Přejít na obsah

The Nihilists [ NIHIL ]


Recommended Posts

Pozor ! Tady už to začíná smrdět fanatismem !  :biggrin:  Ne, také děkuji Georgovi a švejkovi za navnadění .. vždy se mi jen vpravo rozbliká obdélníček, já ho rozkliknu a dle tieru beru tank a je vážně úplně jedno, jestli je to IV nebo IX., skvělá hra je zaručena.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra už ať jste plní. Nás je už 25, ale pořád málo, pořád málo  :biggrin:. 

 

Ale abych tady jen netrollil, já musím tady klukům poděkovat za dobrý nápad, který mi vnukli tímto klanem. Díky klukům jsem svou hru taky posunul do sféry opravdové zábavy. 

 

Takže díky NIHIL za myšlenku a formu klanu, kterou jsem malinko okopíroval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam, ze podmínky prijeti se zrevidovali - prechod na WN8 - plus bych řekl, ze je to trosku prisnejsi neb podmínky WN7 byli o něco malo prijatelnejsi - alespoň podle me :) tech WN7 1600 za 1000 bitev mi prijde lehci nez mit WN8 2200 ... na to nemam :)

 

Our requirements
check your stats on http://www.noobmeter.com/

  • An overal WN8 of atleast 2000
  • A recent WN8 of ~2200 in the last 1000 battles (shows ability to improve)
  • A winrate above 55%
  • An interest in playing ALL tiers. From 1 to 10!
  • Friendly attitude towards clan members and willingness to learn and improve yourself
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, nakliknul jsem prvniho hráče se slušným WN a na prvních pozicích má cca 8-10 tier .... (jistě by se našel i lepší příklad ...)

 

Hráč Keulz - (seřazeno dle počtu bitev) ... Edit: na druhým obr hráč jelida - 10tkova arta WN8 3100 - WN lze mít asi se vším, jen to musí člověku sednout :)

post-13043-0-38425000-1393429984_thumb.jpg

post-13043-0-54583500-1393430577_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já potkal jednoho z vašeho klanu a díky němu jsme to vyhráli.Byla to ta debilní mapa Skrytá vesnice já s T62a a on už ani nevím s čím.Dobrý jen tak dál.Je pěkné potkat na publicku hráče co něco umí :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

jj, taky už jsem je parkrát potkal, ale vždycky jako soupeře...multiple damn!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Včera jsem hrál s nějakým _K_A_Y_S_E_R_ a koukám, že má přes 2000 staty. Tak jsem mu napsal jesli by nechtěl k nám do klanu. Prý proč zrovna já se mě ptal. napsal jsem mu, že NIHIL je for fun klan, žádné CW ale každý musí mír vysoké staty. Večer to zapnu a už byl u nás. Tomu říkám fofr :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...