Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

eh, jeden lehce černější a tedy i zcela jistě xenofobní a rasystycký…

 

 

Mladá absolventka humanitní fakulty v Praze začne pracovat v etno neziskovce „Afričan v tísni“ a nakonec i odjede přímo do Afriky pomáhat budoucím imigrantům.

Píše domů, jak je to důležitá práce a jak ji všichni oceňují a chválí. Rodina na venkově pilně informuje celé okolí, jak se jejich dceři v tom velkém světě daří a je na ni pyšná.
Jednoho dne dcera neziskovkářka pošle mamince krátkou zprávu:
„Mami, dostala jsem AIDS.“
Za týden maminka z venkova odepíše:
„Já se v těch Tvojich vyznamenáních a oceněních moc nevyznám, ale říkala jsem to sousedům a všichni Ti to moc přejí…“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špičky ve svých oborech dostaly na konferenci záludný dotaz:
„Kolik je 2×2?“
Strojař vytáhl logaritmické pravítko, chvíli s ním laboroval a pak říká:
„Je to 3.99.“
Fyzik nahlédl do tabulek, vložil problém do svého počítače a po chvíli
oznamuje:
„Výsledek leží mezi 3.98 a 4.02.“
Matematik se chvíli soustředí a nevnímá vůbec nic okolo, a pak praví:
„Odpověď nevím, ale jsem si jist, že existuje.“
Filozof:
„Co tím myslíte, 2×2?“
Logik:
„Prosím, definujte 2×2 přesněji.“
Účetní zavřel všechna okna a dveře, opatrně se rozhlédl a ptá se:
„Kolik CHCETE, aby to bylo?“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny,akorat z toho konvy je me na bliti jen když ho vidim...

 

Přestože jsem islamofob  a jsem zastáncem protiuprchlického postoje, tak je Konvička u mě magor... :-)

http://www.expres.cz/konvicka-proti-ctvrtnickovi-dir-/zpravy.aspx?c=A151023_145346_dx-zpravy_pali&utm_source=facebook&utm_medium=traffic&utm_campaign=fb01

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je magor a ještě nemá smysl pro humor... :-D

Otázka je, jak moc hodnověrný je to článek. Pokud autor soudí jen ze dvou Tweetů, které jsou ukázány v závěru, tak to sice svědčí o velkých schopnostech redaktora z minima vytvořit maximum, ale objektivnost bude asi někde jinde.

 

S názorem na pana Konvičku vřele souhlasím. Jasná ukázka toho, jak zhruba vypadá slon v porcelánu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S názorem na pana Konvičku vřele souhlasím. Jasná ukázka toho, jak zhruba vypadá slon v porcelánu.

 

Je to profesor humanitních věd. To samo o sobě hovoří. Nicméně, je to člověk s obrovským potenciálem, jen nemá to co by měl vůdce mas mít, charisma. To ho degraduje na provinčního kecala. Otázka je co by s ním dokázala tlupa zkušených poradců. Docent Konvička nebude ten kdo povede národ do války za zachování Evropských kulturních hodnot ale nedá se mu upřít, že dokonale připravil půdu pro toho kdo přijde a to charisma mít bude.

 

P.S. On je to vůbec problém Evropské pravice. Kromě Marušky Le Penovic nemá v Evropě pravice viditelnou osobnost, zato neomarxistického humusu je všude jak nasrá...

Ale jak už říkal strýček Dolfi, Es kommt der Tag...

 

SEID BEREIT!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...