Jump to content

Grad

Members
 • Content Count

  159
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • TS3 Server

  Never Logged On

Everything posted by Grad

 1. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Jj Losifku. (hoj Romario) Když sem člověk přijde a postupně se proklikává sekcemi, kde jsou poslední posty staré více jak 1,5 roku, tak to fakt vypadá, že to i tu už zdechlo ... a křičí tedy do tmy. Co je vedlo k tomu, že zrušili i zbytek ofi.fóra ? (počítám, že tam dostávali rekt od hráčů ... ale dám se podat ) Sorry ale 1x týdně zapnout hru, to není aktivní player. Co jsem tak zběžně nahlédl do těch pár nemrtvých topiců, tak by se ti aktivní (hrají+zajímají se o novinky, zajdou na forum za ostatními) dali spočítat na prstech. Sakra, když si vzpomenu jak ta hra žila před Balancem 2.0, jak to žilo na fóru, než to tam Tichošlápek zavřel ... a teď tohle ........ škoda, mělo to dobrej potenciál v budoucnu dobře konkurovat WoTku, teď už ne ...
 2. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Tady vocaď to vypadá (nazdar džentlmeni), že už to skoro zabili. Nejdříve zabili CZ/SK sekci ofi. fóra, kde to žilo, CZ/SK teamy tam pořádali turnaje, kecalo se o hře a o všem ... a teď to vypadá, že zabili už i to celý ofi.fórum. Kde jsou všichni ti playeři, kteří to hráli a byli ochotni do toho dávat peníze a čas ? Kde jsou ty desítky, stovky CZ/SK hráčů ? Vy jste to dotáhli ... Tichošlápku ... víš kam ...
 3. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Technickej problém, kua. PC je doma, nainstaloval jsem AW. Nejdříve RU klient, změnil jsem si tam i nick. (stálo mě to 1500 goldů) Zkusil jsem jednu PVE na zahřátí - byli motejli i krtci ... Následně jsem stáhl EU instalátor z EU stránek ale po rozkliku se mi chce spouštět zase RU verze instalace a otevře se i "Igrovoj centr".
 4. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Koukám, že v těchto dnech je to zrovna rok, co mi došla trpělivost a zároveň jsem usoudil, že dál trápit 7 let starý stroj v něčem co jde ode zdi ke zdi nemá smysl. ? Tak doufám, že za pár dní budu překvapen. (vím, že budu, ti vrtáci neumí udělat jeden event bez erroru) ? Dnes mi přijde novej 27" monitor, "abych tě lépe viděla" . Chci vidět motejly ... a krtky lítat vzduchem od pásů !!!
 5. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  ... to my už se nějak s pacanama domluvíme ?
 6. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak už nezbývá, než doufat, že mi po dobu mé zahálky, samejma ultramegadobrejma patchema nez*urvili moji Uršulu. Už se těším na nový PC až budu moci vohulit grafiku a pozorovat za jízdy motýly. ??
 7. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Když se tedy připojím EU accountem (mám tam víc strojů než na RU), dostanu tedy v PVP 15 vs. 15 lidí bez dlouhýho čumění do garáže ? Už žádný mrzačiny 5 vs.5 ...? PVE a GLOPS mě moc nezajímají. (Jsem už druhý týden bez kompu a nový bude sestavený snad do pátku) Stejně to vypadá, kucí, že je vás tu nějak málo. ? Rozpočítejte se ... prvý ... ?
 8. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Spojili RU server s EU zdechlinou ? A co když mám na EU i na RU serveru stejný nicky ? Nazdar Řediteli. RU hráči začali praktikovat taktiku "stádo" po příchodu patche, který učinil stroje zranitelnější, některé i pomalejší tak začali pushovat ve stádu aby rychle převálcovali vše na co narazí a tím získali počáteční početní převahu. Že se mapa objela 2x dokola nevadilo. ? A ti co nestíhali stádu nebo byli opatrní ve 2-3 lajně, ti nastříleli často prd. "Tichošlápek" po vás chce abyste mu psali in English a když měl zachrčet tak zajel do vody ? Ryzí "karakter" jako vždy. (lopata by mu slušela)
 9. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Jak to vůbec teď tady vypadá ? Existují ještě ty CZ/SK klany ? Kde je Vopičák ... a co mlíkař ? ? Na VK jsem zahlédl něco o Global serveru což je co ? Spojení serverů ? Escape from Tarkov ? Když to byla closed beta, tak jsem sledoval chvíli vývoj ale obávám se, že z toho je ve finále podobná on-line sprejovačka jako Survarium nebo ne ?
