Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Tak nám na Vstetíně zavřeli hampejz. :laugh:

 

http://www.novinky.cz/krimi/359196-policie-zavrela-ve-vsetine-nevestinec-provozovatele-brali-polovinu-vydelku.html

 

Ta sranda ale je v tom, že ten noční klub tam je snad 20 let a nikdy nikomu nevadil a teď najednou to prý půl roku vyšetřovali, pak tam vlítli a našli 5g pervitinu a asi to bude trošku jinak.... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Student matematiky právě získal v Princetonu doktorát a shání práci. Po roce bez práce nakonec přijal zaměstnání ošetřovatele v zoo....

O víkendu mě vzali v pražské k želvám, upozornil jsem je, že už jsem pomalejší :thumbsup: Včera mě propustili, když jsem jim sdělil, že najednou "frnk, frnk" a obě želvy sloní jsou vhajzlu :confused:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už byli i takoví, kdo si přišlápli plnovous a zlomili si vaz...

Já hraju kuželky (ne bowling, ale klasické kuželky) a za jeden tým v Praze hraje nějakej Honzík (jméno přesně nevím, nikdo mu jinak neřekne). A on je úplně boží. Hází docela tužku, vzteká se u toho a celej se tak prapodivně kynklá. Jednou jsme proti nim hráli a Honzik se najednou při rozběhu svalil, až udělal kotoul. Když jsme se začali ptát, co se stalo, protože ten pád byl docela hnusnej, tak nám řekl, že si omylem (jak se rozbíhá v děsným předklonu) přišlápl levou ruku, to jest tu, ve které nemá kouli. Místo toho, abychom mu pomáhali, jsme se svalili k zemi v záchvatech smíchu. To jen tak pro zajímavost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...