Přejít na obsah

WOWs - Bitevní úspěchy


kvetule

Recommended Posts

Panenská hra s Amagi (stock včetně kapitána)

Sešli jsme se takhle dva proti dvěma Yamato, naštěstí celý tým pochopil, že to přestřelováním nevyhrajeme a šel jim docela po krku.

Potěšila citadela na Des Moines za 50%

90k dmg, mohlo být o kapku víc, ale musel jsem točit proti DD co nás (3 BB na  levém křídle) chtělo znásilňovat zezadu. A než jsem se otočil zpět, měl jsem ztrátu 2 čtverců. :-) a už jsem paběrkoval.

post-797-0-99247600-1430504120_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zlaté dny pro CV, samé arkansasy co nemají AA a skoro nikdo jinej ještě nemá CV... :devil:

 

Hosho

292p7ap.jpg

 

Zuiho

2qmq1pv.jpg

 

Ani si nechci představit jak by to vypadalo kdyby OBT začala hned po wipu a místo CBT testerů se zkušenostma jsme mohli lovit nováčky co nevědí jak uhejbat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 samé arkansasy co nemají AA 

 

I když tohle beru trochu jako podraz...

 

Protože v článku "Představujeme USS Arkansas: dárek kapitánům za účast v uzavřené betě" je psáno: "USS Arkansas je jedním z nejlepších příkladů amerických bitevních lodí. Přestože je Arkansas poměrně pomalý a jeho děla mají krátký dostřel, vyrovnává tyto nevýhody slušnou obratností, silným pancířem citadely a kvalitní ochranou proti torpédům. Je také vybavena protiletadlovou výzbrojí a několika hlavními děly."

 

Ale na druhou stranu darovanému koni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak koukám jak to štípete ( 6 lodí. . . 7 lodí . . .) tak to zůstanu u botů ještě aspoň půl roku :-) Já zatím dvě proti lidem,v první se zadařilo nečekaně a vytáhl jsem špunt ze dna třem lodím .Zato v druhé jsme dostali za uši nehorázně a já nepotopil ani sebe.Poškození jsem udělil hodně,ovšem tu poslední salvu na odchod do sprch pro enemáče vždy předhonila salva jiného spoluhráče takže mi zůstala čistá nula co se potopených lodí týká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o instalátor tak ten ti mohu poskytnout...

 

http://ulozto.cz/xPyfJvfV/wows-internet-install-eu-exe

 

Pokud máš na mysli celou nainstalovanou složku hry, tak se obávám, že z důvodu její velikosti (u mě téměř 18 GB) se ti s tím nikdo nebude někam uploadovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...