Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V 21. 8. 2017 at 16:43, RoboZilina napsal:

To je vyvolávanie nepokojov Lukaso. Keby si videl aj tu na fóre, alebo na ktoromkoľvek moderovanom fóre za čo všetko sa banuje, varuje a maže, tak by si sa možno tomu banu nečudoval. Mali sme tam príliš veľkú slobodu. Tak to nejde. Však sa pozri čo sa deje u Garrtha na fóre teraz. Na uľavenie je to možno dobré, ale ak by tam zablúdil nejaký trošku kultivovanejší človek, tak sa len zhrozí a ide o dom ďalej. 

Ešte taká otázka. Nebolo tak predtým tých jazykových sekcií viac? Ja si pamätám Balkánsku. Ale možno sa pletiem.

Nevím, co se ti na Garrthově fore nelíbí, když pominu jednoho ubožáka, který nejspíš trollí všude kam se přihlásí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, RoboZilina napsal:

Peter ešte raz dík za všetko dnes na Sliači. Michal povedal, že to bol asi jeho najlepší deň! To stojí za tú námahu :thumbsup:

Robo,si skvelý otec a tvoji synovia su super,pre mňa bolo veľkým potešením nachvíľu sprevádzať na let.dňoch na Sliači ,na budúci rok je 100 rokov Československého letectva a budem sa snažiť zorganizovať vetšie stretnutie aj z ostatnými priateľmi na našej hre -AW:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 8. 2017 at 22:29, RoboZilina napsal:

Peter ešte raz dík za všetko dnes na Sliači. Michal povedal, že to bol asi jeho najlepší deň! To stojí za tú námahu :thumbsup:

 

V 27. 8. 2017 at 19:35, peterramis napsal:

Robo,si skvelý otec a tvoji synovia su super,pre mňa bolo veľkým potešením nachvíľu sprevádzať na let.dňoch na Sliači ,na budúci rok je 100 rokov Československého letectva a budem sa snažiť zorganizovať vetšie stretnutie aj z ostatnými priateľmi na našej hre -AW:-D

 

Musím uznat, že akce SIAF byla opravdu výborná a díky tomu, že v  telce zaznělo, že příští rok mají potvrzené 6x SU-30, tak tam určitě jedu znovu. :woot::wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kvetule napsal:

 

 

Musím uznat, že akce SIAF byla opravdu výborná a díky tomu, že v  telce zaznělo, že příští rok mají potvrzené 6x SU-30, tak tam určitě jedu znovu. :woot::wub:

My sa ešte musíme niekedy pozrieť na dni NATO do Ostravy. Tam sme ešte neboli a tento rok zas nejdeme, tak hádam na budúci rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kvetule napsal:

 

 

Musím uznat, že akce SIAF byla opravdu výborná a díky tomu, že v  telce zaznělo, že příští rok mají potvrzené 6x SU-30, tak tam určitě jedu znovu. :woot::wub:

V tom prípade,ak sa nič neudeje a veliteľ základne bude ten istý maš u mňa lístok zadarmo a teoreticky Ti umožním aj rozhovor s jedným s pilotov tejto skvelej skupiny a samozrejme to platí aj pre Roba,škoda,že som nevedel,že si na let.dňoch a na,,mojom letisku":thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 08/29/2017 at 20:01, peterramis napsal:

V tom prípade,ak sa nič neudeje a veliteľ základne bude ten istý maš u mňa lístok zadarmo a teoreticky Ti umožním aj rozhovor s jedným s pilotov tejto skvelej skupiny a samozrejme to platí aj pre Roba,škoda,že som nevedel,že si na let.dňoch a na,,mojom letisku":thumbsup:

Ty jo, děkuji. Mně bude stačit, že tam opravdu budou :smiley-love: Nevěřila sem vlastním uším, když to říkal ředitel SIAFu v televizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2017 at 15:38, kvetule napsal:

 

 

Musím uznat, že akce SIAF byla opravdu výborná a díky tomu, že v  telce zaznělo, že příští rok mají potvrzené 6x SU-30, tak tam určitě jedu znovu. :woot::wub:

 

Tak to se vydám asi i já :-) V PC mám poořád ještě nainstalované DCS, tak asi opráším páky. Jinak asi 5 let zpátky jsme byli s klukama na výcvikovém trenažéru MIGu-29 na Sliači. Strávili jsme na něm den a za mě to byl super zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, MikeVrbka napsal:

 

Tak to se vydám asi i já :-) V PC mám poořád ještě nainstalované DCS, tak asi opráším páky. Jinak asi 5 let zpátky jsme byli s klukama na výcvikovém trenažéru MIGu-29 na Sliači. Strávili jsme na něm den a za mě to byl super zážitek.

Tak super, já jen doufám, že nebude chtít řešit i to omezení návštěvníků. V telce právě ještě říkal, že chtějí omezit kapacitu návštěvníků :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MikeVrbka napsal:

 

Tak to se vydám asi i já :-) V PC mám poořád ještě nainstalované DCS, tak asi opráším páky. Jinak asi 5 let zpátky jsme byli s klukama na výcvikovém trenažéru MIGu-29 na Sliači. Strávili jsme na něm den a za mě to byl super zážitek.

Miku, já se před 3 rokama dostal na jeden den na výcvikový trenažér Grippenu v Pardubicích, dali nám k dispozici i pozemního navigátora a simuloval se skutečný boj. Do smrti na to nezapomenu, když poprvé spustily ten simulátor v té 3D kouli, tak se mi zatočila hlava a snídaně chtěla ven :-) Vmáčkli nás mezi piloty z Jižní Ameriky a z Pákistánu :-) A v těch simulátorech byly opravdové ovladače z Grippena :-) A na taktické obrazovce to vše šlo sledovat, nejhorší byla orientace podle příkazů do sluchátek, pamatovat si všechna ta data a který stroj jsem vlastně já :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...