Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, Ashadak napsal:

Včera Silentstalker otevřel zajímavý příspěvek na oficiálním fóru. Ve své podstatě se jedná o anglickou verzi původního tématu v CZ/SK  sekci Ptejte se, odpovím. Pokud Vám tedy nevadí anglický jazyk.

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?128926-Q-amp-A-Ask-a-CM

 

P.S. Ze stávající diskuze se toho člověk také dost dozví. 

 

Můžeš prosím udělat vycuc. Neumím anglicky. Zajímalo by mě jestli má cenu čekat nebo mám stáhnout ocas a jít hrát jinam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Můžeš prosím udělat vycuc. Neumím anglicky. Zajímalo by mě jestli má cenu čekat nebo mám stáhnout ocas a jít hrát jinam. 

Nejaké zhrnutie urobíme, ale je tam dosť veľa informácií, tak asi nie hneď. 

 

Tejto téme sa ďalej budeme venovať na tomto mieste.

 

Dúfam, že to bude stáť za návštevu :smileys-gaming-278245:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, RoboZilina napsal:

Videli ste už niekto hlášku o tom, že by vás hra upozorňovala, na príliš dlhý čas strávený hraním? Ma to prekvapilo a zároveň pobavilo:-D

 

 

časonline.png

 

LOL být tohle v provozu, tak by lidi jako Escobar a podobní při akcích zaplakali...ale něco podobného jsem bez penalizace už někde viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, garrth napsal:

se mas ze mas novy excel, ja to musel editovat ruco jako plain xml ... open office to neumi

Písal mi pred časom Mkoo, že nemá excel tak som to narýchlo testol a Calc to normálne správne otvoril. Fakt ale. Možno pridali medzičasom podporu, ale teraz to ide. Vyskúšam.

 

PS: nerob si srandu, že vraj nový. To je office 2010 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, RoboZilina napsal:

Písal mi pred časom Mkoo, že nemá excel tak som to narýchlo testol a Calc to normálne správne otvoril. Fakt ale. Možno pridali medzičasom podporu, ale teraz to ide. Vyskúšam.

 

PS: nerob si srandu, že vraj nový. To je office 2010 :D

calc to otevre, ale neumi ulozit jako ciste xml, cili je to nepouzitelne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kvetule napsal:

Chtěla bych poděkovat klukům/pánům z BOSu:smiley-love:. I  ten skirmish byl včera  v jejich společnosti zábava :Smile-playing::angel_girl:

 

Myslím, že to nebylo jen naší zásluhou...ale i tvojí a dalších lidiček z CZ/SK komunity.

 

P.S. jen bych Vám to neměl tolik kazit a být tak hrrr dopředu...opravdu pokus rekord do garáže netrhám...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Ashadak napsal:

Myslím, že to nebylo jen naší zásluhou...ale i tvojí a dalších lidiček z CZ/SK komunity.

 

P.S. jen bych Vám to neměl tolik kazit a být tak hrrr dopředu...opravdu pokus rekord do garáže netrhám...;-)

Byla vás tam většina, Carlos se nepočítá ( stejně nevidí a neslylší :tongue_smiley53:) zbytku sem poděkovala ještě ve hře, protože tady zatím moc nechodí.

 

A nech si ty řeči na koledu, nikomu nic nekazíš :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Robik_74CZ napsal:

Ahoj, včera mě naštval poskytovatel internetu. Začlo to vše ideálně. Půl devátá, děti šly spát, já si sednul k PC, čekám na bitvu a najednou mi TS hlásí: "conection lost".:smileys-gaming-278245:

....obnova služeb kolem 23:00 :ermm:

Tak se omlouvám, že jsem zmizel bez rozloučení.:smiley_to_sleep042:

V pohodě Robiku, bude ještě mnoho příležitostí si zahrát.;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte chcel by som sa spýtať po poslednej aktualizácii mi v niektorých mapách sa zvyšuje fps z 20 na 35 to by som predýchal ale na mapách kde je veľa tienov tak mi hra ztmavne a zostane mi len svetlý štvorec uprostred. Chcel som si aj vypnuť tiene a aj stopy pásov po tankoch ale neviem kde sa to vypína. Robí to len mne alebo aj niekomu inému?? Prosim o radu, pc mám celkom slušné, doteraz mi šlapalo akjo hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...