Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Viděl jsem svýho Panthera v poušti! Hurá! ... a koupil jsem mu moc hezkou lesní kamufláž...

Teď je fajn těch 30% u šelem navíc, alespoň trošičku si na ty kamufláže můžu vydělat a neplácat se na 100 000 stříbrných. Jinak dneska relativně dobrý, až na -t95, to byla katastrofa...jsem dnes ze tří bitev nikoho nepoškodil. Jednou to vyřešily artiny, pak redscreen a napotřetí jsem vjel někam, kde jsem čekal odpor z jedný strany, jenže se pak objevili i za mou širokou pozadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem test a z některých přírůstků jsem vyloženě nadšen. Číňanská devítka a desítka je vynikající, stejně jako americká těžká desítka. Jen nevím, proč je hevyna jako poslední na lihgt stromu. A protože mě lehké tanky nebaví a neumím s nimi zacházet, budu je muset přetrpět abych se dostal k těžkému tanku, to mi hlava nebere. Jinak public jako vždy o víkendu PEKLO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dost překvapen, že mi planet WOT ráno ukázal, že jsem včera dal 67% win...páč sobota byl den dvou tváří....jedna hra s T29 kdy mám 2100 expů a druho hru si sotva stačím vytřelit....a pak zas 1800 expů a dva metály...a to samé i s T18...metál a pak lost..metál a pak lost.

Četa nečeta....ten víkendový materiál je tak "našlapaný", že buď je za 5minut win nebo lost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo včera to bylo strašný. čim míŇ xp my chybí na KT, tím horší mm a lidi v týmu. včera byla snad půlka bitev s devítkama, zbytek s osmičkama. a když sem náhodou měl jen sedmičky, tak mi každá střela zničila nějakej modul. a zase se mi asi 2x stalo, že v bitvě s devítkama sem byl nejelpší z týmu. víkendovej matroš no :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera zlý deň, nešlo mi s ničím. Až na záver dňa ma zachránila rota, 6 x win v rade, každopádne, sobotná bilancia iba 23:23.

 

Samostatná kapitola je vk28. To sa mi stalo už druhý krát - akonáhle nejaký stroj vychválim na fóre, príde nekomopromisná séria porážok. Posledné dva dni s vk28 chytám zásadne iba debilné tímy, 15 hier, 5 x win, wtf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klííd kucííí. Klasický víkend...jak není četa na topu a musíte spoléhat na někoho jiného je konec. Desítky s 43% ..apod. Pořád dokola.

Zvláště o víkendu.

Pěkně se hrajou pětky. Jsou pěkný losy.

Zkusil jsem tři hry s Fochem...tyhle třídy jsou mimo...buď jste dole a ty desítky nad Vámi hrajou tužku, nebo jako poslední hra...6 artyn na každé straně.

Za 5 her s Fochem jsem si ještě ani pořádně nezahrál. Nic méně už ted jsem zjitil....

Dmg nenahradíš. Když nebyly ještě 10 TDčka, tak musel být Foch uber killer, páč dingá pěkně. Ale teď......pustíte desítce za 380dmg....a on Vám bez míření(díky super penetraci) flusne za 800....mě po této "přestřelce" zbyde 700hp a jí 1600hp....

Zlatý ISU,Object i JT....páč dmg na ránu je na topkách hrozně důležitý. Na nějaké salvy není čas...díky počtu artyn a síle enemáků je v 80% nutné po výstřelu zajet...a výhoda rychlosti reloadu je pryč....

Enemák pak přijede na blízko... a v klidu si tu "pecku" za 400 nechá dát...pak Vás smahne.

Uvidím...dám mu šanci, páč je zábavný, ale dmg má ubohý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera po několika kladných hodnoceních pořídil TD T40.. posádka začala na 75%, tank na full.. láká mě houfnice, rozdává brutální DMG na svůj tier, ale má nízkou pene a gold ammo se mi do toho cpát nechce tak jsem mu nasadil kanon... po 30ti bitvách má 73% w/l a už od 2. bitvy ho zdobí zlatý M. Asi to bude novej mazlík, když jsem Mardera prodal :Smile_blinky: jinak T1 HT stále vpoho.. 17 bitev a 76% win. Amíci mě docela příjemně překvapujou... :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že si ti poláci dávaj na svý tanky vlaječky svý národnosti... Jeden v E-100 nezklamal a druhej seděl v artině, kill měl...ale co.

Chlapi, poláků mi začíná být líto. Nenakoupíme si na tančiky polský vlaječky a nezvednem jim reputaci? :Smile_Default:

 

A taky se omlouvám, že jsem nějakej čas pochyboval o Hellcatovi...snad ho nenerfnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera po několika kladných hodnoceních pořídil TD T40.. posádka začala na 75%, tank na full.. láká mě houfnice, rozdává brutální DMG na svůj tier, ale má nízkou pene a gold ammo se mi do toho cpát nechce tak jsem mu nasadil kanon... po 30ti bitvách má 73% w/l a už od 2. bitvy ho zdobí zlatý M. Asi to bude novej mazlík, když jsem Mardera prodal :Smile_blinky: jinak T1 HT stále vpoho.. 17 bitev a 76% win. Amíci mě docela příjemně překvapujou... :Smile_great:

no ja uz ho hobluju dlouho tady to vozitko a nemuzu si stezovat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem několikrát zažil brutální arty party, na kazde straně 6 kousku. Co se to zase proboha děje, doufal jsem ze těmto absurditam je konec a to jsem se mýlil... A aby to bylo zábavnější tak jedna strana měla dvě rychly AMX a my měli hromadu TD, hádejte jak to dopadlo.. Hrozná sranda, hlavně pro tu druhou partu.dokonce jsem si i s ISU 152 i dvakrát vystřelil, hec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušně hlásím, že mi to už leze krkem. Marder, 5 killů, Karelie - porážka, zůstal jsem poslední. Pobřeží - Tiger, v půlce týmu, 4 killy, končím předposlední, porážka. KV-1, El-Haluf, 6 killů, končím poslední, porážka. (označen jako noob, pochopitelně). Jako třešnička, s M36, Velký park, 8 artyn. Super hra.

 

:facepalm_wowp: :facepalm_wowp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...