Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak včera to bylo hrozné

podle svého pravidla jsem hrál odpoledne a docela se dařilo 19 bitev a z toho 12 win a přežito 6

večer jdu na chvilku ven a po návratu jsem si řekl že dám ještě pár.....to jsem neměl dělat, vím že je to pro mě smrt, ale stejně mi to nedalo

losy hrozný a i když jsem dal 5 killů za bitvu tak jsme stejně prohráli

vrchol byl když jsem z 30 metrů netrefil Type-34 která nám capovala základnu a já už nestihl dobít :-///

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera to bylo hrozné

podle svého pravidla jsem hrál odpoledne a docela se dařilo 19 bitev a z toho 12 win a přežito 6

večer jdu na chvilku ven a po návratu jsem si řekl že dám ještě pár.....to jsem neměl dělat, vím že je to pro mě smrt, ale stejně mi to nedalo

losy hrozný a i když jsem dal 5 killů za bitvu tak jsme stejně prohráli

vrchol byl když jsem z 30 metrů netrefil Type-34 která nám capovala základnu a já už nestihl dobít :-///

 

Tohle se mi stalo vícekráte, chci provést decap, zaměřím a bulhar. Klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice dneska 5 topíků, ale z toho jen2 winy...celkově mizérie. Ani jsem neprojel garáž. Zjišťuju, že vlastně ani nevím,proč to hraju....když jsem lepší jako enemák tak mu dám 3x za nula nebo ho dingnu, když se těším na hru v četě tak žereme hlínu ze spodku tabulky, které vévodí usmrkanci s 46% winem...

Půlka lostů zařídí WG....přiznám se, že už toho začínám mít dost. Tahle arkádová hra náhod mi už nic nedává. Ale mám předplacené prémko do července...stejně se mi narodí syn a času bude málo. Jen je třeba najít nejakou hru na zbytek volných večerů...asi znovu nainstaluju BF2....začíná mě to lákat.

 

Švejku ty začínáš střízlivět :Smile_teethhappy:

WoT je P2W superarkáda :Smile_blinky: , někdo na to přijde časem a někdo vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v bitvě T5 na El Halluf jsem zas viděl věci. Skoro celej tým čumí do údolí a nic nedělá. Dva tanky jedou bojovat do průsmyku do rohu mapy. Já jediný jsem trochu sjel do údolí. Až do této chvíle taková normálka. Od enemáků projel podél zátoky Leopard bez škrábnutí a pokračoval cestou k základě bez nejmenšího odporu. Tu projel a pokračoval dál v našem týlů ke druhému konci mapy k průsmyku. Tým asi snad vůbec nereagoval. Leoparda sundal někdo, když se mu nepodařilo proklouznout zpět do údolí u A1. Nic povzbudivého to nebylo, ale co občas se nedaří. Nepřátelské KV napadlo vyrazit po stopách Leoparda. Když projel Leo celkem snadno tak daleko, tak to zkusí on se svým pancířem. To, že jel údolím bez škrábance mi už divné nepřišlo a trochu překvapivě s ním ve 100 stavu přijížděl nějaký chudák s 3 třídou, které ho sem prsklo MM ve svém dobrém rozmaru. To už jsem nevydržel a začal také z první linie střílet a sundal aspoň tu 3 třídu. Tým nahoře na srázu konečně začal něco dělat. 8 strojů začalo zdrhat za dvoučlenným útokem do průsmyku k A1. Takže jsem v údolí ve čtvrté třídě bez podpory a na naší nebráněnou základnu jede KV. Pokusil jsme se o nějaký přesun, který byl rychle ukončen v palbě nepřátelských TD. Jak dopadla bitva je snad jasné.

