Přejít na obsah

WOWs - Bitevní úspěchy


kvetule

Recommended Posts

Tak dnešek pokračoval dranděním na tieru II - Umikaze, více v Denním hlášení; nicméně tohle dám i sem, moje nové top dmg a base xp na téhle lodičce :-)

 

4 kousky v MM+1/T3 (3xBB - South Carolina, 1xCA - Chikuma), 88 394 dmg / 1625 base xp / 115k kreditů v čistém, bez vlajek či PÚ. Na téhle hře mě spíš než killy těší to, že jsem splnil roli spottera / dmg dealera :-)

 

 

 

bXYwa.jpg

 

8WN1k.jpg

 

80DtW.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě trefí, dám s torpédoborcem na tieru 2 (Umikaze) 108 007 dmg a jen 1 583 base xp? :mad: Se divím, že mi to kdysi hodilo přes 1600 :wallbash::laugh: Ale i tak jsem rád, zatím jsem měl u tieru 2 osobák asi 88k ... :-)

 

Ta lodička na screenu představovala lehce přes 20k HP k sežrání, které na mě čekaly v našem capu - ale naši to capli dřív. Ale moc se na ně zlobit nemůžu, ten jejich začal capovat asi 15 vteřin po našem a nikdo netušil, jestli tam stihnu dojet... Ale je to škoda; kdyby se to povedlo, tak udělat přes 120k dmg /T2 by bylo moooc pěkné :devil:  Kdyby se mi povedlo sežrat i tu poslední, tak by i xp byly větší, když se to počítá z % sebraných HP ... škoda, škoda, škoda...

 

rNmVa.jpg

 

 

 

Ua2KY.jpg

 

JUNo.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě pár ukázek z nízkých rychlíků, kousků se mi podařilo dát více, ale na dmg přes 100 tis. jsem nikdy nedosáhl, max myslím okolo 95000. Takže blahopřeji

:devil: Thx :pirate: Jinak u Sampsona máš 106 631 dmg, takže vítej ve 100k :-) Jinak mě po 100 hrách s Umikaze čeká zase Wakatake, kde taky chci dojet hry na 100 ... A pak zpět na T2 a USA lajnu, kterou jsem docela rychle přeletěl a lamil... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem před pár dny vzal svou zakletou loď - Chikumu - abych si trochu polepšil čísla, neb WR 1/7 se mi nelíbilo. A ta loď je pro mě asi fakt zakletá. Sice jsem se vydrápal na 18/34, ale je to síla. Dnes jsem dal několik her, prvních šest her dopadlo 3x lost, 3x výhra (pravidelně se to opakovalo 1-0-1-0-1-0 :-)), vždy první v xp, nastříleno v průměru 30k dmg, pravidelně +- 2 kousky. Jsem si říkal, no to je fakt na palici... Až přišla další bitva... Ještě teď se klepu a kdybych kouřil, tak padne krabička :smoking_53: (asi se holt stanu alkoholikem :smiley-drinking: )

Začala hra (Šalamounovy ostrovy / Nadvláda), klasika 12 vs 12, u enemy T3 9 vs 9 (všude samý Kolberg), T2 3 vs 3 (moje maličkost v T2 Chikumě)... Jsem si říkal, že se nikam nepoženu a pojedu z druhé, třetí lajny, zkrátka žádné hrdinství a rychlá smrt...

Tak asi tak pomalu jezdím a střílím... První kill (Tenryu) jsem pořídil v čase 10 minut do konce, kdy hra se vyvíjela v náš neprospěch (7 proti 4). Pak jsem pomalu přidal druhý a třetí (2xKolberg). V tu dobu jsem zůstal z našeho týmu já s 16k hp a náš DD - Storozhevoi s 1 596 hp proti třem Kolbergům... Dva z nich se přihnali přes střední průliv, DD je spotnul, něco málo hp jim sebral a umřel, takže jsem zůstal sám na tři, z nichž jsem dva viděl. Protože jsem viděl stav jejich HP (5k + 1k), tak jsem se zaměřil na toho s míň hp, aby do mě zbytečně nešil. Takže jsem ho vyřešil a šel na toho s více HP. V ten okamžik se přes střed přihnal i poslední Kolberg (skoro full). Jako prvního jsem chtěl sundat toho s míň hp, aby do mě (ač skoro na dně) nestřílel. Využil jsem toho, že tyhle nižší tiery nemají věžě ale děla po stranách a plynule jsem během reloadu (páč Chikuma není žádný rychlík) střídal palbu levá / pravá, páč jsem se nějak dostal mezi ně :-)

Po chvíli jsem sudal toho s míň hp a mohl jsem se zaměřit na posledního... No, ano, dostal jsem ho, byl to boj dost na blízko, dokonce ho trefila i sekundárka :-) Na konci bitvy mi zbylo 425 hp...

