Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak nějak nevím, ale mám pocit, že se hra nějak čím dál víc horší. 30% rozhodnutých bitev na začátku je už celkem dost. Pak se začíná na této hře projevovat to co na většině podobných her a to kdo do hry dává peníze. Z původních důvodů, proč jsem začal hrát WoT jich již moc nezbývá, ale stále jo to zatím lepší volba než TV. Jsem nyní těžce na vážkách, zda si hra zaslouží nějakou další finanční investici. Dám jí ještě šanci do půlky ledna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mizérie největší: dvojnásobek sem byl schopnej dát jen s Churchillem (jediná pěkná bitva dne) a pak po dlouhým trápení se SuperPershingem - jinak nic nic nic, Jozef zklamal, Tiger II jako obvykle taky (a to ta obrana na Westfieldu vypadala ze začátku docela nadějně). Týmy nedělaly vůbec nic - já se 300 rozdanejma DMG sem byl druhej odshora, naše top tanky měly klidně i 50 Expů :(

 

Podezření, že MM losuje spoluhráče podle nějakého EFR se prohlubuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se dařilo skvěle celkově...... měl jsem samé dobré týmy, až mne štvalo že je to hra hrrrr,.... a žádné napětí.....stříleli jsme je jak vrabce......

A dnes ráno - před prací - jsem dal 3 bitvy.... super zážitky.... hlavně jedna (mapa Opatství) los s VK3601H úplně vespod v tabulce... dvě sedmy.... a jinak samé osmičky na obou stranách..... po chvíli jsme už prohrávali 5:11 ... říkám si že to můžeme zabalit..... ovšem nakonec se tam pochlapily dvě rejže v četě a společně jsme to vystříleli.... zbyla jediná enemácká IS3 ale nevěděli jsme kde je .... jel sem teda capnout ... rejže píšou abych jim dal čas a necapuju.... nemohli tu IS3 najít ..... tak se rozdělili a prohledávali mapu... což byla chyba a jedna rejže byla hned na šrot..... tak sem začal capovat asi v čase 1:02 do konce... :-) vyhráli jsme...... MM je u wot fakt divnej.... jeden týden u PC prskám a nadávám co je v týmu za voly... a pak mám zase týden v kuse, kdy se daří skvěle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera katastrofa losy. respektive tými. S T29 jsem udělal dvojnásobek až po 8mi porážkách. Peklo na zemi! Byl jsem téměř celej večer v týmech, kdy já se svým chabým EFR jsem byl hvězda hvězd :facepalmic:

Neustále jsem měl v týmu lidi s odehraným1-2k bitev a EFR kolem 700.. Trpěl jsem jak zvíře, nicméně cíl jsem splnil a to že jsem udělal zbylých 24k expů na T32. Vyzkoumáno :Smile_great:

O víkendu vydělám jeden mega a jdu do ní :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM je u wot fakt divnej.... jeden týden u PC prskám a nadávám co je v týmu za voly... a pak mám zase týden v kuse, kdy se daří skvěle....

 

tohle sleduji už dlouho, mám za to, že to je malý programový bug od WG ať udrží lidi při placení $$$ :Smile_great:

WG RULES for ever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera katastrofa losy. respektive tými. S T29 jsem udělal dvojnásobek až po 8mi porážkách. Peklo na zemi! Byl jsem téměř celej večer v týmech, kdy já se svým chabým EFR jsem byl hvězda hvězd :facepalmic:

Neustále jsem měl v týmu lidi s odehraným1-2k bitev a EFR kolem 700.. Trpěl jsem jak zvíře, nicméně cíl jsem splnil a to že jsem udělal zbylých 24k expů na T32. Vyzkoumáno :Smile_great:

O víkendu vydělám jeden mega a jdu do ní :Smile_blinky:

 

Nebudeš litovat T32 je v pohodě. Nejsilnější je v VIII (a tam teda hodně) tier losu, ale i bez goldů jsem se neztratil v IX a X losech. To dělo taky ujde do nějakých 200-250m se dají škádlit na weakspoty IX tiery u X je to jak kdy... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje včerajšie hranie bolo takpovediac dementné ... z PZIV a goldami naládovanou húfnicou som v troch biktách nedal ani kill, tímu ani raz nepomohol, pri 2násobku som lahol prvý bez výstrelu. Napriek tomu to tentokrát kolegovia v tíme potiahli a 2 x win z 3 hier.

 

VK3001P, dva krát porážka, jeden kill až v poslednej tretej bitke som zahral dobre, 2 killy prvý v expoch a čuduj sa svete efr za včerajší večer 1562, fakt neviem kde som to nahral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podezření, že MM losuje spoluhráče podle nějakého EFR se prohlubuje.

