Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já ti nevím. Jsem přemýšel taky, jestli se víc nevyplatí mlčet. Když ti někdo nadává, tak ho víc naštveš ignorací, než tím, že se s ním budeš hádat. Naopak, když někdo nebo celý tým hraje jak tatar, člověk se akorát rozčílí a stejně nic nezmění. Když někomu napíšeš radu, akorát se dočkáš nadávek. Pokud rupnou nervy tobě, to samé a nic se nezmění... Proto jsem si říkal, zda není nejlepší mlčet, zachovat si důstojnost a zároveň být nad věcí.. Přiznávám, že se to blbě dodržuje.

já když mlčim tak se to ve mě hromadí.. tak si je pak pořešim v garáži abych nebouchnul, popř. nezničil myš nebo klávesnici.. když zalamim já tak sklopim uši a týmu se kolikrát omluvím, ale nesnášim hráče kteří v bitvě neudělají nic a ještě si dovolí kritizovat ostatní.... to si pak nevidim do huby :Smile-angry: se divim že jsem ještě nedostal ban :Smile-hiding:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dnes jsem to nepřeháněl, a možná proto se asi docela dobře dařilo. Koupil jsem za pracně vydělané peníze M103 a vzhledem k tomu, že mám zhruba tak 10k free expů, hned jsem se s ní vhnul do bitvy. Světe div se, přes tragický vývoj na naší straně to spojenci na druhé straně bez povšimnutí projeli a capli. V druhé bitvě hned medaile vzorného tankisty 1. třídy, což na stock tank není nijak špatné. Jinak jsem jezdil prakticky jen Chaffeeho, a kdybych se naučil vkládat screeny, postoval bych bitvy s velmi zajímavým MM. Včera například: My: IS-2, 3 artyny tier V a VI, zbytek scouti. Protivník měl Tigra, 3 artyny a zbytek scouti. Dominovali T-50-2 a T-50. Dneska jedna velmi podobná bitva na vyšším tieru (arty tier VIII) tam byla ovšem i nějaká AMX tier VIII.

Chaffee mě stále ještě neomrzel, je to pekelník a má svou roli v každé bitvě. Dneska jsem trolloval nepřátelskou T30, ubral jí 900 HP i s tím, že jsem ji dorazil.

 

Tankům zdar, když se to nepřehání, WIN je hned lepší! :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde tady bylo vlákno ohledně rad nováčkům ..... tak by tam mohl autor připsat, že úloha Top tanku ve vlastním týmu nespočívá v tom, že bude hrát pro ostatní členy týmu divadlo jako jediný účinkující a zbytek jsou diváci.

Postřeluju se u báze s 4-5 tanky enemy a zbytek týmu na mne čumí kolem a max. radí. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl pod vedením WG....začátek super, páč jsem jeli jen dvou členou četu, pak přišel Zedef a bylo vymalováno, zlepšilo se to, ža když naštvaný odešel :Smile_teethhappy: .

A nedivím se mu.....čekání přes 1:20 není řídký jev a člověk by to celkem přetrpěl, kdyby losování nad 30s nebylo 100% průserového MM. Ještě jsem nezažil při dlouhém losování dobrý los..jasně přetížený server Vás nemá často i dvě minuty kam hodit a pak Vaší četu přilepí do brutálně silného losu, kde jsem často se svou třídou jako exoti, navíc klasika.....naše topky ratardi.

Ale o ty retardy nejde...ti jsou všude a vždy, jde o to, že s T1HT toho proti 12 sedmičkám nezmůžete.

Tady přesně platí, že základem dobrého herního dne je normální los, nemusí být super, ale musí Vás nalosovat tam kde máte šanci něoc ovlivnit. Takže jsem pak na odreagování odešli na 2 třídu, kde nehrozí šptný MM. Páč nervy mám jen jedny. Ale jinak a nedělito šlo.

Zvláště double s T29, která potvrzuje svou dlouhodobý unikátní vliv a super hra byla i s Háčkem....double na osmičkách šel celkem rychle, ale vždy to bylo v lose s 10 třídou, kde náš arty párty bez milosti vymazaly z povrchu zemského....a s ISu jsem díky bulharu byl rád za jeden hit z 8.....jsem myslel že skočím z balkonu :Smile_teethhappy: .

No dneska to bude lepší....pohodové herní pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ čekací časy byly neobvykle dost dlouhé, já tedy hrál pouze stuga a panzer 4 kvůli výdělku a zřejmně to dělalo takto hodně hráčů, protože sem někdy čekal i víc jak minutu do bitvy. Ale koupil sem v sobotu panzer 4 za polovic a za pár hodin v sobotu a v neděli sem vydělal přes mega stříbrných a to mně potěšilo.

