Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Dodatek: no, vzhledem k tomu, že se tu mazalo až moc, tak ten můj příspěvek, týkajícího se „vtipy, zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky“ jaksi vzal za své, takže repete:
 

centrální banka uvolňuje rubl

Dovolil jsem si malou aktualizaci obrázku:

BRMBRMOBAMA2.jpg
 

 

 

tož to máš recht!
 
A tímto bych tu debatu ukončil. Gumo352, můžeš to tu zase promazat…

 

 

 

PS (19,00 hod.): „Guma352“ neblylo míněno jako urážka, nýbrž jako uznání a jednoslovný popis funkce, kterou tu tak svědomitě plníš s takovým nasazením, obětavostí a pílí… :thumbsup:

 

a PS2: čas jsem uvedl alespoň přibližně. není povinností žádného účastníka tohoto fóra uvádět čas dodastečných doplňků do svých vlastních postů. Za to je povinností moderátora v případě cenzorního zásahu uvést důvod' Ten v mém případě nenastal, takže opět po delší době repete: nemodifikuj mé příspěvky!!!

 

Tento příspěvek byl upraven od George352: Dnes, 21:40:27
Edit resen pres PM.

 

Takže PS3: je právě 22,05 a žádný PM se nekoná, ty kecálku. A to se fakt vyjadřuji dost eufemicky (ne, to opravdu s feminismem nemá nic společného)

Proto naposledy a srozumitelně: přestaň sakra zasahovat do mých příspěvků.

Na to nemáš naprosto žádné oprávnění!!!

A myslím to vážně, tohle je fakt poslední varování před podáním stížnosti na tebe ohledně závažného porušování pravidel tohoto fóra a zneužívání moderátorských pravomocí…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT promazáno!

 

Furt to tu budete omílat dokola, už několikrát sem to tu mazal a psal že politika patří do HP!!!!!!

 

A tímto bych tu debatu ukončil. Gumo352, můžeš to tu zase promazat…

 

Nejsem u tebe žádná guma, nech si ty kecy na koledu. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto naposledy a srozumitelně: přestaň sakra zasahovat do mých příspěvků.

Na to nemáš naprosto žádné oprávnění!!!

A myslím to vážně, tohle je fakt poslední varování před podáním stížnosti na tebe ohledně závažného porušování pravidel tohoto fóra a zneužívání moderátorských pravomocí…

 

Hmm to právě musím když tu furt omíláte politiku. A nesčetně krát jsem psal že to sem nepatří ale do HP!

A hlavně sem si nevšiml že bys tu měl nějaká autorská práva na své příspěvky! Až je budeš mít tak mě pak můžeš klidně žalovat.

 

Zasahl jsem akorat do prispevku mikiho protoze jsi ho citoval, tam byl obsah o police ktery sem mikimu skryl, tak ti v tom ramecku v odpovedi preci tem obsach nenecham kdyz tu nema co delat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Politické příspěvky zde akorát rozdmícháváji všechny živly a to je pak potom dost hustý. Já sám nehodlám tady furt číst politické vtípky a keci, protože jeden uráží USA,  ti se chytnou a hází na RUSKO a ti zas pak brečí jak je USA zlé! George má pravdu a myslim si že on oproti tobě má dost navrh!! Patří to do HP a tam si dělejte co chcete, třeba si tam začněte válku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zomrel Obama, ale o 10 rokov sa nudil v nebi, tak poprosil Boha, aby ho
pustil späť na Zem, zistiť, ako sa má jeho krajina. Boh súhlasil. Obama ide
do jedného baru v New Yorku. Objedná si rum a informuje sa u výčapníka, čo
nového, ako ľudia žijú, ako sa rozvíja krajina, aké sú problémy.

Výčapník začudovane sa pýta:

- Akéže problémy? Veď sme jedna velikánska krajina, všetko okolo nás je
naše...!

- Ako to? A Irak, Afganistan...?

- Už všetko je naše!

- A Európa, Afrika, Blízky-východ...?

Výčapník zpod pultu si vyberie glóbus, roztočí ho a pyšne vraví:

- Veď vravím, že sme svetová veľmoc! Celý svet je náš!

Obama je natešený, pyšný a spokojný. Objedná si ďalší rum, vypije a pred
odchodom vraví:

- Tak teda, ďakujem, priateľ môj. Koľko platím?

- Jeden rubel a dvadsať kopejok...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm to právě musím když tu furt omíláte politiku. A nesčetně krát jsem psal že to sem nepatří ale do HP!

A hlavně sem si nevšiml že bys tu měl nějaká autorská práva na své příspěvky! Až je budeš mít tak mě pak můžeš klidně žalovat.

 

Zasahl jsem akorat do prispevku mikiho protoze jsi ho citoval, tam byl obsah o police ktery sem mikimu skryl, tak ti v tom ramecku v odpovedi preci tem obsach nenecham kdyz tu nema co delat!

