Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tak jsem to povídal kolegům v práci a zde je pár postřehů : :laugh:

 

Imigrante, podejte mi pero

S imigranty nejsou žerty

Hanebný imigranti

Tři oříšky pro imigranta

Imigrante, prchni

Smrt krásných imigrantů

Přelet nad imigrantím hnízdem

Temný imigrant

Slunce, seno, imigrant

Imigrante, hoď ho do stroje

Jak vytrhnou imigrantovi stoličku

Byl jednou jeden imigrant

Jak utopit dr. Mráčka aneb konec imigrantů v čechách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedím na imigrantovi a je mi dobre...

 

Blbý a ještě imigrant

 

Trhala imigranta dynamitem

 

A je tu i několik Dietlových seriálů...

 

Imigrantská odyssea - popisuje pochod přes Maďarsko

 

Imigranti na kraji města - Starostové německých měst o ubytovávání uprchlíků

 

Imigranti na severu - popisující imigrantskou vlnu do Švédska

 

Imigrant na radnici - Uprchlíci vyslali svého zástupce s peticí k místnímu starostovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to s náma eště nejni ouplně špatný :)

 

Judo se nezapomina ani po 30 letech Emotikona grin Emotikona grin
Dneska v krame vyndavam u kasy zbozi, pokladni markuje a zjistila, ze mam jednu krabici roztrzenou, tak mne poslala, at si prinesu jinou. Kdyz jsem se vratila, nejakej vystajlovanej tricetiletej frajirek daval moje veci zpatky do kosiku a hulakal na celej kram: kam se seres, ty vyschla pico, vsechny zdrzujes. To nemel rikat Emotikona frown Dostal z kazdy strany jeden lepanec a pak jsem s nim svihla na podlahu. Obchodni bodyguard to zmercil a spechal zasahnout, ale mel to nejakejch dvacet metru, takze kdyz dorazil, uz jsem drzela frajera zezadu za prditko a za krakorec, zvuky nasvedcovaly, ze se jeho vystajlovanej vohoz nekde trha, a tak jsem jenom bodyguarda zdvorile pozadala, at mi otevre dvere a manik bral pochopa na chodnik.
Ale neni to s tou nastupujici generaci uplne spatny - kdyz jsem se vratila, dalsich pet dorostencu, co cekali ve fronte lehce zdvorile tleskalo a dva mladici mi nabidli doprovod, kdyby na mne nekde na ulici ten debil jeste cekal. Pravim - no ja si s nim poradim a jeden dorostenec pravil - mohl bych Vam pritom podrzet nakup, aby se Vam nevysypal Emotikona grin Emotikona grin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angličané se vzhledem k teroristickým hrozbám z poslední doby cítí ohroženi, a zvýšili proto stupeň pohotovosti z „Rozladění“ na „Namíchnutí“. Stupeň pohotovosti však může být brzy znovu zvýšen na „Podráždění“ nebo dokonce na „Mírné naštvání“. Angličané nebyli „mírně naštvaní“ od roku 1940, kdy během bombardování Londýna téměř došly zásoby čaje. Teroristé byli přeřazeni z kategorie „Únavní“ do „Zatracená nepříjemnost“. Britové naposledy vydali varování před „zatracenou nepříjemností“ v roce 1588, když hrozil útok španělského loďstva. Skotové zvýšili svůj stupeň pohotovosti z „Nasrání“ na „Jdem těm hajzlům rozkopat držky“. Jiné stupně neznají. Proto jsou také už 300 let nasazováni do předních linií britské armády. Francouzská vláda včera oznámila, že zvýšila stupeň pohotovosti z „Utíkejte“ na „Schovejte se“. Vyšší stupně jsou už jenom „Kolaborujte“ a „Vzdejte se“. Zvýšení stupně bylo urychleno nedávným požárem, který zničil jedinou francouzskou továrnu na bílé prapory. To mělo za následek naprosté ochromení branných sil této země. Itálie navýšila pohotovost z „Rozčileného hlasitého křiku“ na „Afektované vojenské pózování“. Zbývají dva další stupně: „Nešikovné bitevní manévry“ a „Přeběhnutí k druhé straně“. Němci zvýšili pohotovost z „Přehlíživé arogance“ na „Navlečte uniformy a zpívejte pochody“. I oni mají v zásobě ještě dva další stupně: „Napadněte souseda“ a „Prohrajte“. Naproti tomu Belgičané jsou jako obvykle na dovolené a jejich jediná starost je, že by se NATO mohlo stáhnout z Bruselu. Španělé se těší, až uvedou do provozu své nové ponorky. Tyto designově vymazlené krasavice mají skleněná dna, aby nové španělské loďstvo mohlo v pohodlí pozorovat staré španělské loďstvo. A jak je to u protinožců? Austrálie zvýšila stupeň pohotovosti z „Pohoda“ na „To bude dobrý, vole“. Zbývají jim dva vyšší stupně: „Kurňa, my snad budem muset o víkendu zrušit grilování“ a „Grilování se ruší“. Tento nejvyšší stupeň si ovšem dosud žádná situace nevyžádala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...