Sice win asi 45%, protože týmy byly často šílené, někdy mně připadalo že spolubojovníci chcípají na chřipku, ale i při prohře to sypalo kolem 25 k a při výhře i přes 50 k stříbrnejch. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera přetaktoval CPU z 2,7 na 3,0 GHz......testy OK.....celé odpoledne jsem hrál Dead Space 3....vše OK......... večer jsem zapnul WoT......a při CW.... šlus.......to WoT je fakt neskutečnej šmejd....tak jsem se vrátil na 2,7........ :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera přetaktoval CPU z 2,7 na 3,0 GHz......testy OK.....celé odpoledne jsem hrál Dead Space 3....vše OK......... večer jsem zapnul WoT......a při CW.... šlus.......to WoT je fakt neskutečnej šmejd....tak jsem se vrátil na 2,7........ :-(

 

to Ti to jako spadlo , nebo nestačil výkon ?, zajímá mě to, protože taktéž uvažuju o přetaktu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm ... čo si mysleť o včerajšku.... v trojčlenke pohodové hranie ale iba s KV-1S alebo s IS akonáhle sme vytiahli tigre hneď nalosovaný k IX alebo VIII bez reálnej možnosti niečo ovplyvniť :Smile_trollface-3: tie ruské obludy na 90% stále v tope a až na pár lamáckych hier mňamka :Smile-bajan2: pre mňa osobne je KVsko omnoho väčšie zlo ako Pz IV s goldamy (hlavne kvôli môjmu WR s nimi :Smile_Default: ) počet idiotov a šimpanzov sa neodlišoval od bežného priemeru víkendu :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ti to jako spadlo , nebo nestačil výkon ?, zajímá mě to, protože taktéž uvažuju o přetaktu...

Hele nevím, v Prime95 selftest obě jádra na 100% a v poho, teploty nešly přes 66°C. Celé odpoledne při Dead Space 3 v poho.

A večer při WoT mi to 2 x chcíplo...žádné DSOD, čistý shutdown....

Taktoval jsem přes BIOS, CPU má odemčený násobič od výrobce, napětí jsem zvedl na 1,5V.... Cool & Quit, Thermal Throttling vypnuté.....

Po prvním jsem zkusil v BIOSu Auto Optimized na 2,97 GHz a to bylo taky na nic.....

Předtím jsem dost dlouho jel na 2,9 GHz, OC byl přes ATI Catalyst Center a v poho...

Možná mám jen smůlu na kus...

Athlon x64 7750 Black Edition lze taktovat na 3,2 GHz a dokonce se povedlo i 3,4 GHz stabilně.

 

Jestli se do toho ještě pustím, budu si muset víc pohrát i s nastavením pamětí, možná bude problém tam, origo 800 Mhz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl pod vedením WG....začátek super, páč jsem jeli jen dvou členou četu, pak přišel Zedef a bylo vymalováno, zlepšilo se to, ža když naštvaný odešel :Smile_teethhappy: .

A nedivím se mu.....čekání přes 1:20 není řídký jev a člověk by to celkem přetrpěl, kdyby losování nad 30s nebylo 100% průserového MM. Ještě jsem nezažil při dlouhém losování dobrý los..jasně přetížený server Vás nemá často i dvě minuty kam hodit a pak Vaší četu přilepí do brutálně silného losu, kde jsem často se svou třídou jako exoti, navíc klasika.....naše topky ratardi.

Ale o ty retardy nejde...ti jsou všude a vždy, jde o to, že s T1HT toho proti 12 sedmičkám nezmůžete.

Tady přesně platí, že základem dobrého herního dne je normální los, nemusí být super, ale musí Vás nalosovat tam kde máte šanci něoc ovlivnit. Takže jsem pak na odreagování odešli na 2 třídu, kde nehrozí šptný MM. Páč nervy mám jen jedny. Ale jinak a nedělito šlo.

Zvláště double s T29, která potvrzuje svou dlouhodobý unikátní vliv a super hra byla i s Háčkem....double na osmičkách šel celkem rychle, ale vždy to bylo v lose s 10 třídou, kde náš arty párty bez milosti vymazaly z povrchu zemského....a s ISu jsem díky bulharu byl rád za jeden hit z 8.....jsem myslel že skočím z balkonu :Smile_teethhappy: .

No dneska to bude lepší....pohodové herní pondělí.

 

:Smile_teethhappy: tak včera jsem si po dělší době dal LAMÍ četu a bylo to přesně co popisuješ včetně času čekání.

