Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

jezdí 2/3 bitev v rotách, zbytek bych tipnul na četu, těžko posuzovat jak by si vedl na sólo publicu.

Teď nedávno tu na fóru JejKey ukazoval parádní bitvu s obj.263 ve Westfield, ale pro mě naprosto nepoužitelnou taktiku, jel v četě, hrnul se dopředu a v zádech měl dva spoluhráče, kteří ho kryli a co naspotoval dorazili. Ta spolupráce byla zásadní. Pokud bych se na sólo publiku pokusil o něco podobnýho, dlouho bych nevydržel.

Osamělej vlk nemá na takový staty šanci, dobrý ale je že to z těch statů jde vyčíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tohle musí být nějaký renonc, jsem se podíval a má v garáži takové tanky, aby za tak málo bitev je dokázal vyjezdit. To nemůže ani sebelepší hráč vyexpit. 

 

Má odjeto 90 bitev se SU-100Y, takže ani si nemohl vykezdit takový počet expů, které by převedl na free. Pochopil bych, kdyby to byl zkušený a výborný hráč, založil si další účet, koupil premiový tank, převedl free expy. 

 

Ale tohle je myslím nějaká levárna, vypadá to dost podezřele. Mám na mysli ty vozidla, co má. Ty neuvěřitelnés staty možná, ale pokud má nějaký upravený účet, tak lze zpochybnit i toto. Za mne je to fake nebo vtip    :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to dělá? Postavit rotu z botů by dejme tomu šlo ale jak docílí toho aby hrál zrovna proti nim?

Vzhledem k tomu že ivani mají 7 serverů , tak nabotit 4 roty na prázdným serveru ( třeba v 5 ráno ) nebude problém. A "náš" hrdina má průměrnou dmg na bitvu za poslední týden 10.000 + tak bych to viděl na 8-10 roty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu že ivani mají 7 serverů , tak nabotit 4 roty na prázdným serveru ( třeba v 5 ráno ) nebude problém. A "náš" hrdina má průměrnou dmg na bitvu za poslední týden 10.000 + tak bych to viděl na 8-10 roty.

Tak docela vymakanej způsob rychloexpení a ty staty posunou laťku taky dost vysoko :). Hraní bude asi nuda, ale pokud hraje na číslíčka nebo pro někoho expí účet na prodej, tak dost efektivně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak docela vymakanej způsob rychloexpení a ty staty posunou laťku taky dost vysoko :). Hraní bude asi nuda, ale pokud hraje na číslíčka nebo pro někoho expí účet na prodej, tak dost efektivně.

....A pak ho na randomu rozebere borec s 800 Wn6 a o tier nižším tankem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...