Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Cez víkend menší comeback k tankom - a žiadna sláva. 40% win aj napriek hraniu v čate, proste to nešlo.

A dosť som za ten mesiac absencie zabudol - napríklad miesto bleskovej opravy pásov som opravil strelca a podobne ... lamil som, čo iné povedať :)

 

A aj ked tých cca 20 hier odohratých po zhruba 30-dňovej pauze nie je zrovna dosť na posúdenie posunu v kvalite na publicu, zdalo sa mi, akoby celkovo kvalita hry zase len klesla.

Ono to bola vo výsledkoch obyčajne vysoká výhra alebo vysoká prehra.

Dokonca sme pár krát ostali sami dvaja s tímu a to už sa proti 7-8 hráčom zachrániť nedá.

 

Ale pobavil som sa, napríklad na čate E-75, našej top, kedy sa chlapíci smelo vybrali spoza kopca, priamo pre nepriatelské laufy, prišli každý o cca 80% hp a úctivo sa potom - bez toho aby rozdali čo len 1ho dmg - stiahli a do konca bitky len zavadzali.

 

Efr išiel hore, win rate klesol, ale to je tak posledné mesiace celý čas :)

 

http://wotlabs.net/sig/eu/matho123/signature.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... sice rozumím co tu píšete s houfnicema a používáním goldů... na druhou stranu jsou zde tanky které jsou OP i bez goldové houfnice... dříve to byl prý T59, nebo Ferda, taky KV (ještě než se rozdělilo na KV1 a KV2).... dnes je to zase T18, nebo právě KV1-S, možná StugIII... apod.... (pozn. vše myšleno bez goldů) ... a připadá vám fér, že ty tanky jsou OP.

Když to WG "usměrní", aby takový tank nebyl moc OP... tak se tu nadává, že WG všechny tanky zprůměruje...a že ten tank už nebude výjimečný, a že bude každej tank stejný a hra nebude zábavná.

Také se nadává že takové legendy jako Tiger či Panther jsou totálně poje**b*né.... přitom by parametrově historicky měly být OP.

 

Mne upřímně houfnice s goldama nijak moc nevadí, ...lépe řečeno vadí mi asi tak stejně, jako když se potkám s JgPzIV v roklině s KV1-S...

Naopak jsem rád když si všimnu jestli se na mne řítí PzIV s houfnicí nebo bez a podle toho přizpůsobím taktiku... (né že by to vždy fungovalo :-) ..ale někdy ano)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... sice rozumím co tu píšete s houfnicema a používáním goldů... na druhou stranu jsou zde tanky které jsou OP i bez goldové houfnice... dříve to byl prý T59, nebo Ferda, taky KV (ještě než se rozdělilo na KV1 a KV2).... dnes je to zase T18, nebo právě KV1-S, možná StugIII... apod.... (pozn. vše myšleno bez goldů) ... a připadá vám fér, že ty tanky jsou OP.

Když to WG "usměrní", aby takový tank nebyl moc OP... tak se tu nadává, že WG všechny tanky zprůměruje...a že ten tank už nebude výjimečný, a že bude každej tank stejný a hra nebude zábavná.

Také se nadává že takové legendy jako Tiger či Panther jsou totálně poje**b*né.... přitom by parametrově historicky měly být OP.

 

Mne upřímně houfnice s goldama nijak moc nevadí, ...lépe řečeno vadí mi asi tak stejně, jako když se potkám s JgPzIV v roklině s KV1-S...

Naopak jsem rád když si všimnu jestli se na mne řítí PzIV s houfnicí nebo bez a podle toho přizpůsobím taktiku... (né že by to vždy fungovalo :-) ..ale někdy ano)

 

