Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

:-D

 

V letadle z Irska se octli vedle sebe mladá žena a kněz.
Po nějaké chvíli se žena odvážila kněze oslovit:
"Otče, mohu vás poprosit o laskavost?"
"Ale jistě, dcero. Co pro vás mohu udělat?"
"No... víte, koupila jsem mamince k narozeninám drahý...
vysoušeč vlasů, prostě fén. Je ještě v krabici, nevybalený.
A beznadějně přesahuje limit osvobozený od cla.
Takže oni mi jej určitě seberou. Mohl byste jej pronést prohlídkou?
Třeba pod svým šatem?"
"Ach, dcero... rád vám pomohu. Ale varuji vás: nebudu lhát!"
"Ale s vaší poctivou tváří, otče... nikdo se vás na nic ani nezeptá!"
Ujednáno. Po přistání došli k pultu, kněz před ženou.
A už zaznělo: "Otče, máte něco k proclení?"
"Od temene své hlavy až po pás nic..."
To je ale divná odpověď - " a od pasu po podlahu?"
"Nu... úžasný přístroj, určený k tomu, aby dělal radost ženám...zatím však nepoužitý!
"Kristepane! Běžte, otče... Další!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fascinující, jak znak vězeňských buzen může proniknout ven a stát se módou…

 

Nejde o buzny ale o vězně jako takové.

 

"...móda spuštěných kalhot, která pochází z vězeňského prostředí. Vězni často dostávali velké oblečení, ale nemohli mít z bezpečnostních důvodů pásky."

 

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/kalhoty-na-pul-zerdi-nejsou-pekne-ale-jsou-legalni_177005.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o buzny ale o vězně jako takové.

 

"...móda spuštěných kalhot, která pochází z vězeňského prostředí. Vězni často dostávali velké oblečení, ale nemohli mít z bezpečnostních důvodů pásky."

 

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/kalhoty-na-pul-zerdi-nejsou-pekne-ale-jsou-legalni_177005.html

Jednou už se to tady objevilo (tuším od Sama), že těma spuštěnýma kalhotama si dávaly homouši najevo, že mají "mezi svátkama volno" :-) Protože se v krimu nesmělo jinak dávat najevo příslušnost ke 4% menšině (šperky, malování ...), tak si daly spuštěné kalhoty jako poznávací znamení. Ale kde je přesně pravda, to já si tvrdit netroufám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Jednou už se to tady objevilo (tuším od Sama), že těma spuštěnýma kalhotama si dávaly homouši najevo, že mají "mezi svátkama volno" :-) Protože se v krimu nesmělo jinak dávat najevo příslušnost ke 4% menšině (šperky, malování ...), tak si daly spuštěné kalhoty jako poznávací znamení. Ale kde je přesně pravda, to já si tvrdit netroufám. 

 

Mohu potvrdit. Taky jsem to někde četl s tím, že tím vezeňské buzny dávají najevo (nabízí se), že jsou k disposici. Ten důvod byl takový, že nesměli ve vězení nikoho přímo oslovovat a nabízet se, tak to vyřešili spuštěním kalhot. No a že se to ujalo hlavně u černochů — není se čemu divit…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tohle se jeste taky pocita do kolonky lidstvo? :-D

 

 

LOL, fascinující. A jak to vlastně dělá, že mu to s i s trenkama nespadne úplně? Fascinující, jak znak vězeňských buzen může proniknout ven a stát se módou…

 

 

Hoši, vy jste teda ale zlí. Co když má ten hoch prostě krátké nožičky ?   :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...