Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Sedí Ahmed v Berlíně u řeky, špinavej, v roztrhanejch šatech, zkažený zuby a chytí zlatou rybku. Klasika. Tři přání atd. Ahmed se zamyslí a říká: "Rybko, chtěl bych mít krásný zuby, jako lidi tady." Blik! A sedí v zubařském křesle a zubař pilně pracuje. Ahmed mu povídá, že nemá peníze a zubař na to, že je to placený z evropskejch fondů. Jako druhé přání říká, že nechal doma svoje ženy, děti a rodiče a chtěl by s nimi hezky bydlet. Blik! Sedí v přijímacím pokoji vybavené vily a na stole čeká na jeho podpis smlouva, že vilu hrazenou z fondů EU pro uprchlíky v rámci "
programu o slučování rodin" přebírá do užívání. Ahmed se zamyslí a jako třetí přání říká, že by chtěl bejt modrookej blonďák jako Němci. Blik! Z Ahmeda je modrookej blonďák se zkaženejma zubama, a sedí v roztrhanejch šatech v Berlíně u řeký. Tak se ptá rybky, co to má bejt? Rybka mu odpovídá: "Jseš bílej, tak se koukej starat sám!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z deníčku manžela alternativní matky

 

8:30
Probouzí mě štiplavý pach chlóru. Že by jarní úklid? Ještě rozespalý se šourám do koupelny. Tam nahá žena na všech čtyřech a z řiti jí čouhá hadička. Ignoruji její provokativní pozici a ptám se, co bude k snídani. Posílá mě na zahradu pro pár pampelišek.

 

9:10
Ukládám kytky na stůl a oblékám se. Odcházím do práce. Cestou se stavuji v bufetu Na růžku a dopřávám si dršťkovou polévku, hovězí guláš a jedno zdravotní pivo.

 

10:30
Vysvětluji šéfovi, že jsem nebyl v pracovní době v plaveckém bazénu, ale pouze v koupelně, kde si manželka dělala klystýr. Hledí na mě podezřívavě. Vůni jednoho trojnásobného piva maskuji sedmnácti Tic-Tacy. Vrhám se do práce.

 

11:10
Volá nervózní manželka, že v domácí lékárničce je pusto a prázdno. Diktuje mi seznam. Kurkuma, česnek, chlorid cesný, křemelina, černá mast, dimethylsulfoxid, kokosový olej, černé uhlí, sítko na lovení parazitů a borax. Na můj dotaz, kde mám tyhle blbosti sehnat, vztekle praští telefonem. Zkusím LIDL.

 

11:20
Předstírám práci.

 

16:30
Vyrážím sehnat věci z nákupního seznamu. LIDL zklamal. Místní drogerie jakbysmet. Zkouším zahradnické potřeby a Barvy-Laky. Prodavač mě lituje a přidává navíc Biolit, s otravným hmyzem se prý těžce bojuje. Zdržuji se komentáře.

 

18:30
Jsem doma. Manželka čumí do monitoru. Pampelišky chřadnou na stole i pod ním. Nenápadně se zmiňuji o svém prázdném žaludku. Vysvětlí mi, kde je mixér, pomocí něhož si můžu nakvrdlat zvadlé kytičky s vitamínem C a kurkumou. To mě prý postaví na nohy.

 

18:31
**** na mixér a jdu do hospody.

 

19:20
Dávám si pivo a do krvava propečený stejk. Zmiňuji se kamarádům, že jsem manželce pořídil internet. Jen soucitně pokývají hlavou, hledí do svých půllitrů a významně mlčí. Zdá se, že podobnou chybu učinili také.

 

22:30
Jdu domů. Tam ticho. Jen děcko leze po kuchyni a sbírá zbytky pampelišek. Ukládám ho do postýlky a tiše mu vyprávím veršovanou pohádku, kterou jsme s kolegy v hospodě vymysleli. Začíná úderným veršem: "Tam, kde tiše mlíčí klíčí, nachází se ezopíči."

 

23:00
Usínám a těším se na ranní pivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako známy novinár známeho titulu  výlučného a demokratického západu, vyžiadajúc si povolenie redakcie zatelefonoval na Generálny štáb Ministerstva obrany Ruskej federácie s otázkou:
- Ako rozlišujete pri bombardovaní v Sýrii umiernených teroristov od obyčajných?
Slečna ma prepojila na operačného dôstojníka, ktorý veľmi priateľsky objasnil:
- "Ešte pred začtím vojenskej operácie v Sýrii bolo v Generálnom štábe MO RF prijaté zodpovedné riešenie. Princíp tohto riešenia vyplíva z v Rusku tradičnej snahy, prísne dodržať princípy zákonnosti a spravodlivosti. Preto sa teraz všetka naša letecká munícia delí na dve skupiny: na obyčajnú a umiernenú. Proti obyčajným teroristom používame obyčanú muníciu, a proti umierneným teroristom výlučne muníciu umiernenú. Takže sa nemusíte obávať - umiernenosť niektorých teroristov berieme do úvahy a postupujeme v duchu spravodlivosti."
Po týchto slovách som sa trochu uspokojil, ale chcel som si to upresniť:
- "Vy skutočne používate proti umierneným teroristom výlučne umiernenú muníciu, pravda?"
Spolubesedník odvetil:
- "Slovo ruského dôstojníka!"
To ma ukľudnilo. Aby som si to celkom ujasnil, opýtal som sa:
- "Povedzte, nakoľko sa vaša obyčajná munícia líši od umiernenej?"
- "Naša obyčajná munícia sa od umiernenej munície odlišuje presne rovnako, ako sa obyčajný teroristi v Sýrii odlišujú od teroristov umiernených: je natretá inou farbou, v svetlejších a umiernenejších tónoch." povedal dôstojník a zavesil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tri nymfomanky si rozprávajú o svojich chúťkach:
Prvá:
- Ja by som chcela sex s desiatimi naraz...
Druhá:
- Ja by som chcela s tridsiatimi...
A tretia:
- Ja by som chcela syna - futbalistu.
- O čom to točíš? My sa bavíme o sexe!
- Však aj ja. Predstavte si, porodím syna, vyrastie, stane sa futbalistom, bude mať zápas a dá si vlastný gól. Celá tribúna fanúšikov vstane a začne kričať „Je*em ti mater!“... a tu vstávam ja, pripravená!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...