Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Prezident Obama hledá nového poradce, tak vyhlásí konkurz.
Přijde za nim nějaký Macháček z Česka a povídá mu: "Obamo, zruš konkurz a vem mě. Já všechny znám,všechno ti zařídím."
Obama říká: "Dobře tak si tě tedy vyzkouším"Zajedou za Arnoldem Schwarzenegerem do Hollywoodu, který zrovna točí film. Když vystupují z auta, Arnold uvidí Macháčka a zvolá: "Pánové dneska padla, je tu Macháček, jdeme na pivo."
Obamovi to nedá, tak jedou za Madonnou. Když vystupují z auta, Madonna uvidí Macháčka a skočí mu kolem krku a povídá: "Ahoj Macháčku! Jak se máš? Co děláš?"
Obama říká Macháčkovi: "Tak to ti musíme dát těžší úkol."
Vydají se tedy do Vatikánu za papežem, který se zrovna modlí na balkóně a pod ním celé náměstí. Macháček zajde na balkón a začne se modlit s papežem.
Obama stojí na náměstí a najednou sebou sekne na zem. Macháček přijde za Obamou do nemocnice a povídá mu: "Obamo,co to mělo znamenat? Takhle mi dělat ostudu a omdlít před papežem?
Obama mu odpoví: "Macháčku, to že ses začal modlit vedle papeže a nikdo tě nevyhodil.To bych ještě bral. Ale jak se mě zeptal japonský turista, co stál vedle mě. kdo to stojí vedle Macháčka? To už jsem nedal."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celníkova žena je v posteli s milencem, v tom zarachotí zámek, manžel se nečekaně vrací. Tak milenec zajede pod postel. Celník pojme podezření a začne prohledávat byt.
Otevře skříň, vysypou se kartóny cigaret. "Tady je to v pořádku," brumlá si.
Nakoukne do peřiňáku, tam je pár lahví whisky. "Peřiňák je taky v pořádku, kde by tak mohl být?"
Zpod postele se vystrčí ruka se sto-eurovkou. Celník ji shrábne do kapsy a brumlá si: "Pod postel už jsem se taky díval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne, tak nějak se mi nelíbí, když jsou jen tak "pro zábavu a lajky na YT" ničeny věci, které mohly ještě zastat nějakou práci či někoho potěšit...

 

Základ je neprožívat. Chtěl si magor rozbít svoje hračky, tak je rozbil. No a co? Spotřebního materiálu je stejně na planetě zbytečně moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mayského kalendáře nastane 24.12. konec světa. To bude mít Cuck Norris smutnýho Silvestra.

 

 

 

Víkendovou potyčku mezi imigrantskými gangy v Kasselu vyprovokoval gang inženýrů, který holemi a noži napadl gang architektů.

 

 

 

Čeština je čím dál stručnější. Kupříkladu pro výrazy provokatér, výtržník, vandal či udavač má dnes jedno slovo: aktivista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...