Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Je pravda, že se pořád nadává na Poláky, ale ruku na srdce....Češi nejsou o nic lepší. Jen nepíšou do četu siemka....to je jediný rozdíl..

 

no, s Čechy mám více negativních zkušeností, co se týče nadávek, urážek a vulgarit.... A neumětelové jsou všichni stejní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, s Čechy mám více negativních zkušeností, co se týče nadávek, urážek a vulgarit.... A neumětelové jsou všichni stejní...

Co se týká nadávek, tak to jsem jasná Čech :Smile-hiding::Smile_teethhappy: . Ale zase na mou obranu....vždy poprvé poprosím či požádám. Bohužel retardace na publiku je tak obrovská, že stejně nikdo neposlechne a pak už příjdou na řadu jiné slovíčka.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem včera s IS asi donutil někoho s IS-3 rozmlátit vzteky klávesnici, on mě dingnul a já pomocí nějakýho magickýho kouzla mu rozbouchnul náboje a dal si ho na jednu ránu ZE PŘEDU za 1112 DMG, a někdo mi s nim lehce pomohl..Já bejt na jeho místě, asi bych brečel..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem včera musel Švejka brzdit, aby mi nezabíjel všechny enemy, na které jsem už mířil a aby jsme dostali Bratry ve zbrani.

Ani mi moc nenadával, byl na mě hodný :Smile-tongue:

Ty seš vůl :Smile_teethhappy:

Jo závěr byl dobrý...ale ti team killeři mě tak naštavli že mi zkazili celý den....chudák T29...zbytečný lost ve vyhrané bitvě...ještě, že jsi u toho nebyl, by tě mrdlo. S prckama je to *****... a super je, že to hraje vice a více zkušených hráčů. Sám víš, že není problém potkat 5-7 zkušenýmch enemáků....to je pak masíčko a adrenalin. Obecně se to pomaličku přesouvá dolů no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnešní den se fakt vyvedl, po náročné honbě za WZ 111 1-4 se mi ho podařilo "uždrcat" obj. 286, takže expert Čína a tankové eso.

A 558 průzkumník s T 50-2 (celkově 2435) přinesl kýžené překročení 100 000 spotů a definitivní konec tomuhle bláznění. Teď se vrhnu na TD a třeba budu lepší než Švejk 007 :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POslušně hlásím, že na to už pár dní dlabu, místo toho sem dohrál Far Cry 3, včera skouknul walkthrough tý srágory Colonial Marines (hrála to ukruná lama, ale aspoň do tohoh furt blbě nekecal) a pěkne pokecal s kámoškou, následkem čehož se mi notně zlepšila psychická pohoda.

 

Ve vysokejch tierech ukrutně lamim (asi tim jak mě to nebaví nebo jak hraju málo), s T18 naopak perlim (aby ne, když je krutě OP :Smile_trollface-3: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak klasika posledních dnů.....do 5 třídy se jede krásně, pak vezmu T1HT a hned bych WG zažaloval. Dvě hry a dvakrát jsme se krčili dole proti sedmičkám. Ale obě hry fantastický...první dubový lesík, jsem na mém "T29" místě rozsekal tři sedmičky...neskutečně nás podcenili. Pak jsem s Tesíkem drželi cap....kdyby KV2 neměla zázračně přesný Troll kanon, tak jsme to ještě vhráli! Tog II jsme stáhli na 300, Tesík sundal další 4 enemáky(se Stugem). Bohužel KV2 nás oba trefila jak největší sniper....měl jsem 3300dmg a 1650expíků bez winu.

Druhá hra byla soro stejná jen byl win.....

A pak to šlo na střídačku...6, 7,i 8 třídy...win, lost, win, lost...všechny losty zavinili naše lamy v týmu. Jej jich jako sraček..nedá se utéct.Tak jsme se na závěr po projetí garáže vzali pětky..OP PzIV a řešili si to sami....téé strašná zvraň, jsem nešel pod 1300expíků a z prvních tří her dva topguny...ale na balzám nervů se to hodí....páč tolik spoluhráčů s 43%-48% jsem za den neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Ensk 23. února 2013 11:49:22

Vozidlo: T29

Získáno zkušeností: 7 325 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 33 930

Úspěchy v bitvě: Pascucciova medaile, Zásadní přínos, Válečník, Odstřelovač

 

Pak jsem měl ještě dvě leší. kde jsem měl i kolbanovku a další...s T18 11ks a pak 9....Ale stím pozitiva sobotního hraní končí. Mám poměr win tak 40% což jsem neměl tak rok a půl. O víkendu a při násobcích už nikdy hrát nebudu. Hru omezím na minimum. A po ukončení premka opravdu končím.

Hráči typu Emílek05, kterým je 7 let či hráči s 300hrama a s 5 killy....na to nemám nervy. Se sedmičkama jsme ve výsledku top, ale v lose úplně dole...naše devítky ani osmičky neudělaly nic....a to je pořád dokola.

Číše přetekla. Počet fakanů a lemplů už je neúnosny a je ve všech třídách. Jdu si aktivně hledat jinou hru. WOT je mrtvá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny pamětníky malé upozornění: Dnes v 21.35 na ČT 2 dávají česko-ruský film Sokolovo z roku 1974.

Ve své době se mi velmi líbil, byť byl samozřejmě v některých faktech trochu zkreslen. Holt jiný režim. Jakmile emigoval herec Štěpánek, tak šel tento film do trezoru.

Rád se na něj zase po letech podívám. A doporučuji to i vám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...