Přejít na obsah

Amina-opice

Members
 • Počet příspěvků

  201
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

Amina-opice last won the day on Prosinec 25 2017

Amina-opice had the most liked content!

O uživateli Amina-opice

 • Hodnost
  Profesionál

Profile Information

 • Gender
  Male

Návštěvy profilu

215 zobrazení profilu
 1. AW - Krčma "U tankána"

  Ne, rozdávali ho za hodnocené bitvy.
 2. AW - Krčma "U tankána"

  Já to myslel tak, že se tam někomu omylem připletla ta nula Ale v podstatě to je, jako když třeba dostaneš slevu na kosmetiku nebo vložky. Teď vážně...je to na rok a můžes to aktivovat maximálně 10x podle mě.
 3. AW - Krčma "U tankána"

  Těžko říct, ale myslím, že budou dávat vždy tank na den na zkoušku, za splnění určitých úkolů...většinou jednoduchých a začínají číňanem se 140mm dělem, pak třeba bude ta 152mm Armata co se objevila na RU...no a pak budou pochopitelně k zakoupení.
 4. AW - Krčma "U tankána"

  To měl bejt rok,ne? To je dobrá magorárna...ale defakto je to jako ty různý kupóny a slevový akce co házej lidem do schránky...sleva 100%
 5. AW - Krčma "U tankána"

  Bude to asi něco ve stylu RU Igromarketu..prostě si koupíš bedny a losuješ co v nich bude...většinou nic
 6. AW - Krčma "U tankána"

  Tak za zkoušku nic nedáš...hry jsou v základech podobné, takže se úplně neztratíš, ale pokud tě baví (bavilo) AW, tak tohle myslím bude nuda Představ si ten nejpomalejší tank zde, 10x mu zhorši přesnost a dostaneš úderný střední tank 10.tieru ve WoT
 7. AW - Krčma "U tankána"

  Já to teda nepsal, ale také jsem párkrát WoT za ty dva a půl roku zkoušel a vždy to vydrželo jedno odpoledne a hra dostala uninstall...pomalé, rozbředlé,tanky jsou tam spíš takové pojízdné popelnice, vyšší tiery jsou finančně nehratelné..musíš x dní jezdit s prémiákem abysis pak dal pár bitev s desítkou..a jak si člověk občas tady zanadával co to hraje za trotly tak tam je to vyloženě přehlídka totálního kreténismu. Taky se mě líbí to jejich neustálé předělávání tanků, každý tank si prošel snad čtyřicetkrát cyklem OP-šrot-OP-šrot-OP-šrot...ano jsou tam i vyjímky, co jsou šrot od začátku až doteď Jediný co mě snad v současnosti připomnělo v AW WoTko je pan Silent, potažmo Serb a jeho arogance a tupost.
 8. AW - Krčma "U tankána"

  Tak jak válčíte, já teď koukal na RU a tam se za hodnocené bitvy rozdávala prémiová Armata se 152mm dělem,co rozdával Silent pro EU? Jestli tu teda něco probíhalo, já to nesleduji.
 9. AW - Krčma "U tankána"

  Pochopitelně Kingdom Come
 10. AW - Krčma "U tankána"

  Tak jsem si po dvou měsících stáhnul aktualizaci 0.24 pro RU server...co k tomu dodat? Lagy,teleportace,předčasně ukončené hry se zamrzlým tankem atd. Šprut a 10.tier LT neurazí, ale ani nenadchnou. Tak zatím zase ahoj, snad někdy až bude klanový obsah.
 11. AW - Krčma "U tankána"

  Sry, ale mobilita Objektu a Armaty je nebe a dudy...Objekt je okamžitě na maximálce, je to útočnej tank...Armata je v současnosti neohrabaný mastodont, je obrovská i silueta z boku, proto jí na rovině každý trefí a propálí, vůbec neřeším nějaká čísla 0-32 km/h, ale za kolik i v těžkém terénu je tank na maximálce a tam je Objekt prostě král. Hoď si Alabíno, projeď si na čas dráhu a uvidíš ten propastnej rozdíl jediným pozitivem Armaty je v současnosti slušné DPM, nic víc.
 12. AW - Krčma "U tankána"

  Aha, tak to už si nějak obhájí i Obj.640, třeba, že ho mají testovači...takže šupky ven se statistikou
 13. AW - Krčma "U tankána"

  Jsem zvědavej, kdy tohle jako obvykle Silent hodí do placu jako statistiku EU PvP https://aw.mail.ru/news/4904.html Snad vymaže Vickerse(mázne místo něj Type 96B), ten tuším na EU není, nebo se pletu?
 14. AW - RU server, pokec, info.

  Ne, vše v normálu, nic jsem rozhozené neměl
 15. AW - Krčma "U tankána"

  Pak jedině poslat screen a replay botovi na support, ten to jistě přelouskne a pošle univerzální odpověď
×