Přejít na obsah

WOWs - Bitevní úspěchy


kvetule

Recommended Posts

Tyvoe a já potil krev a šikanoval chudáka nepřítele a šel mu po každým letadle jak slepice po flusu... ;-) no ale zase to bylo hezkejch 25 za bitvu dole :-D Jedna vyprázdněná nepřátelská letadlovka a hoši vypadali, že by dali ještě nášup :-D Bohužel ti naši troubové v DD mi potopili tu druhou CV příliš brzo pod nosem, tak už nebylo co sundavat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nad to, když děláte s Clevelandem support dvěma BB, co mají ko.le.

Ze skupinky enemy jsem si vyndal dva full CA, jednu BB (pořád měli na čem opékat uzeninu) a druhé jsem dával tak minutu, když to naši capli. Škoda.

 

500 výstřelů, 190 zásahů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně vidím nějakou vyšší moc, říkejme jí třeba Bůh, jak tam sedí a říká si "Ano, mohl jsem ti dopřát normální vítěznou bitvu, za ten výkon bys ji zasloužil, ale já jsem řekl NE!" :-D

 

Připomněl jsi mi:

 

Ale my jsme řekli NE! Žádné falešné soby! Když dárky, tak pro všechny... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím moje nejlepší bitva....  :-D Kongo je opravdu luxus. Poslední hra abych mohl vyexpit Fuso a Kongo zabodovalo, tak  si jej nechám v garáži (ehm v doku :-D ), protože je to ultimátní lodička  :-D. Sice remíza, ale bil sem se jako pes. Kdyby byl čas, možná bych i vyhrál. No 20 minut uběhlo jak nic. :-D Začíná mě ta hra celkem bavit, a hodně se těším na Americké BB a potom i Německé a Britské (snad budou jednou ve hře)  :whistling:

 

3uvqnvh2juxhs3jgf7xnqa7jzuk24u6v.jpg

 

azatxeytuap23py29vqbu5ymanaywrpx.jpg

 

pqg88esmn9me32nnb4dqgwx9b2srn364.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Fuso je dobrá lodička, když máte RNG v zádech, tak to jde pěkně. Prohrávali jsem snad 6:0 a pak přišel zvrat. A dokázali jsem to ještě uhrát. Rozesmál mě hráč s torpédoborcem, že jsem prej pay2win player  :-) po tom co jsem ho na jednu salvu potopil, hodil na mě dvě torpéda a mě zůstalo okolo 11 000HP i tak jsem ještě dokázal zničit tuším Aobu, která do mě sázela jednu salvu za druhou a měla mě zacíleného, já jsem to musel odhadnout, poštěstilo se a první salvou jsem ho dorazil. Další na řadě byl borec s lodí Myogi, který měl pořád celkem dost HP, ale asi to nebyl moc zkušený hráč (nevím jak jinak to říct, protože ani já nejsme zkušený hráč  :-D), protože mi neudělal vůbec nic, tak jsem ho taky pěkně poslal ke dnu :-D. To pak byla pěkná debata v chatu :-D. Zbývalo už jen Fuso... borec už asi nehrál, stál na druhé straně mapy, tak jsem mu tam společně s Kongem hodil pár salv a dorazili jsme i jeho. Nepoužívám žádné cheaty ani Aim bot zaměřovač! :thumbsup:  

 

2vbf4ukyetsek38f6bdkdtgjex3u69gv.jpg

 

 

2c3vr9d9jhxxkx9tb6qza68f8pgra6fd.jpg

w4x2rzph2y48j3bq3w32c96cc8dnyzbj.jpg

 

 

Pěkné takové zakulacené čísilka na mě čekali v doku  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...