Já jezdím Němce, takže bych byl rád, kdyby byl Tiger i Panther OP:p....pravda je, že Panther je slušný, mám sa ním fajn statistiky, když jsem se s ním naučil, tak to byl docela zábavný tank, ale zase, vozil jsem goldovou munici a když jsem věděl, že někoho nedám, tak automaticky reload a čau nazdar....lešenářské trubce jsem na chuť nepřišel...oni jsou OP, ale proti stojům, které s nima historicky bojovaly a ty jsou na nižších tierech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím nahlásit, že víkend se nadprůměrně vydařil a hra na 7-8 tieru je opravdu zábavná. Bohužel, jakmile člověk vezme 9-tky, tak četa o dvou lidech už mnohdy nestačí. Jediné co mne mrzí, že opět jedna "epická" :-P bitva nedopadla, páč jsem s M103 dokázal ubránit a ustřílet komplet E75, druhé nechat 170 HP plus dorazit T30 s původně cca 1000HP, to vše na 10-ti metrech pomocí jednoho šikovného balvanu, ale dojel jsem na to, že mi prostě naše IS3 nebyla ochotná za celých minimálně 5 minut souboje pomoct, páč se těch E75 bála. Stačilo aby jednou vyjel a někoho trefil, doslova se na mne vybodl a vyjel, až sem byl zničen a mu nic jiného už nezbylo, páč zůstal sám. Měl jsem hodně přes 5 tis damage a zničené 2,9 :-P ze 4 devítek enemáků, smůla no. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska poprvé za cca 13 000 bitev dostal chat ban na 5 dní....

Ani se nedivim, protože jsem nervák a nadávám jak dlaždič :Smile_trollface-3:

 

 

Dear Player,

Because of a violation of our game rules, your chat is suspended for the next 5 days:

Violation: Insults and provocation.

Action: 5 days chat suspension;

Please read our game rules to avoid these situations in the future. Any further violations of the game rules will be met with more severe actions. This position is taken in order to preserve the integrity and gaming atmosphere for the benefit of all players. You can find the rules here: http://forum.worldof...nks-game-rules/

Kind regards,

Wargaming.net Customer Support Service

No je to pěknej opruz.....nemůžete ani klikat na mapu, označovat cíle, zažádat o pomoc atd :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to není problém ani tak houfnic, jako spíš stříbrných goldů. Ty naprosto rozesr... zvyklosti ve hře. A to píšu s vědomím, že je sám používám. T29 na obzoru? Pah... dvakrát ťuknu do "2" a chudák netuší, co se na něj řítí. Zoufale kroutí spodkem a nic. A já to samé pak zažívám třeba s IS-3, kdy si mě vykostí prďola, co by mi nesměl normálně ani skočit pro pívo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem zažil mega hustodémonsky kruto tragickou bitvu.. Začínáme,, a koukám na chat, dva se tam hadaji.. Najednou zacina bitva, vsichni do sebe narazily, a ti dva co se hadali, zacali po sobe strilet, a jeden druhyho smahnul (byli spolu v četě), tak toho druhýho smahly spoluhráči.. A jen jsem koukal jak se hadaji va četu, tak jsem tam napsal, že maj držet hubu, a začali urážky, a že hitler atd..strašná komedie..než jsem se otočil, já měl dva killy, a koukám jak mi tam píšou že jsem noob atd..tak jim pisu at koukaj na score...a oni pokracovali, v urážkách atd..to je nádherná ukázka jak jsou češi super hráči na WOT...je pravdou že podle jejich slov, bylo poznat je jim bude tak 10...ale hodně mě pobavily..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Češi, když už se projeví, tam to je buďto zdravá rivalita, nebo spousta nadávek...mmj, dneska jen pár bitev, ale násobky relativně dobrý a Hellcat opět nezklamal.

 

Potom přemýšlím nad koupí 2500 goldů. Chci nějakej prémiák - tzn vyjde max na pětku. K tomu asi 4 místa a rozšíření kasáren (až budou v akci). Jen se bojím nákupu munice za goldy. Občas se mi prostě přehodí nákup gold munice ze stříbra za goldy (možná po výměně děl?). Je to výměnou děla, nebo se to může samovolně přepnout? Nad prémiákem přemýšlím nad T-25. Podle statů má prej průměrně 12 000 čistýho. Myslím, že když budu hrát nadprůměrně, bude to víc, ale o kolik? Tolik vydělávám v pohodě s americkýma pětkama...nebo by jste mi doporučili něco jinýho? Taky doufám, že se někdy najde akce na tyhle pětky za půlku, dva za cenu jednoho není k zahození :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jedna vyjimecne desiva bitva: Jsem jedina 4ka (T-28) pak asi 3 petky, zbytek tier6, zadna arty. Na obou stranach. Ja mel nejvic zkusenosti v prohrany bitve!!! (jen na nasi strane samozrejme). Mel jsem 7 gold naboju, jinak AP.