 

Nám dost prázdnou garáž a tak jsem při nedostatku techniky vyvenčili i T1E6 - II tier. Losy už nějakou dobu moc nestuduju, protože většinou zjistím, že je cca každá 3 bitva prohraná při odpočtu. Dle stejných parametrů se předpoklad vyhrané bitvy dost často nesplní a je jich také o poznání méně. Bitva s T1E6 měla být jasný win. Mapa Doly. U nás v týmu četa 3xT18 a nepřítel jen dvě T18 a jednu tříčlennou četu ze strojů 1 třídy kterých bylo v každém týmu skoro polovina 7 ks. Hmm zasně nějaký debilní experiment MM. T1E6 je dost náchylný na chyby při hraní a já špatně odhadl situaci a byl přesilou a agresivně hrajícím nepřítelem zničen. Přepnu na naší četu a čučím jako blázen. Oni jsou vzadu u okraje mapy, jak slepice vyrovnaný v křoví těsně vedle sebe a z velké dálky ostřelují. Mám i snímek, ale nechtělo se mi víc zaplácávat fórum. Při zabírání naší základny se naštěstí rozjeli. To byl tak jasný los, že jsem očekával jasnou výhru. Výsledek? Win 15:9. Být to los bez 1 třídy, tak jsme dostali na *****. No ono by možná stačilo, kdyby byl v jedné nepřátelské T18 nějaký profík. Dle svých zkušeností nepochybuju, že být rozložení techniky opačné, tak to byla prohra 1-3:15.

 

Taky mě to házelo jako sólo hráče dost do bitev plných čet. Asi nějaký další experiment MM. Denní Win jsem nezjišťoval. Jediné staty, které sleduji je poslední dobou tabulka Top 10 v odehraných bitvách s Leopardem. Tam jsem viděl i své celkem aktuální EFR cca 990. Jasně je to bída a proto nechápu, proč po mě tak enemáci jdou a to poslední dobou celkem dost. KT raději 3x vystřelí v bitvě bez arty na mapě Park na mého Leoparda co se motá kolem něj než do druhého KT či IS 8 co jsou u něj. (nekecám max 50 m bez krytí). Jinde v podobné situaci mě nahání T54 či T44. Asi jsem dle EFR a techniky snadný kill, ale až v tak velké míře to pozoruju až poslední dobou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjišťuju, že vlastně ani nevím,proč to hraju....když jsem lepší jako enemák tak mu dám 3x za nula nebo ho dingnu, když se těším na hru v četě tak žereme hlínu ze spodku tabulky, které vévodí usmrkanci s 46% winem...

Půlka lostů zařídí WG....přiznám se, že už toho začínám mít dost. Tahle arkádová hra náhod mi už nic nedává. Ale mám předplacené prémko do července...stejně se mi narodí syn a času bude málo. Jen je třeba najít nejakou hru na zbytek volných večerů...asi znovu nainstaluju BF2....začíná mě to lákat.

 

Svejku tak tomuhle se rika zavislost, ses moc ve hre dobrej a na hre moc zavislej, proto to porad hrajes a dovolim si tvrdit, ze jen tak neprestanes. A pokud ano tak se velice brzy vratis :-)

 

p.s. Jsem pres 4 mesice cisty a mam jasnou mysl :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v bitvě T5 na El Halluf jsem zas viděl věci. Skoro celej tým čumí do údolí a nic nedělá. Dva tanky jedou bojovat do průsmyku do rohu mapy. Já jediný jsem trochu sjel do údolí. Až do této chvíle taková normálka. Od enemáků projel podél zátoky Leopard bez škrábnutí a pokračoval cestou k základě bez nejmenšího odporu. Tu projel a pokračoval dál v našem týlů ke druhému konci mapy k průsmyku. Tým asi snad vůbec nereagoval. Leoparda sundal někdo, když se mu nepodařilo proklouznout zpět do údolí u A1. Nic povzbudivého to nebylo, ale co občas se nedaří. Nepřátelské KV napadlo vyrazit po stopách Leoparda. Když projel Leo celkem snadno tak daleko, tak to zkusí on se svým pancířem. To, že jel údolím bez škrábance mi už divné nepřišlo a trochu překvapivě s ním ve 100 stavu přijížděl nějaký chudák s 3 třídou, které ho sem prsklo MM ve svém dobrém rozmaru. To už jsem nevydržel a začal také z první linie střílet a sundal aspoň tu 3 třídu. Tým nahoře na srázu konečně začal něco dělat. 8 strojů začalo zdrhat za dvoučlenným útokem do průsmyku k A1. Takže jsem v údolí ve čtvrté třídě bez podpory a na naší nebráněnou základnu jede KV. Pokusil jsme se o nějaký přesun, který byl rychle ukončen v palbě nepřátelských TD. Jak dopadla bitva je snad jasné.

