Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No kazdopadne i tak 19. misto mezi tema m5a1 neni tak uplne zle. Co jsme koukal, tak to byl snad nejhranejsi cinsky tank. O tom vikendy v cekacce tak 800-1000 stuartu hadam pri cekani na hru. Z totohle pohledu nepovazuju rozlozeni tech goldu za uplne ferove a odpovidajici realite. 10. tieur bylo na konci souteze cca 300 a z toho dost pres free expy a davalo se tam 5000 g.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem JgPanthera...znechucení. Za free jsem koupil lepší dělo a taky mě ještě nic necinklo. Losy zatím jen o smičkama a devítkama, hrůza. Schází mi jen pásy vyzkoumat a lepší dělo, ale i tak by s tím mělo jít hrát už dobře. Ale nějako to nejde. I blbá T71 si mě asi s goldíkama penetruje přes mantl...trapné. Týmy absolutních jantarů, to nemusím ani psát...že jsem to kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neřekl, že je špatnej, jen mám tak blbý losy, že to nejdřív chytnu od arti a pak už jen dorážka... potřebuju lepší posádku. No ale hlavně dostávám typický týmy, věčně šance 30% na výhru...mrtvo po dvou minutách. To se blbě z dálky ostřeluje. 11 her, vyhraný 3. Mezi devítkama se fakt nedokážu rozjet, abych ty nooby zachraňoval. Snad se to zlepší, protože to vypadá na velký potenciál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma to nehoraznej potencial. Kdyz te nevidi, tak rozdas opravdu hodne DMG. Neni moc rychlej a je celkem velkej, takze na kontaktni boj a rychly presuny jako se SU-100M1 zapomen. Proste normalni TDcko. Ze zadu rozdava hafec DMG aniz by o nem nekdo vedel a je v tom sakra dobrej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom toho, že mne dnes dala M41 na ránu přes celou mapu.... (já trůnil v JgPantherovi) a díky tomu jsme prohráli.... to byl docela dobrý den .... konečně jsem byl i něco schopen uhrát a skončily losty 1:15 jako poslední 3 dny .... ale na druhou stranu ani žádnej zázrak.... vlastně jsem se spíše rozčiloval a občas i sprostě nadával.... když tradičně naše top tanky a navíc i scouti campovali na základnách .... asi brzy dostanu banána... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel zas tak spatnej den ze se fakt tesim na konkurenci. Hraju pro tym a vetsinou na to doplatim, jezdim branit free prostor a samozrejme to schytam jako druhej. Uz me to fakt neba. U tyhle hry je pojem "tymove hrani" opravdu relativni. Nemam slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi dobrým herním dnem a špatným, je jen jediný rozdíl....MM.

Hovada budete mít v týmu vždy, ale je rozdíl jestli jste s četou na topu, nebo(a to dost často) úplně dole, navíc jako jediný nejnižší tier. Jsou dny, kdy jsou losy obecně super a tak vypadá i celý den...pod 75% winu se nejde. No pak jsou takový jako včera, kdy se pětková četa krčí dole...a hraje proti 10x sedmičkám a 5xšestkám....

Pak koušu do klávesnice, když vidím, že mám s flusátkem T1 HT 2200dmg, 650expíků a všechny naše sedmičkové topky 300expů.....

To je alfa a omega dobrého dne....dostat alespoň normální MM. Pak už vliv čety dokáže win většinou přinést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úterý 25 bitev W/L 25 %

MM totálně na pikaču a to prakticky každou bitvu (myslím že to WG opět poštelovalo)

v každé bitvě sem padnul na max. 3 rány bez rozdílu tanku

dingání, pene za 0 atd. atd. atd.

spoluhráči ??? na ho jako vždy

 

Myslíte, že WG nemanipuluje s WoT hráči ??? :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem šílenec, ale včera odpoledne jsem nehrál, protože ping netu mezi 1-2,5k je i na mě moc. Večer si to sedlo o řád do výrazně přijatelnějších hodnot a tak jsem si zahrál. Tentokrát jsem sledoval nalosování a každá třetí bitva prohraná při odpočtu moc nepotěšil. Denní win jsem raději nezjišťovat, ale asi nic extra tragického. Odhad kolem 48-50%.