 

ja uz jsem tady o tom nekolikrat psal - mam dojem, ze MM s ERF (nebo proste jen pocet Xp za bitvu a pod..) pracuje - protoze jinak neni mozne, ze 85% bitev je dle EFR temer vyrovnanych a defacto jsem nezazil bitvu, ze by jeden tym byl cely "cerveny" a druhy cely "zeleny" a vic

asi si to takto nemyslil, ale ja neverim, ze vam stale nekdo chce ublizit ...

navic nevim, jak by mi mohl MM skodit ... ano, casto ke me priradi tym blbcu, ale za to mohou ti blbci, ne MM. a kdyz me v bitve zacne nekdo s 536EFR komandovat, tak lituji toho, ze jsem se ve skole lepe neucil (no anglictinu sme vubec nemeli) a nemuzu mu radne odpovedet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z posledních 5-6 dnů mám jen pocit bezmoci. Je jedno s čím vyjedu z garáže, vůbec nejhorší výsledky má teď Tiger, jen díky KV-1 a T1HT to není úplná katastrofa. Už se bojím vyjet z garáže s kárkou se se smetím na rumiště, stejně bych ji koupil a nejlépe goldem.

Co stojí za zmínku, včera se mi, asi náhodně, podařilo sejmout Perschinga s KV1-S, ovšem se základním dělíčkem, se divím, co jsem vlastně prostřelil. :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to měl včera půl na půl... s T40 jsem dal 10 her 2 výhry 2 remízy a 6 brutálních lostů.. získáni 3 válečníci (2 z nich při remíze) 2 odstřelovači 2 spojenci a jen 1 jsem po bitvě nebyl do 3. místa... bohužel když vaše topka spáchá sebevraždu nebo je AFK tak s tím moc nenaděláte... :Smile-angry: tak jsem vzal T1HT ta má losy z 60% na topu a hle z 12 her 10 winů :Smile_great: asi po 2 hodinách jsem to zapnul znovu a to už byly hry více vyrovnaný a w/l s oběma stroji byl při 35 hrách cca 52%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera naprostá tragédie, asi kiddos přišli ze školy, zapli si kód na jeden den prémka a hráli. Neskutečný, bylo úplně jedno co jsem dělal, prostě prohra.

Nejhorší byl type59 a amx13 75...

Nejvíc mě ale naštvalo tohle: Na lakeville jsem se s typem zašil do půlky za šutr, na začátku píšu, že tam pojedu, ať nikdo nejezdí se mnou. Zašiju se za šutr, něco naspotím, střílím po enemy, vedle mě přijede VK DB, stoupne si do půli cesty a čumí... mrtvej, pak druhej type se rozhodne, že když já žiju v půlce mapy, tak on to přece musí project skrz.. umřel u nich na bázi. Pak přijede SuperPershing, asi si řiká, že když blbej type drží prostředek, tak on to taky zvládne.. že ho 4 tanky střílí do boku mu nevadilo, umřel do 10 sekund. Dal jsem 3500dmg, 6 killů... prohra 15>7.

Pak jsem si pro jistotu koupil čtyřkovou francouzskou arty, takže ve stocku proti 8kam paráda... Nebo nam zbyde 1 TD + 2 arty, soupeřum 1 arty... jejich artyna dodělá TDčko a odvážně jde capovat... naše arty jedna omylem spadne do vody a druhá se zasekne o šutr !! Nebo hra s typem, encounter na Ensku, řikam jim, že pojedu napravo k těm barákum a že potřebuji nějaký krytí, jedou se mnou 2 tanky, zbylejch 12 jede do města... naspotim tam 10 (!!) tanků, včetně všech top tierů... nejmíň 5x jsem napsal help, lemmings co jeli do města odepisovali "Negative". Kdyby se snažili capovat.. ale oni ne, zastavili před capem a stříleli, nebo jeli na soupeřův spawn a pak vychcípali do jednoho.

2mnoc2x.jpg

2uqgl81.jpg

Prostě na zblití...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navic nevim, jak by mi mohl MM skodit ... ano, casto ke me priradi tym blbcu, ale za to mohou ti blbci, ne MM. a kdyz me v bitve zacne nekdo s 536EFR komandovat, tak lituji toho, ze jsem se ve skole lepe neucil (no anglictinu sme vubec nemeli) a nemuzu mu radne odpovedet :)

 

čo sa týka cudzích jazykov , som na tom podobne. Až mi moja manželka vraví, sedíš u toho každý večer, z reprákov stále iba "vole" a "******" :D nechceš radšej hrávať s nejakými cudzincami ?nech sa aspoň niečo naučíš . :)) Tak už pár týždňov lúskam angličtinu v medzinárodnom klane a z reprákov počúvam "****" a "bastards" :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po restartu serveru šla hra do....bohužel je pátek a školáci jsou doma. Ještě že přes víkend nehraju, páč to je na chocholouška. Jak není četa v topu tak je to skoro vždy lost...

A my jsme navíc se stroji o dvě třídy nižší nejlepší v konečném hodnocení...ono se není čemu divit, kdy všechy 4x sedmičky nemají nad 47% a dvě znich dokonce měly 42% a 0,1killů za hru....to vyhrát prostě nejde.

Ale přes týden se hraje pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...