Jump to content

Grad

Members
 • Content Count

  157
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • TS3 Server

  Never Logged On

Grad last won the day on September 8 2017

Grad had the most liked content!

About Grad

 • Rank
  Profesionál
 • Birthday 10/27/1938

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Czechoslovakia

Recent Profile Visitors

716 profile views
 1. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Technickej problém, kua. PC je doma, nainstaloval jsem AW. Nejdříve RU klient, změnil jsem si tam i nick. (stálo mě to 1500 goldů) Zkusil jsem jednu PVE na zahřátí - byli motejli i krtci ... Následně jsem stáhl EU instalátor z EU stránek ale po rozkliku se mi chce spouštět zase RU verze instalace a otevře se i "Igrovoj centr".
 2. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Koukám, že v těchto dnech je to zrovna rok, co mi došla trpělivost a zároveň jsem usoudil, že dál trápit 7 let starý stroj v něčem co jde ode zdi ke zdi nemá smysl. ? Tak doufám, že za pár dní budu překvapen. (vím, že budu, ti vrtáci neumí udělat jeden event bez erroru) ? Dnes mi přijde novej 27" monitor, "abych tě lépe viděla" . Chci vidět motejly ... a krtky lítat vzduchem od pásů !!!
 3. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  ... to my už se nějak s pacanama domluvíme ?
 4. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak už nezbývá, než doufat, že mi po dobu mé zahálky, samejma ultramegadobrejma patchema nez*urvili moji Uršulu. Už se těším na nový PC až budu moci vohulit grafiku a pozorovat za jízdy motýly. ??
 5. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Když se tedy připojím EU accountem (mám tam víc strojů než na RU), dostanu tedy v PVP 15 vs. 15 lidí bez dlouhýho čumění do garáže ? Už žádný mrzačiny 5 vs.5 ...? PVE a GLOPS mě moc nezajímají. (Jsem už druhý týden bez kompu a nový bude sestavený snad do pátku) Stejně to vypadá, kucí, že je vás tu nějak málo. ? Rozpočítejte se ... prvý ... ?
 6. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Spojili RU server s EU zdechlinou ? A co když mám na EU i na RU serveru stejný nicky ? Nazdar Řediteli. RU hráči začali praktikovat taktiku "stádo" po příchodu patche, který učinil stroje zranitelnější, některé i pomalejší tak začali pushovat ve stádu aby rychle převálcovali vše na co narazí a tím získali počáteční početní převahu. Že se mapa objela 2x dokola nevadilo. ? A ti co nestíhali stádu nebo byli opatrní ve 2-3 lajně, ti nastříleli často prd. "Tichošlápek" po vás chce abyste mu psali in English a když měl zachrčet tak zajel do vody ? Ryzí "karakter" jako vždy. (lopata by mu slušela)
 7. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Jak to vůbec teď tady vypadá ? Existují ještě ty CZ/SK klany ? Kde je Vopičák ... a co mlíkař ? ? Na VK jsem zahlédl něco o Global serveru což je co ? Spojení serverů ? Escape from Tarkov ? Když to byla closed beta, tak jsem sledoval chvíli vývoj ale obávám se, že z toho je ve finále podobná on-line sprejovačka jako Survarium nebo ne ?
 8. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Jj, nechávám si postavit novej komp, starej dostane synátor, tak přemýšlím, jestli do novýho dám zase zpět AW abych se podíval o co jsem na osekaným nastavení na staré herce přišel. Uvidím jestli nahodím zpět pásy nebo se vrátím zpět na oblohu. V únoru to jistí Metro Exodus, to bude zátěžovej test. :)
 9. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  No nazdar ... tady to vypadá .... lidi v háji, Arnošt má banána ...
 10. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu znáješ ty éto ... Na podzim jsem začal zaznamenávat pokles playerů už i na RU. Změny veškerý mizerný, číst SS plky byl masochismus lvl 1000 .... Některé to už přestalo bavit, někteří utekli do PUBG, bo jak se to jmenuje, a naše změna času na zimní tomu nepřidala, páč se rozdíl zvedl na 2 hodiny. O EU netřeba slov ... tak jsem to přes zimu nechal ležet .... a byl jsem za tvrďáka, protože mě nepřitáhl ani Black Eagle, přestože jsem o něm z VK věděl. Nu a když jsem viděl už i Sprut-SD, tak jsem konečně zaktualizoval a po pár měsících opět zapnul ... a zase mě nasrali. :D
 11. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Kua co je to za bejkárnu, že na Spruta si musím nejdřív tejden drandit brko s raketometem ? .... ... brejčír
 12. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Nevím jak na EU PTS ale na RU PTSku bylo tak málo lidí, že to nemělo cenu ani zapínat ... a teď koukám, že si EU vymohlo přednostní start s patchem ... a, no zase smích. "Radioaktivnyj, radiopasyvnyj." Já to snad večer fakt zapnu.
 13. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  Agent Vladimir
 14. Grad

  AW - Krčma "U tankána"

  ??? Tady se nesmí něco říct ?
×
×
 • Create New...