Přejít na obsah

WOWs - Bitevní úspěchy


kvetule

Recommended Posts

Ono ty lidi jsou občas taky jako boti :ermm: Takže můžeš klidně hrát :cool:

Bylo-li to na mě tak hlásím že už mám 12 bitev PVP (no já počkám až se dosmějete ). . . . . . a třináct killů.S tím že nejlepší hra byla čtyři potopené lodě a dvě bitvy jsem nepotopil nic .Většinou se pohybuju v horní polovině tabulky a cca čtyřikrát jsem stál na pomyslné ,,bedně". Musím říct že z nějakého důvodu neprožívám to když mě v bitvě sesmahnou  jako prvního a já nedám nikoho ,tak jako mě to sejří ve WT u letadel.Možná je to tím že ještě nevím zda se mi někdo může koukat ,,do karty" na staty :-)

A už jsem měl bitvu ,někdy kolem půl třetí ráno kdy jsem byl sám s Toryu (?) (jap. křížník na III ranku ) mezi loděma V a VI rank. :woot:  A stejně jsem se doškrábal až do první půlky tabulky :-)

Zjistil jsem že mám nějaký talent na odhadování předstřelu a dá se říct že z deseti salv jich osm ,,sedne" (bavím se o střelbě na maximální dostřel ) ,zato s torpédama jsem docela tragickej,mám s nima cca šest bitev a zatím jen jednu potopenou loď (hráče ).Teoreticky bych tedy měl hrát spíš amíky ale jedu to tak 70 : 30 ve prospěch rejžáků.

 

Už jsem ,,vyhrál " i první vlajku,až padne sedmý level tak jí můžu použít.Četl jsem že je to spotřebák,. . . .takže po první bitvě zmizí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem že je to spotřebák,. . . .takže po první bitvě zmizí ?

Ano... A stejné je to s kamufláží (viz dnešní článek)...

 

Předpokládám, že časem udělá WG trvalou kamufláž za reálnou měnu.... A možná i trvalé vlajky.... (Ale to je jenom moje spekulace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo-li to na mě tak hlásím že už mám 12 bitev PVP (no já počkám až se dosmějete ). . . . . . a třináct killů.S tím že nejlepší hra byla čtyři potopené lodě a dvě bitvy jsem nepotopil nic .Většinou se pohybuju v horní polovině tabulky a cca čtyřikrát jsem stál na pomyslné ,,bedně". Musím říct že z nějakého důvodu neprožívám to když mě v bitvě sesmahnou  jako prvního a já nedám nikoho ,tak jako mě to sejří ve WT u letadel.Možná je to tím že ještě nevím zda se mi někdo může koukat ,,do karty" na staty :-)

A už jsem měl bitvu ,někdy kolem půl třetí ráno kdy jsem byl sám s Toryu (?) (jap. křížník na III ranku ) mezi loděma V a VI rank. :woot:  A stejně jsem se doškrábal až do první půlky tabulky :-)

Zjistil jsem že mám nějaký talent na odhadování předstřelu a dá se říct že z deseti salv jich osm ,,sedne" (bavím se o střelbě na maximální dostřel ) ,zato s torpédama jsem docela tragickej,mám s nima cca šest bitev a zatím jen jednu potopenou loď (hráče ).Teoreticky bych tedy měl hrát spíš amíky ale jedu to tak 70 : 30 ve prospěch rejžáků.

 

Už jsem ,,vyhrál " i první vlajku,až padne sedmý level tak jí můžu použít.Četl jsem že je to spotřebák,. . . .takže po první bitvě zmizí ?

na staty se dá kouknout na ofiko stránkách :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na staty se dá kouknout na ofiko stránkách :-)

Ach jo,zas měření ega . . . tak tohle jsem vědět nepotřeboval :laugh: (ve smyslu nepříjemného překvapení ).  Ale díky za info  ;-)

 

Moc fajn jsou ve hře spoluhráči kteří si stoupnou s lodí do krytu k ostrůvku,stojí tam na cigárko a po té co člověk odpálí torpéda do průlivu na enemáče který proplouvá tou mezerou z poza jednoho ostrova za ostrov druhý,tak náš ,,parkovač " hbitě vyrazí si přisadit a vjede přímo před ta torpéda.Už mám svůj první team kill .

Potěší i tací jako jeden včera,vjede mezi mně a enemy a já zaměřené torpéda ale nemůžu odpálit protože je v cestě spoluhráč,srovná rychlost a hezky mě ,,kreje " spomalím abych mohl odpálit a on spomalí taky, přidám a on přidá taky :-)

O těch kteří vyrazí do boje aniž by se starali že se řítí přímo na spoluhráče ani nemluvím,vypadá to že snad půlka lidí na rancích do III jezdí jen s pohledem v dalekohledu a netuší co se děje kousek kolem nich.

