Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Mladá moderní žena vstane ráno z postele. Hodí na sebe župan, odhrne závěsy a odkryje klícku s papouškem. Potom si postaví na kávu a začne napouštět vodu do vany. Najednou zazvoní telefon. Ozve se mužský hlas: „Miláčku, změnil se mi program, mám teď volno a za chvíli jsem u tebe!”
Mladá moderní žena odstaví vodu na kávu, vypustí vanu, vysvleče si župan, zatáhne závěsy, zakryje papouškovi klícku a lehne si do postele. Nastane chvíle ticha, do které zazní přidušený papouškův hlas: „To byl ale ***** krátký den!!!”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž přijde opilý domů.
Žena mu dá facku a ptá se: „Řekni, budeš ještě pít?!“
Muž mlčí.
Žena mu dá facku z druhé strany: „Odpověz! Budeš ještě pít?!“
„No tak dobře,“ konečně odpoví muž. „Nalej.“

 

 

Pět lékařů je na lovu kachen. Praktický, dětský, psychiatr, chirurg a patolog.

Letí kachna, praktický lékař zamíří a povídá: „Je to kachna? Možná ne, budu to muset prokonzultovat.“ Kachna mezitím uletí.
Letí druhá kachna, dětský lékař zamíří: „Myslím, že je to kachna, ale co když má děti, musím to promyslet.“ Než se rozmyslí, kachna uletí.
Letí další kachna, psychiatr zamíří: „Vím, že je to kachna, ale ví to i ona? Zná svoji identitu?“ Než to domyslí, kachna samozřejmě uletí.
Letí další kachna, na řadě je chirurg, zamíří a kachnu střelí. Kachna spadne, chirurg se otočí na patologa a řekne: „Jděte se podívat, jestli to byla kachna.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...