 

Nám dost prázdnou garáž a tak jsem při nedostatku techniky vyvenčili i T1E6 - II tier. Losy už nějakou dobu moc nestuduju, protože většinou zjistím, že je cca každá 3 bitva prohraná při odpočtu. Dle stejných parametrů se předpoklad vyhrané bitvy dost často nesplní a je jich také o poznání méně. Bitva s T1E6 měla být jasný win. Mapa Doly. U nás v týmu četa 3xT18 a nepřítel jen dvě T18 a jednu tříčlennou četu ze strojů 1 třídy kterých bylo v každém týmu skoro polovina 7 ks. Hmm zasně nějaký debilní experiment MM. T1E6 je dost náchylný na chyby při hraní a já špatně odhadl situaci a byl přesilou a agresivně hrajícím nepřítelem zničen. Přepnu na naší četu a čučím jako blázen. Oni jsou vzadu u okraje mapy, jak slepice vyrovnaný v křoví těsně vedle sebe a z velké dálky ostřelují. Mám i snímek, ale nechtělo se mi víc zaplácávat fórum. Při zabírání naší základny se naštěstí rozjeli. To byl tak jasný los, že jsem očekával jasnou výhru. Výsledek? Win 15:9. Být to los bez 1 třídy, tak jsme dostali na *****. No ono by možná stačilo, kdyby byl v jedné nepřátelské T18 nějaký profík. Dle svých zkušeností nepochybuju, že být rozložení techniky opačné, tak to byla prohra 1-3:15.

 

Taky mě to házelo jako sólo hráče dost do bitev plných čet. Asi nějaký další experiment MM. Denní Win jsem nezjišťoval. Jediné staty, které sleduji je poslední dobou tabulka Top 10 v odehraných bitvách s Leopardem. Tam jsem viděl i své celkem aktuální EFR cca 990. Jasně je to bída a proto nechápu, proč po mě tak enemáci jdou a to poslední dobou celkem dost. KT raději 3x vystřelí v bitvě bez arty na mapě Park na mého Leoparda co se motá kolem něj než do druhého KT či IS 8 co jsou u něj. (nekecám max 50 m bez krytí). Jinde v podobné situaci mě nahání T54 či T44. Asi jsem dle EFR a techniky snadný kill, ale až v tak velké míře to pozoruju až poslední dobou.

 

 

Nerozumím čemu se divíš, jak dlouho trvá dostat se na pátej tier? O nějakém třetím ani nemluvím..... :-)

Scouty mám jako primární cíl, páč bez dobrého scouta se vyhrává opravdu těžce! A je přece jedno, jestli je ve hře arty, či jen spotuješ pro své "slepé" tanky, nebezpečí si tak jak tak. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumím čemu se divíš, jak dlouho trvá dostat se na pátej tier? O nějakém třetím ani nemluvím..... :-)

Scouty mám jako primární cíl, páč bez dobrého scouta se vyhrává opravdu těžce! A je přece jedno, jestli je ve hře arty, či jen spotuješ pro své "slepé" tanky, nebezpečí si tak jak tak. ;-)

 

Tak jasně, že mám představu jak dlouho trvá dostat se na pátou třídu. Jen jsem nikdy takovou situaci neviděl. To je jako kdyby na Malinovce 3 minuty kempil skoro celý tým a když se přes pole vydá jediný nepřátelský tank konkrétně to KV, tak se vlastně všichni na základně rozhodnout utíkat na Hill, kam po ukončení dopočtu odjeli jen dva stroje. Ten jediný stroj 3 třídy co byl v celé bitvě víceméně jen do počtu u nepřítele nepočítám. Podobou příhodu jsem viděl mnohokrát, ale nikdy ne za stavu 2:2. Útěk obránců před hlavním útokem je běžný, ale aby zdrhalo 8 tanků před jediným tedy ne.

