Přejít na obsah

WOWs - Bitevní úspěchy


kvetule

Recommended Posts

Podle mne byl Tirpitz předraženej jako ******. Obecně jsou prémiové lodičky i tanky vyšších tierů kapánek drahý. Ale uznávám, že na něčem ty prachy nahonit musej.

Předražený nebyl. Jenže se prodával v balíčku, který obsahoval prémiový účet + 2500 dublonů + vlaječky a to pak tu loď prodraží. Samotná loď by stála stejně jako 8 tier prémiový tank ve WoT. Ono 16 stovek je opravdu hodně a taky sem váhal, ale nakonec jsem si ji koupil a nelituju toho  :-)

edit: A sem asi jediný na tomto forum.  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám jeden dnešní vydařený výsledek. Prohrávali jsme 4:6 a nevypadalo to dobře. Naštěstí jejich BB jezdily osamoceně a pálily na naše BB a mého DD si nevšímaly, no jejich chyba :-)

Dal jsem s Izokaze 6 kousků a přes 120 k DMG z toho 105 k DMG torpédy :-)

Bez PÚ a vlajek.

nvCVU.jpg

jFOGd.th.jpg

FYAi.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noční sobotně-nedělní poježdění. Všechno s PÚ.

Nicholas - Sampson, Děrzkij, Gněvnyj, Furutaka, Omaha:

 

877Nicholas_1.jpg

 

785Nicholas_2.jpg

 

342Nicholas_3.jpg

 

 

 

Car Mikuláš - Phoenix, Kuma, New York a těžce poškozené Kongo, které dodělal kolega v divizi. Vybili jsme 3/4 nepřátelského týmu:

 

 

540Nikolaj_3.jpg

 

922Nikolaj_4.jpg

 

805Nikolaj_5.jpg

 

 

 

A nakonec Warspite - Aoba, Hyrjú a New York:

 

 

899Warspite_1.jpg

 

857Warspite_2.jpg

 

318Warspite_3.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak upřesním sundám s Colorado tři lodě obsadím základnu sám sundám 35 letadel a mám v týmu další bitevku křižník a letadlovku a zůstanem proti jednomu torpédoborci a jedné letadlovce na obsazení 4 zon a stejně to prohrajem,protože ty dementi jiný výraz si nezaslouží se bojí jednoho torpédoborce??K.... když se bojí ať jedou obsadit jiný bod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hmm...  80k dmg vám stačí na výhru ??   Tak to vás má WG rado....    včera s Mitsuki 14x torpédo...   dokopy niečo málo cez 130k dmg a prehra...  vezmem BB....   100k dmg, kraken, 11 x reset báze a aj tak prehra....   čo ma trafí tak buď oheň alebo citadela....    ech...   no proste keď nie, tak nie....  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...