 

Ne, nezasahoval jsi pouze do citací,ale modifikoval jsi neustále můj příspěvek. Mám uložený sejmutý obrazovky, takže tě snadno mohu usvědčit ze lži. Už to tu párkrát bylo, že jsi neoprávněně zasahoval (nejen) do mých příspěvků. A řešilo se to stížností na tebe. Resumé bylo takové, že politické debaty by tu neměly být, ale vtipy tu samozřejmě mohou být. A ty jsi smazal můj příspěvek s obrázkovým vtipem. Když jsem jej obnovil, zasahoval jsi do něj, několikrát a bez udání důvodu, který ani neexistoval, protože můj příspěvek neporušoval žádná pravidla! I když jsem tě žádal, aby jsi toho zanechal.

Odvolal ses na vysvětlení v PM. To ale nedorazilo. Žes's ho opravdu posílal a ono nedorazilo? Je to možné, ale já ti to už prostě nevěřím. Díval jsem se na stránky podpory tohoto fóra, ale nenalezl jsem zmínku, že by se někomu zatoulala PM. Ty bys byl první, jaká náhoda!

 

Samozřejmě že tohleto jsem ti mohl dát do PM, ale pokud ty mi odpovídáš zde veřejně, mám právo i já zde veřejně ti odpovědět a uvést svými argumenty na pravou míru tvá tvrzení… No a výňatky z pravidel mi fakt v PM posílat nemusíš, ale především ty by sis je měl opravdu důkladně přečíst a možná i někoho požádat, aby ti je pořádně vysvětlil. Bylo by dobré, kdyby jsi je, jakožto moderátor, především ty sám dodržoval!

To je tak, doufám, vše a přeji ti pěkný den…

 

PS: jo a zrovna ten mikiho citát byl politicky zcela neutrální a tedy neodporující pravidlům DF, takže opět tvůj EF, georgi… :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že to je pěkně hnusné ale chápu, že někdo to může vidět jinak.

já nenapsal, že co je sluníčkové a kytičkové, že nemůže být zároveň hnusné a rafinovaně zákeřné. Ale dnešní doba je vůbec tak nějak pokroucená. Z rasistů jsou nyní multikulturní aktivisté a normální lidi jsou označováni za xenofobní rasisty a tak dále… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že tohleto jsem ti mohl dát do PM, ale pokud ty mi odpovídáš zde veřejně, mám právo i já zde veřejně ti odpovědět a uvést svými argumenty na pravou míru tvá tvrzení… No a výňatky z pravidel mi fakt v PM posílat nemusíš.

Bylo by dobré, kdyby jsi je, jakožto moderátor, především ty sám dodržoval!

To je tak, doufám, vše a přeji ti pěkný den…

 

PS: jo a zrovna ten mikiho citát byl politicky zcela neutrální a tedy neodporující pravidlům DF, takže opět tvůj EF, georgi… :wink:

 

No comment rip.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zomrel Obama, ale o 10 rokov sa nudil v nebi, tak poprosil Boha, aby ho

pustil späť na Zem, zistiť, ako sa má jeho krajina. Boh súhlasil. Obama ide

do jedného baru v New Yorku. Objedná si rum a informuje sa u výčapníka, čo

nového, ako ľudia žijú, ako sa rozvíja krajina, aké sú problémy.

 

Výčapník začudovane sa pýta:

 

- Akéže problémy? Veď sme jedna velikánska krajina, všetko okolo nás je

naše...!

 

- Ako to? A Irak, Afganistan...?

 

- Už všetko je naše!

 

- A Európa, Afrika, Blízky-východ...?

 

Výčapník zpod pultu si vyberie glóbus, roztočí ho a pyšne vraví:

 

- Veď vravím, že sme svetová veľmoc! Celý svet je náš!

 

Obama je natešený, pyšný a spokojný. Objedná si ďalší rum, vypije a pred

odchodom vraví:

 

- Tak teda, ďakujem, priateľ môj. Koľko platím?

 

- Jeden rubel a dvadsať kopejok...

 

Chabé. Tohle se povídalo za komančů, ale na konci se platilo dolarem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Politické příspěvky zde akorát rozdmícháváji všechny živly a to je pak potom dost hustý. Já sám nehodlám tady furt číst politické vtípky a keci, protože jeden uráží USA,  ti se chytnou a hází na RUSKO a ti zas pak brečí jak je USA zlé! George má pravdu a myslim si že on oproti tobě má dost navrh!! Patří to do HP a tam si dělejte co chcete, třeba si tam začněte válku.

 

Přesně tak, akorát bych dodal, že ty vtipy sem dodávají jedni a ti samí... Už to zavání trollením, protože to vždy dopadne stejně - maže se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...