protějšek, ten je proti němu k smíchu), konče 110kou, o který se zas řiká, že je ještě lepší jak IS3 (a že IS3 podle mě docela vybočuje z řady).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zku*vená zapi*ená hra. Mám dojem že si ze mě fakt dělá pr*el. Bitva ruinberg oba číňani který mám ještě dostat. Toho prvního trefím a okamžitě ho dostřelí nějaká mr*ka. Ten druhý mi vytrvale střílí do pásů abych se nemohl hnout a vůbec ho nezajímá, že ho střílí (několikrát) Maus, raděli mi zase shodí pásy jen abych ho nesejmul já :facepalmic: Další hra 111 1-4 počkám si až je na ránu a střelím no nezbude jí 39 HP? A tak to jde celý den :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky platíš daleko víc než dostáváš .... on taky zaplatil hodně..... kam jen pak ty kredity mizí?? :-)

Mne nedávno zase "asi ze srandy" střelil na počátku hry do zadku Cromwella nějakej srandista s KV-1S ... tak jsem ho taky ze srandy začal točit a připravil ho 90% HP... a stejně jsme pak vyhráli... :-)

Ale platil sem jak mourovatej...... ale za tu zábavu to stojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počínaje M5A1 stuartem (co má řikat jeho chudej americkej protějšek, ten je proti němu k smíchu), ...

 

Americký Stuart dostal teďka nějakou záhadou mnohem lepší MM a často jsem hrál i v topu. Jenže ono je jedno, jestli jste v topu nebo ne, když naložíte pár goldů. Vozil jsem je jen pár posledních her a nemůžu říct ani to, že bych bez PÚ prodělával.

 

A to už jsme zase u gold munice. Když jsem hrál M5 Stuarta před půl rokem, tak měl takové MM, že bylo pomalu jedno, co jsem měl za zbraň, protože jsem pořádně prostřelil jen artynu. Teď hraje proti sobě rovným, kde je s houfnicí zabiják, a když náhodou dostane nebezpečnější los, tak přeláduje na goldy a taky to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...