 

--------

poznámka pod čarou : kam tohle psát ? o prvním dojmu už to není a do úspěchů to taky moc nepatří . I když úspěšné potopení spojence ,,úspěchem" je, sic nežádoucím . . ..

 

Edit : tak jsem dal první bitvu a ,,epická" ,úplně první vyplutí s Kumou a týmy po dvou hráčích na III tairu,ostatní IV a V .Můj tým během chvilky vychcípal aniž něco potopil a mě stačilo na nejlepší skore a první místo potopit dvě lodě.Z našeho týmu to byly jediné 2 killy. :-) Prostě jsme se sešli (j)elita . .. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak zase jeden úspěch, tentokrát T4 - Phoenix / 5 kousků, ale spíš mě potěšily base expy (2 612) a dmg (128k); PÚ/Vlajky: NE.

 

To mi ta dnešní dovolená (pracovní - rekonstrukce bydlení) u kafíčka hezky začala  :devil:  Tak dost srandy, jdu zase makat a uvidíme, co se povede o další technologické pauze :-D GL :e768:

 

XN5dT.jpg

 

PVcB6.jpg

 

 

ePRv6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem neměl rád LT, DD mě docela baví.

Začalo to capem B a protože byl podezřelý klid, pokračoval jsem středem na jejich spawn.

A tam se mi splnil vlhký sen, dvě CV, které plují rovnoběžně v optimálním rozestupu a já mířím přímo mezi ně. :-)
Jelikož tenhle DD má roury na obou stranách, nebylo třeba přebíjet .....
Pak jsem znásilnil zákeřně CA, na které jsem vybafl zpoza ostrova.
Finále tvořil taneček mezi zbývajícími dvěma BB, které capovaly střed. Díky za rychlé nabíjení torpéd.

Double + prémiák
 

post-797-0-47489600-1438364222_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra s nejvyšším base exp co jsem zatím měl. Ale cítím se trochu provinile, protože soupeři měli taky Shokaku, ale na začátku bitvy mi napsal jestli nedáme mír, já jsem to přijal protože jsem si byl jistej, že ho dokážu přestřílet. Týmu se ta dohoda ale moc nelíbila :ermm:

Dopadlo to přesně jak jsem čekal, on se snažil útočit po BB, zatímco já jsem jim v první vlně vyřídil Atago a jedno DD. A pak dál padly za obět New Orleans, Pensacola, Atago, další DD a pak už teda zbyly jen BB na zabíjení... :devil:

2rrvvk7.jpg

 

169roug.jpg

 

5x5z5v.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A další rekod do sbírky, tentokrát můj rekord v počtu killů... Musím říct, že Shokaku je opravdu brutální nástroj v dobrých rukách, ten rozdíl v rychlosti bombardérů znamená obrovskej růst potenciálu.

 

Jen pro ty co budou psát jak jsou CV OP... spočítejte si kolik CA mají soupeři. Ani jednou (ANI JEDNOU) nikdo z nich nezapnul jejich AA skill, jejich Lexington sám na rohu mapy, říkajíc si o ulovení a umřel po 2 minutách hry... To se to pak hraje :devil: Připadal jsem si jak na nějakých čtyrkách, kde nikdo neví co by měl dělat.

 

Jinak je vidět že když BB má upgrady na AA - tak dokáže solidně zavařit i samotná BB bez doprovodu, pokud jsem na to Izumo poslal jen jednu letku TB, tak torpédo shodilo jen jedno letadlo, zbytek umřel dřív než stihl shodit.

 

2nota8.jpg

15fszua.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A další rekod do sbírky, tentokrát můj rekord v počtu killů... Musím říct, že Shokaku je opravdu brutální nástroj v dobrých rukách, ten rozdíl v rychlosti bombardérů znamená obrovskej růst potenciálu.

 

Jen pro ty co budou psát jak jsou CV OP... spočítejte si kolik CA mají soupeři. Ani jednou (ANI JEDNOU) nikdo z nich nezapnul jejich AA skill, jejich Lexington sám na rohu mapy, říkajíc si o ulovení a umřel po 2 minutách hry... To se to pak hraje :devil: Připadal jsem si jak na nějakých čtyrkách, kde nikdo neví co by měl dělat.

 

Jinak je vidět že když BB má upgrady na AA - tak dokáže solidně zavařit i samotná BB bez doprovodu, pokud jsem na to Izumo poslal jen jednu letku TB, tak torpédo shodilo jen jedno letadlo, zbytek umřel dřív než stihl shodit.

 

2nota8.jpg

15fszua.jpg

Jak se zapina AA skill ? mozna stupidni otazka,protoze jsem myslel,ze AA je automatika a hrac ji neovlada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...