Takže součet: 6 kousků (5x Kolberg, 1x Tenryu) a 41k dmg (ano, mám i lepší hry :-))

Pravda, měl jsem štěstí a docela zafungoval tým, bez kterého by to nešlo; z těch posledních tří byl plný jen jeden.

Měl jsem (a stále mám) dobrý, že se mi to povedlo, protože když jsem zůstal sám na tři, tak jsem se říkal, že to je v pytli... Pak jsem si ale zase říkal, že taky mohli být čtyři a měl bych konečně medaili za vítězství proti čtyřem :Smile_trollface:

Kdo by se chtěl podívat, tady je uložený replay...

A nakonec nezbytné obrázky:

UZ8M0.jpg


2OC6b.jpg

yubjT.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám jeden pěkný příběh. První bitva s konigsbergem. Platoon s kamarády na Oceanu, si takhle pluju a testuju co ta lodička vlastně umí, střídám AP s HE na různé lodě , občas citadelka, občas zapálení, taková ta bitva jednou za čas co si vás nikdo nevšímá a na konci podorážím pár lodí a hle co se urodilo. Jen PU bez vlajek:

 

http://biggpete.rajce.idnes.cz/wows/#shot-15.10.22_18.04.11-0732.jpg

 

tohle už asi nikdy nepřekonám DMG bylo 100K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak si udělám fotku výsledku?Teď jsem měl životní bitvu z BB a díky naprosté stupiditě našeho týmu jsme to prohráli 5 na dva cikánská férovka a stejně jí nedáme.Opravdu ty co hrají za křižníky jsou  vypatlanci.

Klávesa Printscreen (každý stisk dělá 1 screen) a obrázky se automaticky ukládají do složky se hrou, např. World_of_Warships\screenshot ...

 

Edit: Dá se samozřejmě screenovat i ze hry, přístavu apod. Screeny to dělá všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek se mi vydařil a když jsem dal 3 vyhrané bitvy s Clemsonem při průměru 91k dmg a 4 killy na hru, tak jsem to zase raději vypnul a udělali jsme si se ženou hezký večer :-)

 

Mám tu jednu povedenou - 130k dmg / 6 kills :-) Na tier 4 bych řekl dobré :devil: Vše bez PÚ, vlajek či násobků...

 

4kyFR.jpg

 

 

 

1fYbQ.jpg

 

JGvO.jpg

 

 

 

A pak jsem ještě našel jednu hru, kde jsem si taky odvedl své a stejně to nevyšlo... 103k dmg / 3 kills / 1294 xp za lost ( víc xp než nejlepší z vítězného týmu :laugh::wallbash: )

K tomu musím říct, že je škoda, že to občas nefunguje jako ve WoTku - tím mám na mysli "Hrdinný odpor" = stejné XP při lostu jako při výhře. Stačilo by, kdyby to dali třeba na Velkou ráži či Spojence, dávat to na "Je to jen škrábnutí / První krev / Ničivý úder" by byla hloupost, to padá skoro pořád a skoro všem :-)

 

Np0Fd.jpg

 

 

 

uNXE.jpg

 

ZgF8j.jpg

 

 

 

Btw. dnes ráno jsem to na chvíli zapnul a mám strach pokračovat dál :-D

 

l6BbL.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem spíš podprůměrný hráč, ale ve čtvrtek večer před patchem se docela zadařilo. Všechno s PÚ.

Nejdřív s Tirpitzem a nebýt toho Hašašíry, co mě dal torpédy, když už jsem měl skoro obsazený bod, to mohlo být vyhrané.

 

112Tirpitz_1a.jpg

 

 

 

277Tirpitz_2a.jpg

 

308Tirpitz_3a.jpg

 

 

 

A následně s Kongem 138 455 dmg, kdy se skoro prohraná bitva otočila na výhru. Tenhle šíf se mi začíná líbit.

 

741Kongo_1a.jpg

 

 

 

309Kongo_2a.jpg

 

156Kongo_3a.jpg

 

 

A pak spadl server a bylo po hraní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...