 

U příhody s Leopardem jsem uváděl bez arty, aby bylo jasné, že sám nemohl dokázat téměř nic a na uvedené mapě a jí podobných těžko něco rozhodujícím způsobem naspotuje. Když budu v Himlu na náměstí s Leošem a ještě s KT a IS 8 (přímo na náměstí), tak mi přijde divný, když za mnou kolem kašny bude jezdit enemák s KT ignorující ty další dva stroje. Ano, je to trochu přehnané, ale víc to vystihuje můj pocit z takových situací. To, že je pro tebe scout primární cíl chápu a jen si nejsem jistý jak moc. Ty by jsi na Himlu opět bez arty vzal T44 a jel přes celé náměstí se honit kolem baráku za nějakým Leopardem i za cenu, že by jsi mohl být či byl pod palbou stejně silných strojů jako ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká gratulace, hlavně ať jsou zdraví, já už mám naštěstí odbyto se dvěma holkama, tak už čas zase mám:-)

 

přesně tak, :-) hlavně zdraví...a ať jsou prckové šťastní. O víc nejde. (najednou mi ten bulhar a zásahy za 0 přijdou nedůležité) ;-)

Ale to že už máš čas ti teda závidím... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono zas k závidění moc nebude, protože už obě čmuchaj kolem co že to hraju a už mi začínaj vybírat tank se kterým mám hrát a jakou kamo na něj dát :Smile_trollface-3: Tak to bude jen otázka času, kdy začnou můrovat, že to chcou taky zkusit a to bude konec :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera se mi narodil syn. ... :-) takže wot budu muset nějak omezit... přesto v přestávkách kdy se nebudu muset starat... anebo naopak kdy nebudu moci spát :-) si občas zahraju. Takže tobě Švejku držím taky tlapy, ať vše dopadne dobře. :-)

Taky gratulace, ať jsou oba zdraví a nepřežeň to s oslavou :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratulace, ať jsou oba zdraví a nepřežeň to s oslavou :Smile_blinky:

 

to se naopak musí "přehnat" a tzv. řádně zapít... :-) ale je fakt že ty rána jsou hodně krušná.... možná by se ten zvyk měl změnit. ;-)

Když mi bývalo 20 tak ta regenerace byla rychlá .....dnes je to už veliký problém... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se picnu.... bud mam plnej team stock tanku a enemy maj tanky na plno... nebo mam team dementu co hned chcipnou nebo medka do mesta a heavy na louku a podobny tankovy esa nebo jako treti moznost 1-3 afk tanky a podobne ta hra je totalne na*****.... to ubec neni o umeni hrace ale o debinim MM nahode a o tom co si wg sasci vymysli.... ted se me asi 4 dny darilo tak si wg machri rekli ze ne tak by to neslo to musej % zpatky dolu a dnes asi 50 proher..... napr 7k dmg s E4 a lost tak je tohle normalni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera se mi narodil syn. ... :-) takže wot budu muset nějak omezit... přesto v přestávkách kdy se nebudu muset starat... anebo naopak kdy nebudu moci spát :-) si občas zahraju. Takže tobě Švejku držím taky tlapy, ať vše dopadne dobře. :-)

 

také se přidávám s gratulací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera se mi narodil syn. ... :-) takže wot budu muset nějak omezit... přesto v přestávkách kdy se nebudu muset starat... anebo naopak kdy nebudu moci spát :-) si občas zahraju. Takže tobě Švejku držím taky tlapy, ať vše dopadne dobře. :-)

gratuluju :Smile_honoring:

jinak dneska noob teamy od tieru 1 až do 10ti, jako vždy. jen mi to dnes přišlo nějak horší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera se mi narodil syn. ... :-) takže wot budu muset nějak omezit... přesto v přestávkách kdy se nebudu muset starat... anebo naopak kdy nebudu moci spát :-) si občas zahraju. Takže tobě Švejku držím taky tlapy, ať vše dopadne dobře. :-)

GR a hodně radostí! :Smile_smile:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera se mi narodil syn. ... :-) takže wot budu muset nějak omezit... přesto v přestávkách kdy se nebudu muset starat... anebo naopak kdy nebudu moci spát :-) si občas zahraju. Takže tobě Švejku držím taky tlapy, ať vše dopadne dobře. :-)

 

Velika gratulace, apropos muj syn se narodil jiz 30.12.2012 :-) a doted jsem se z toho nevzpamatoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...