 

Ze zážitků bych popsal snad jeden. V bitvě T9 za účasti jen jedné arty se mi na mapě Útesy podařilo rozhýbat náš zakempený útok, když se ostatní místa tak tak držela a jejich prolomení bylo otázkou desítek vteřin. Pak jsem sám capoval a tím morálně podporoval činnost asi pružnějších hráčů co se pokoušeli zastavit zabírání naší základny. Oba nepřátele na konec udolali a tým získal celkově dvojnásobnou početní převahu na mapě. Na dotaz způsobu výhry někdo zvolil kill all. Vzdal jsem se 91% zabrání a dal týmu čas (cca 45 sekund) dostřílet poslední stroje nepřítele. Moje odměna 5300 stříbra hrubého bez PÚ a žádný ocenění. Ještě, že to nehraju pro stříbro a ocenění či nějaké EFR. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že bych chtěl podporovat konspirační teorie, ale od té doby, co jsem před pár dny prodal Cometa, jako by se mě držela smůla na týmy a zatímco dříve Win utěšeně rostl, tak teď se stále jen zuby nehty snažím, aby neklesal moc rychle. Dnešní seance opět zhruba 35 % vítězství. Odpoledne se to zatím vždycky nějak zlepšilo, ale není to žádný zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera dopoledne se hrálo pěkně. Skoro všechny násobky napoprvý, s vyjímkou T21 a PzIII/IV.

Pak jsem dostal skvělej nápad, že si odpoledne zvednu win s tim Pz krámem. A když to nešlo, tak že alespoň vyrovnam winrate výhrama s KV1S :-D Začal kolotoč naprosto stupidních týmů a padání hry. Prohra, výhra, prohra, výhra atd.. nakonec jsem odpoledně zakončil v červenejch číslech. Mimochodem, tak 80% her bylo úplně bez artyn.

 

Tak teď jdu zkusit dnešní násobky, to jsem zvědavej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že bych chtěl podporovat konspirační teorie, ale od té doby, co jsem před pár dny prodal Cometa, jako by se mě držela smůla na týmy a zatímco dříve Win utěšeně rostl, tak teď se stále jen zuby nehty snažím, aby neklesal moc rychle. Dnešní seance opět zhruba 35 % vítězství. Odpoledne se to zatím vždycky nějak zlepšilo, ale není to žádný zázrak.

 

Jsme na WG černé listině,

chce to vydržet až ti W/L dle WG rules patřičně klesne tak to zase obrátí :Smile-playing:

Krásně to jde vidět na těch banerech :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , že jsme si dnes pořídil JT. TD dobrý, posádka z Fredy....jen by to chtělo lepší týmy....nu uvidíme :-)

 

Pecky dává slušný na to že je to dělo z Ferdy tak dmg vyšší ( - max 611 , to se mi s Ferdíkem nestalo - asi nováčkovská daň ) rychlejší střelba, příjemně mě překvapila obratnost, budeme si rozumět :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes docela síla... co hraje za lidi na tier IX a X nechápu ..... takhle jsme ztratili jasné vítězství..... mapa Přístav.... rozsekali jsme to a stav 12 ... oni 3 .... přesto to capli..... poblíž základny byli naše E75 a Tiger II ... oni se bááááli chudáci vyjet, aby jednu nechytli a resetovat to...... přitom stačila jedna rána a vyhráli bychom.... myslel jsem že to tady rozmlátím..... měli na to cca 20s ..... jen se schovávali .... šílený... :facepalmic:

 

ostatní tanky v poho...relax ..... ale Panther II .... totálně na h**** ... týmy de***ů .... dokolečka dokola.... 10 proher v řadě.... vypnul jsem to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím co se děje, ale JgPanther snad musí mít zhoršený losy nebo nevím... vyhrát s ním je umění (34% win), hraju co to jde, ale už ze začátku bitev je rozhodnuto...šance na win 30% a ještě k tomu devítky... ale to je pořád, s devítkama hraju víc jak se sedmičkama, s osmičkama pořád. Top jsem jednou za 6 her...

AMX13F3 trefí vedle tnku za 400...co to je za blbost?! To je proklatej tank...a to vypadá tak zábavně :arta:

 

Jinak s čímkoli jiným to jde krásně :Smile-tongue:

 

BOŽE! Nejdřív náš SP začne nadávat na užitečnýho JgPanthera (Já) a pak si mě zezadu celýho vyndá... no to je debilita na tom pískovišti...

 

JgPanthera vzdávám. Pro mě je to nehratelný. Opravdu dělat žrádlo devítkám v půlce her mě neba...proč mi WG musí znechutit zrovna tenle stroj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím že dneska docela dobrý, četa s Amx 13-90 se zkušeným kolegou byla peckovní adrenalin, 10 výher, jeden lost. Pak nějaký CW, to nebylo uplně dle našich představ a na závěr dne jedna hra s T30. Výhra, 5 killů, hrdina, 6500 rozdanýho dmg, super hra až na to že mi tam furt nějakej retard vypisoval cosi o BIA, že jsme noobové atd a nakonec to korunoval tím, že ať odinstaluju hru, když to neumím hrát. Mrkl jsem pak na něj a za celou hru dvakrát vystřelil než zdechl a pak jen kibicoval. Je mi takovejch líto, co jinýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...