3 x jsme jeli 2 x Typ 58, a 1 x jumbo sherman, pokaždé to samé, naprosto dole proti HV tier VII a VIII

tohle nešlo hrát

pak jsme udělali změnu

3 x jsme HV tier VII a paráda, 3 x bitva proti samým HV tier VII jen IS, T29, a Tigry :Smile_teethhappy:

tohle jsem nepobral, takové hry jsem ještě nehrál, byla to paráda a férové poměření sil

pak jsme kvůle zpestření jeli směsku tier VIII, vše s artyparty, ale celkem to šlo

 

poučení 3 x medko nebrat !!! nehratelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Erlenberg, Útok: zakomplexovanej kretén v T-50 mi na Type 58 sundává schválně oba pásy polovinu hry, pak mi to udělá na otevřeným poli mezi dvěma domy kde do mě našije nepřítel, zůstalo mi 150 hp. A kompenzace? NIC! Měl jsem chuť toho bastarda rozstřílet na šroubky, pak jsem viděl jak další blbec si to šine přímo proti hranici mapy už od začátku hry. Další 3 kampí na spawnu. No napsal sem nepřátelům ať to se mnou vyřídí rychle a vjel jim pod děla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dneska jsem hraní držel zase při zemi, takže se dařilo celkem výborně.

Až na poslední bitvu se stockovou M103. Bitva z půlky devítky, pár osmiček, tři sedmičky, jedna artyna, jeden scout. Mapa Murovanka. My krásný lemming train - tedy skoro. Já a naše tři sedmičky jedeme k lesu (začínáme na jihu), zbytek zůstává na základně a čeká, až se objeví ze severu nepřítel. Oba scouti mrtví během první minuty. Vlevo, kde jsou tedy skoro všechna naše vozidla, se objeví 5 enemy tanků. A postupně začnou likvidovat všechny naše. Jednoduché počty mi sdělí, že v lese se jich bude skrývat minimálně pět, z toho obě devítková TDčka. Takže se se svou M103 ve stocku a třemi tanky na tieru VII nikam nehrnu. Druhá strana samozřejmě lehne popelem, protože devět proti pěti nemá šanci (to dá přeci rozum). A pak začnou klikat na mapu. A psát, proč neútočíme. A že jsme prohráli bitvu.

Nevydržel jsem to a po dvou minutách se rozjel přímo do lesa. Rozstříleli mě během zhruba 10 sekund. Damage za bitvu 0, naspotováno asi 500, XP 88. Tak hroznou bitvu už jsem neměl ani nepamatuju. Podal jsem hrozný výkon, bohužel si ale nedokážu moc představit, jak to udělat s daným týmem lépe.

Perlička na závěr - na začátku to vypadalo, že nás na danou stranu jede 6, ale devítkové TD a ještě jeden tank to v půlce otočili a vrátili se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nahráno málo bitev a denní win lehce nad 50%. No, některý losy jsou tedy chuťovky. Skupiny arty 4 třídy si navzájem likvidují tým z tanků převážně 3 třídy. Jak se říká: Arty vládne. :) Divný, že vždy v takové hodně nevšední bitvě rychle končím. První co jsem koupil od enemáka vzala 45% a požár další část. Zbytek byl pro arty už jen srandou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska super...lituji, že jsem to zapnul. Byly dvě varianty her.

1. brutus MM a navíc lamy

2..super MM, ale v týmu 3 a více ultra monster suicide debilus, kretenus,noobs...příklad 2000 her, 42% 223 killů..

 

A to bylo pořád a hlavně všude. Se tomu nedalo utéct nikam. To jsou dny....ještě, že už tolik nehraju, páč by mě z toho praskla žilka. Ale uklidňuje mě jedno, že jsem chytře nakoupil za levno na Nový rok prémko a už skoro dva měsíce WG nedal ani korunu a ješt půl roku nedám...to už bude prcek na světě, takže to budu hrát ještě míň.

Nebýt super kluků v četách, tak tu hru minimálně půl roku nehraju. Uznejme si to...WG má zprdele kliku, že ještě nikdo takovouhle hru neudělal......je totiž moc funny "vlítnout" s T1HT na 12 heavy enemáckých sedmiček a po dvou minutách být naživu jen sám.....vystřelit si flusátkem 7x a dát 700dmg...a ve výsledku být druhý! To už je na chocholouška. Jdu raději spát .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, to je krutá realita. Taky jsem velmi často v top dmg, i když jsem jediná pětka ve hře mezi sedmami...

