Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Padá letadlo k zemi a pilot křičí na cestující: „Je mi líto. Jeden z vás musí vyskočit, jinak se zřítíme!”
Cestujícími jsou Čech, Rus, Američan a cikán. Čech hnedka navrhne: „To je jasný, vyhodíme cikána!”
Vtom k němu přiskočí Američan a přísně povídá: „Pánové, žádný rasismus. Uděláme to následovně - každému položím otázku a kdo ji nezodpoví, ten vyskočí.”
Podívá se na Rusa a praví: „Jaká byla největší lodní katastrofa na světě?”
„Titanic,” odpoví správně Rus a může ulehčeně vydechnout.
Pak následuje otázka na Čecha: „Kolik tam zahynulo lidí?”
„1161,” odpoví Čech, a je to správně.
Američan se otočí k cikánovi a říká: „A ty nám je vyjmenuj!”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že nějaká nahatá těla jsou naprosto přirozená ale násilí, zločiny a válka asi těžko !!!

 

Jo, a proto je člověk asi jediný živočišný druh, co od úsvitu svých dějin vymýšlí stále lepší a lepší zbraně, kterými by mohl vraždit jedince stejného druhu. Ale jinak je to pro lidstvo naprosto nepřirozený, nějaký násilí, války a tak... jojo, při pohledu do historie lidstva to dává fakt smysl :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a proto je člověk asi jediný živočišný druh, co od úsvitu svých dějin vymýšlí stále lepší a lepší zbraně, kterými by mohl vraždit jedince stejného druhu. Ale jinak je to pro lidstvo naprosto nepřirozený, nějaký násilí, války a tak... jojo, při pohledu do historie lidstva to dává fakt smysl :-D

Když se něco dělá furt, tak je to přirozené? Asi jsem něco někde zaspal :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...