Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Njn, ale my jsme TV ovce :thumbsup:

 

 

V čele speciálního odděleného průvodu šli pozůstalí po obětech teroristických útoků v doprovodu francouzského prezidenta Françoise Hollanda, který Paříž označil za „hlavní město světa“ v boji proti terorismu. Pochod se dal do pohybu před půl čtvrtou odpoledne. Po symbolickém 200 metrů dlouhém pochodu drželi minutu ticha a posléze se autobusem začali přesouvat mimo dějiště manifestace.

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/manifestace-v-parizi-za-obeti-teroristickych-utoku-fh2-/zahranicni.aspx?c=A150111_134529_zahranicni_ert

 

http://zvedavec.org/komentare/2015/01/6297-lzimedia-ard-a-zdf-klamou-a-obelhavaji-divaky-ohledne-masove-demonstrace-v-parizi.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle sem bojoval jako mladík s kohoutem u nás doma (10 let mi bylo??? cca) a kohout byl zákeřňák... pravda... já ho neprovokoval, ale napadal nás zcela spontánně a podle nálady :-) Mno jednou jsme takhle běželi kolem baráku a než sem se stačil někam schovat, tak mi proklovl tepláky až do masa na stehně... tu jizva tam mám po zobáku do teď (drží se již 20 let) :Smile_trollface-3:  :yes:  :laugh: ... mno co vám mám povídat... kohout šel směr špalek, ale jinak to byl frajer :ermm:  :devil:  

měl sem něco podobnýho, každej den sem kolem toho debila chodil, a nikdá nic, až mu jednoho krásného dne ruplo v kouli a řekl si že na mě zaútočí, blbý měl to že to na mě zkoušel s rozběhem a šel na mě čelně, takže sem měl čas se připravit, dostal lopatou po zádech, tejden byl klid a pak na mě zaútočil znova, jediný co se dalo použít jako zbraň byly komisňáky co sem měl na nohách, kupodivu ranu lopatou rozchodil celkem bez úhony, nákop komisňákem už nerozdejchal, čekal sem že dostanu seřváno, naopak zamnou táta přišel a donesl mi pivo, když sem se ho zeptal za co to mám, tak mi řekl že toho hajzla chtěl kopnout už 14 dní, jenom prej hledal důvod, a já sem mu ulehčil práci :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aneb převedeno do wotka: Lopata - Těžký zásah za 0, komisňák - ammo rack.. nikdy bych nevěřil že bude mít člověk takovou sílu v noze aby zabil kohouta, naneštěstí pro něj sem se asi trefil tam, kam se ani neměl v úmysl, já jenom chtěl aby se proletěl, taky že se proletěl, ale pak odmítal vstávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aneb převedeno do wotka: Lopata - Těžký zásah za 0, komisňák - ammo rack.. nikdy bych nevěřil že bude mít člověk takovou sílu v noze aby zabil kohouta, naneštěstí pro něj sem se asi trefil tam, kam se ani neměl v úmysl, já jenom chtěl aby se proletěl, taky že se proletěl, ale pak odmítal vstávat

Já, když se proletím, tak také odmítám vstávat. Někdy i pár dnů :laugh: . Babička mé ženy měla také takového vrahouna z hnojiště. Na ni si ale netroufal a kdo měl v ruce koště, tak na toho také ne. Jednou si ale řekl, že to té babce vytmaví a skočil i po ní. To byl jeho poslední skok. Babička ho drapla za krk a....KŘUP. Polévka byla bezvadná !!! :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, když se proletím, tak také odmítám vstávat. Někdy i pár dnů :laugh: . Babička mé ženy měla také takového vrahouna z hnojiště. Na ni si ale netroufal a kdo měl v ruce koště, tak na toho také ne. Jednou si ale řekl, že to té babce vytmaví a skočil i po ní. To byl jeho poslední skok. Babička ho drapla za krk a....KŘUP. Polévka byla bezvadná !!! :laugh:

to z toho našeho bylo uděláno něco na způsob sekaný, ale přece jenom sem ho asi kopl blbě, už upečená sekaná vyskočila z pekáče, ten zmetek nedal ani po smrti pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to z toho našeho bylo uděláno něco na způsob sekaný, ale přece jenom sem ho asi kopl blbě, už upečená sekaná vyskočila z pekáče, ten zmetek nedal ani po smrti pokoj

To jsi dopadl dobře!

