Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

....A pak ho na randomu rozebere borec s 800 Wn6 a o tier nižším tankem.

Tak to asi jo a hlavně ze začátku by to tak bylo.

Když bude hrát dál na staty, tak na random asi nepoleze a zůstane u svého způsobu. Pokud účet prodá, tak mu bude fuk co na něm nový majitel bude dělat.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

http://www.noobmeter...ntom__/17666999

jezdí 2/3 bitev v rotách, zbytek bych tipnul na četu, těžko posuzovat jak by si vedl na sólo publicu.

Teď nedávno tu na fóru JejKey ukazoval parádní bitvu s obj.263 ve Westfield, ale pro mě naprosto nepoužitelnou taktiku, jel v četě, hrnul se dopředu a v zádech měl dva spoluhráče, kteří ho kryli a co naspotoval dorazili. Ta spolupráce byla zásadní. Pokud bych se na sólo publiku pokusil o něco podobnýho, dlouho bych nevydržel.

Osamělej vlk nemá na takový staty šanci, dobrý ale je že to z těch statů jde vyčíst.

http://vorltankov.livejournal.com/ no tak hledal, našel a nestačil jsem se divit co je to za šméčko :confused::down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

tumblr_mx5qh4j2H41qdlh1io1_400.gif?extra

a při tomto bych se asi zabil sám bo by se mi tak zakroutila hlava :biggrin: že bych se rovnou poblinkal.

A přitom by si člověk mohl říci, co taková prťavá prdelatá teta mi může asi udělat ..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1601443_599419363445939_1173763862_n.jpg

 

Jelikož je Ježíšek žid, čekal bych od něj spíš to, že vleze vašim dětem do pokojíčku a zeptá se jich, jestli si nechtějí koupit nějaké dárky.

 

Objevil jsem tu nejnechutnější knihu na světě.

Je plná pedofilie, incestu, znásilnění, násilí, domácího násilí, monster atd... Je prostě božská.
Jmenuje se "Bible".

 

Po celé Evropě je na jednou plno mešit a to může znamenat jenom jednu jedinou věci..............Ježíš vůbec neumí hrát monopoly.

 

Vítězství je jako slanina.

.
.
.
.
Pákistán ho nikdy neochutná.

 

Dneska jsem prošel muslimskou čtvrtí, ale měl jsem nahnáno, když já vím jakou mají muslimové výbušnou náladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...