 10. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Jj, nechávám si postavit novej komp, starej dostane synátor, tak přemýšlím, jestli do novýho dám zase zpět AW abych se podíval o co jsem na osekaným nastavení na staré herce přišel. Uvidím jestli nahodím zpět pásy nebo se vrátím zpět na oblohu. V únoru to jistí Metro Exodus, to bude zátěžovej test. :)
 11. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  No nazdar ... tady to vypadá .... lidi v háji, Arnošt má banána ...
 12. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu znáješ ty éto ... Na podzim jsem začal zaznamenávat pokles playerů už i na RU. Změny veškerý mizerný, číst SS plky byl masochismus lvl 1000 .... Některé to už přestalo bavit, někteří utekli do PUBG, bo jak se to jmenuje, a naše změna času na zimní tomu nepřidala, páč se rozdíl zvedl na 2 hodiny. O EU netřeba slov ... tak jsem to přes zimu nechal ležet .... a byl jsem za tvrďáka, protože mě nepřitáhl ani Black Eagle, přestože jsem o něm z VK věděl. Nu a když jsem viděl už i Sprut-SD, tak jsem konečně zaktualizoval a po pár měsících opět zapnul ... a zase mě nasrali. :D
 13. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Kua co je to za bejkárnu, že na Spruta si musím nejdřív tejden drandit brko s raketometem ? .... ... brejčír
 14. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Nevím jak na EU PTS ale na RU PTSku bylo tak málo lidí, že to nemělo cenu ani zapínat ... a teď koukám, že si EU vymohlo přednostní start s patchem ... a, no zase smích. "Radioaktivnyj, radiopasyvnyj." Já to snad večer fakt zapnu.
 15. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Agent Vladimir
 16. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  ??? Tady se nesmí něco říct ?
 17. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  To by mě fakt zajímalo, jak velký průser chystají ... posledních pár týdnů se toho i na RU webu moc nepíše/neděje, spíš jen takový ten balast o ničem, jaký je na EU webu neustále. .... jako ticho před bouří ... a když vidím co provedli s výdělkama a jak postupně to hráče už nebaví/nudí a odcházejí ... včera jsem nastoupil až okolo jedenácté a připadal jsem si skoro jako na EU ... lidi skoro už fuč, až jsem se bál skirmiše (ten by mě akorát nas*al) ... a šel jsem radši taky. Měli by s tím pohnout a hlavně poštelovat ty výdělky a rozdíly PVP/GLOPS, ta kreditová demotivace odrazuje od hraní .... silně. (a to nemluvím o lidech bez PÚ)
 18. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Jste hnusní odporníci a číteři a Vopičák je váš král. Jakmile se dostanu na 3 mega, tak zjistím, že mi tam a tam a tam stále ještě chybí retrofity v2, šup jeden a zas mám prdlajs ... prej deset miliard. ... leda
 19. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  K EU má ještě daleko ale počet lidí v queue je nižší a oproti stavu před pár měsíci je to o dost víc znát třeba po půlnoci. Už nejde jet třeba do tří v noci s MM+/-1. Celkový pokles tam viditelný prostě je a dokud neudělají něco s výdělky a disbalancem PVP/GLOPS, tak ten trend bude pokračovat.
 20. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Dlouho nebyl patch s něčím novým, tak to ztrácí šťávu, že ? Navíc výdělky i po úspěšné bitvě jsou mizerné i s PÚ, navíc nerovnovážné rozdělení výdělků v GLOBsu a PVP (jeden GLOBS vydělá tolik co 4 úspěšné PVP) ... zase to "vylepšují" leda k nas*ání. Postup i výdělky zpomaleny na zabití ... Už asi týden možná už dva to zapnu jen občas, dám 3 bitvy a znuděně vypínám ... a když vidím pokles lidí na RU, tak nejsem sám.
 21. Grad

  AW - RU server, pokec, info.

  FOX série vozidel. (posádka lvl 5) https://aw.mail.ru/static/aw.mail.ru/special/fox/
 22. ooo ´smi drc do piva https://www.youtube.com/watch?v=sMtvcGL1euI
 23. To přece nemůžeš brát špatně, jsi tam ze své vůle a se šlechetným úmyslem, s úmyslem oživit PVP scénu na serveru.
×
×
 • Create New...