 

Jinak dnes jen Hellcat 8:2 ... a ty prohry! Vůbec být nemusely! MM krásnej, ale... první prohra 3 lidi AFK...samozřejmě, když jsem jel pomoct našemu Cromwellovi s nějakým BIAkem v Pantheroj, ten vůl již byl AFK, takže Panther vesele HE mastil do mě, ale zemřel první...načal jsem si ho už dřív. No a ty tři lidi ovlivnily výsledek bitvy...přežily jim asi stoje s půlkou HP... druhá hra - mě si objeli ze všech stran, ale dva jsem vzal sebou, 1000dmg. No, na bázi zůstal top Chrchlal VII...samozřejmě, na konci to bylo 4 na 4, pak 2:2 a nakonec zůstal sám na dva s půlkou HPček...kdyby někde jel a dal 300, byla by výhra...kreténos ultradebilos...u enemy nebyl za dnešek AFK nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku, to je krutá realita. Taky jsem velmi často v top dmg, i když jsem jediná pětka ve hře mezi sedmami...

 

Jinak dnes jen Hellcat 8:2 ... a ty prohry! Vůbec být nemusely! MM krásnej, ale... první prohra 3 lidi AFK...samozřejmě, když jsem jel pomoct našemu Cromwellovi s nějakým BIAkem v Pantheroj, ten vůl již byl AFK, takže Panther vesele HE mastil do mě, ale zemřel první...načal jsem si ho už dřív. No a ty tři lidi ovlivnily výsledek bitvy...přežily jim asi stoje s půlkou HP... druhá hra - mě si objeli ze všech stran, ale dva jsem vzal sebou, 1000dmg. No, na bázi zůstal top Chrchlal VII...samozřejmě, na konci to bylo 4 na 4, pak 2:2 a nakonec zůstal sám na dva s půlkou HPček...kdyby někde jel a dal 300, byla by výhra...kreténos ultradebilos...u enemy nebyl za dnešek AFK nikdo.

Já zkoušel i finty, že v případě dlouhého losování(nad 25s) jsem to vypnul a zkusil znovu. A fungovalo to. Mnohdy nás to hodilo do slušného losu, ale bohužel vždy k takovým lemplům, že to jsem dlouho nezažil. Obecně mě to čekání začíná točit. Ve frontě je 3000 hráčů, 170 000 na serveru, který ani omylem nestíhá. Četa čeká i přes minutu a půl....a co dostane? Bez vyjímky u těchto douhých losů **** MM. Zvláště T1HT....tak super funny tank, ale teď se sním nedá hrát. Samý sedmičky. Naopak, když vezmu 7 heavy (T29) jsem skoro vždy v pohodě. I když včera.....dva pokusy o double...vždy i přes lost kolem 1000expů, úžasné hry, ale nekvalita tymu byla vždy tak brutální, že to nešlo zvrátit.

Tu poslední hru jsem měli v topu dvě 8 uber lamy, Ferdu a nějakou tu novou 8 heavy....EFR 575....během minuty lehli. I tak jsme to mohli vyhrát, páč jsem si našel s T29 krásné místo pod horizontem a v pohybu kosil jednoho enemouše co jeli capovat za druhým. Jenže i přes pohyb mě pak dala na ránu ARTY 5 třídy! 910hp v hajzlu....tenhle "satelitní" hrdina" mě dorazil a šli jsem na prcky, kde to taky nebyla žádná sláva.

No včerejšek stál za lejno, což je divný, páč v pondělí se vždy hraje skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem opět točil pouze panzer4 a stuga kvůli akci, 18 her win 50% a 350 k stříbrnejch. Začátek byl úplně šílený jedna prohra za druhou, taky sem toho občas moc nepředvedl a chcípnul dost brzy, zaskočen někde při hurá stylu vpřed. Ale když sem v losu dole a s panzer 4 dám 2200 DMG a naše top tanky se jaksi vypaří hned na začátku hry, to asi bylo tím že na stepi žhne moc slunce, tak se člověk už ani nerozčiluje, když ho zhasne enemácká KV-1 a zkrátí to moje trápení. :facepalmic:

Nakonec sem hrál jenom se stugem, protože tam sem aspoň začal vyhrávat a vytáhl to z nějakých 38% win na 50% win.

Jinak houfnice na stugovi šla do depozita a nasadil sem osvědčenou dlouhou 75, síť a bino. Hurá styl s houfnicí se neosvědčil u stuga tedy nee. Poslední hra super, kdy sem na mapě klášter zašitej v křoví vypínal enemáky co nám postupně capovali bázi, vypnul sem jich 5 naši mezitím capli a já šel spokojeně dělat něco užitečnýho. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...