Tak já taky přiložím. Na mně měl spadeno zase houser. Byla to pěkná "svině", takže jsem se boji face to face vyhýbal i přes to, že se jako kohout člověku na hlavu nedostane. Dostal se mi do ruky prak. Takže po dalším zákeřném útoku jsem nabil ocelovou matku! Trefa nebyla za 0, ustřelil jsem mu hnátu :confused:  Sekaná byla málem ze mně, ptz mě babča honila po dvoře s bičem, pro ní to znamenalo jet někam koupit nového a dlouho se mnou nemluvila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja taky pridam....s agresrem kohoutem jsem bojoval uz asi ve ctyrech letech, dodnes z nej mam trauma! Nakopal jem ho nekolikrat, prejel ho na kole, mam od nej dodnes jizvu mezi ocima. Jo zivot na venkove ma i sve minusy. Husy jsou taky pekny svine!

 

Uf, oci mam obe, kohouta jsme sezrali, vsechno dobry!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde Arab do baru a už si chce objednávat drink, když v tom uvidí o kousek dál chlápka s kipou na hlavě a tradičním židovským účesem. Nemusí být tedy Einstein na to, aby mu došlo, že je to žid. Takže zakřičí na barmana dost hlasitě, aby to slyšel každý v baru: „Barmane, drink pro každého v tomhle baru, kromě támhletoho žida.“.
Chvíli po tom, co každý dostane svůj drink se na něj žid podívá, usměje se, zamává mu a zakřičí: „Díky!“.
Arab se naštve a znovu objedná drinky všem kromě žida. A stejně jako předtím se žid usměje a zakřičí: „Díky!“
Tak se Arab zeptá barmana: „Co je sakra s támhletim židem? Objednal jsem dvě rundy drinků pro každého kromě jeho a on se stejně směje a děkuje mi. Neni to blázen?“
„Ne,“ odpoví barman. „On je majitel.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenze na WWZ

 

POZOR!! Tento zvratek obsahuje BOJLER!! Pokud se nechcete ****** ze zombie, naočkujte si úplavici. Přesličný Brad měl asi plné zuby sezení doma se svou jeblou, anorektickou pizdou a ta adoptovaná půlka Afriky už mu taky patrně lezla krkem, a tak se rozhodl vyjít si po delší době mezi lidi, tedy vlastně zbytky lidí a turbozombie, co ve zrychlení z nuly na sto těžce dýchají na záda Bugatti Veyronu, a ukázat, že tisíckrát omletý nemrtvý žánr není zas až tak mrtvý a stále lze vymyslet a velkolepě natočit něco, z čeho jednomu spadne čelist a dvě hodiny fixuje s otevřenou hubou obrazovku, až zapomíná otírat z koutků kapající sliny. Sice mi s mým chabým mikrobiologickým vzděláním kapku uniklo, jak to, že naočkováním koktejlem z patogenů s biohazardem 4 a vyšším jeden nepojde dřív, než se mu do krku stihne zakousnout zdivočelá mrtvola, avšak ústřední hrozba je naprosto reálná a vyděsila mě natolik, že se ihned vypravím za těmi bodrými a veselými přáteli do nejbližšího římského ghetta a v nestřeženém okamžiku jim olížu hajzlové prkýnko, pokud ho ještě mají a za dlouhých zimních večerů neskončilo v kamnech, protože jim ty rasistické teplárny odpojily topení. Ti milí kočovníci evidentně myslí na zadní kolečka a vědí, co dělají! Budu neviditelný pro všechny zombie a navíc si užiju hezké dva měsíce nemocenských dávek, kdy nebudu muset do sběrny, a Kimexu určitě nebude vadit, když jim u jednorukého bandity trochu ****** sedačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsi mozna i urazil hrusku :D

Urazit Láďu Hrušku je nemožné, protože to je fakt plácal. Zlatej Babica. Jestli je schopnej dělat játrové knedlíčky z játrové paštiky aby ušetřil, pak má v hlavě opravdu nasráno. Půl kila jater 32 korun. Kolik stojí jedna paštika? A to se nebavím o tom, jestli jsou v nich opravdu játra.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/290885/na-hrusku-opet-utoci-pohlreich-vanocni-menu-s-knedlicky-z-pastiky.html

 

Z těch jahodových knedlíků jde strach :sick:

 

Halina, či medvěd?

Pohlreich je tváří Primy, takže nemůže přijít na jméno hlavně televizním kuchtíkům z konkurenční Novy. „Po Jirkovi Babicovi tam v současné době účinkují jak paní Pawlowská, tak pan Hruška. Vzhledem k mému cynismu si myslím, že tam je prostor, kdo další tam může ještě vařit. Ještě tam nebyl žádný transsexuál nebo třeba kuchař s jednou rukou. Nebo medvěd tam ještě nevařil“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...