Dobry na tom bylo ze jsem dostal nejakou medaili co jeste nemam, Lovokanova nebo tak nejak....za zniceni vyssich tieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledních několik dní si asi u mne WG řeklo, že budu prohrávat.... týmy i***** a d***** a z/****** č****** :-) Nic jiného nejde napsat.... standard 5 killů ...občas 7 ...stejně to nestačí..... sám na publicu je vážně síla... a tyhle série nejsou normální .... většinou to po 10 ti hrách přešlo..tady ne ..... mám win tak 40% .... ať dělám co dělám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude! Pokud nebudeš hrát s nabušeným tankem a nízké tiery, tak sám si výher moc neužiješ. I když například hraju s Marderem a mám průměrně skoro 4 killy na bitvu, tak je W/L necelých 60%. Náhodná série výher je sice hezká věc ale pak zas následuje halda šílených a neovlivnitelných lostů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mne dneska dobrý, vrátilo se to do starých kolejí, více výher než proher (expím TYP 58). Je jasné, že když hraje člověk sám, mění různé stroje, expí, goldama střílí jen občas, asi těžko bude mít celkový WIN řekněme nad 53. (Vyjímkám se omlouvám). Ale zrovna několik dnů zpět jsem měl sérii proher, kdy týmy byly tak slabé, že jsem prostě to DMG nestihl nastřílet - přitom jsem hrál líp než obvykle.

Dnes už to zase bylo v pohodě :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ARL je z garáže venku a za to jsem koupil KV1 s houfnicí a Hetzera s houfnicí. Za slevy jsem nakoupil goldy asi za půl mega a mám klídek.

Ty houfnice jsou totální marast. Na Karelii v údolí smrti s dokonale zabugovaným KV1 jsem potkal dvě KV1 a T1H. Dvě rány do každýho a měli procento. Team měl alespoň co doklepnout. Mě neprostřelili ani jednou. Pak jsem dal skoro přes půl mapy arty a to HEčko tam letělo snad pět vteřin. Sigfriedova, střetnutí, ve městě s Hetzerem ještě větší humáč. Rána do KV1S a začalo hořet, očividně pomlácená posádka, protože tam jen stál bez pohybu a 75% HP dole. Wolverine na ránu, ECL na ránu, PZ3/4 na ránu a M4 zbyly 2%, Stug to radši zabalil předem. Svinstvo největší. Zbytek enemy jsem tím nahnal na druhou stranu města k našim, kde to pomlátili, a za kopec na jejich base a já si vklidku dojel na cap. Nikdo už se předemnou neukázal aby schytal další pecku. Zezačátku semnou jelo ještě M4 s houfnicí a tahle kombinace způsobila, že se vylidnilo celý město. Opravdu parádní balanc hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od doby, co jsou houfnice OP a goldy se daj koupit, jsem jen trpěl. Jak jsem tu psal, chcát proti větru se nedá, a tak si chci taky užít. Ještě překecám šváru, co má M4 aby nasadil houfničku a dal četu.

Jo a bavilo mě to, po dlouhý době. Ještě uvažuju o T82 s houfničkou, když mi posunou Luchse na čtyřku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, ve finále tedy budeme všichni střílet zlatem a houfnicí. Kdo ji nemá, tak jí koupí. To bude super zábava. Večer zkusím sundat z KV-1 85 mm. trubku a prubnu po čase houfnici. A jo, šak na to máme, néé? aj golda tam vrazím.

Super WG, jen tak dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že čím víc lidí bude jezdit tímto způsobem, tím dřív to WG zatrhne. Pokud po sobě budou všichni střílet goldama a houfnicema a budou jezdit jen tanky, co to umožňujou, tak se něco stane. Jinak to ve hře zůstane a budem jen nadávat. Rebalanc je nutnej, ale proč tomu trošku nepomoci že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude! Pokud nebudeš hrát s nabušeným tankem a nízké tiery, tak sám si výher moc neužiješ. I když například hraju s Marderem a mám průměrně skoro 4 killy na bitvu, tak je W/L necelých 60%. Náhodná série výher je sice hezká věc ale pak zas následuje halda šílených a neovlivnitelných lostů.

 

No jako ten Team Balance je fakt hroznej.. Nechápu jak mě to může hodit s AMX 40 proti VI. tierum..potkám VK 3601, náhodou mu uberu 100 a on mně smahne na jednu ránu.. to je bitva, v který se nedá nic ovlivnit a jsem tam jen pro potěchu těhle velkejch..a nejhorší je, že na tohle nepomůže ani premium munice, protože mu akorát max, uberu 200..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...