Přejít na obsah

The Nihilists [ NIHIL ]


Recommended Posts

Uz nejakou dobu hledam klan, ktery by mel schopne hrace a zaroven nevyzadoval kazdovecerni dostupnost pro CW, treningy a furu dalsich blbosti. Lakaji me cety, CW me nikdy prilis nebraly:-) Uz mam neco nahrano a dostal jsem se do stavu, kdy mam naexpino vse co jsem chtel a hraju vicemene 4fun. Jste ten pravy klan pro me, nebo jsem neco spatne pochopil? :smile:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má zájem, tak ať neváhá.....zbývá posledních 19 míst ! :teehee:

Taková perlička....když jsem před půl rokem vstoupil, tak nás bylo 16 :Smile_Default:

No filosofie tohoto klanu je parádní, hraj pro zábavu a jen tehdy, když máš čas, chuť a náladu, hraj s hráči, kteří používají při hře mozek. Pokud tě již hraní o samotě nebaví, popř. nebaví každodenní velice otravné klanovky, je tento klan výborná volba, až bych napsal, že lepší volba snad ani není.

 

Švejku, Georgi, tak já do toho s vámi jdu, pokud můžete, tak mě dnes naberte ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má zájem, tak ať neváhá.....zbývá posledních 19 míst ! :teehee:

Taková perlička....když jsem před půl rokem vstoupil, tak nás bylo 16 :Smile_Default:

 

Tak stejně asi přijdou "odnože" klanu, tzn. NIH1L / N1H1L / apod. IMHO je tento klanový přístup neotřelý a potenciálních zájemců je hafo. Až se někdy budu chtít přidat, tak snad budete mít jedno teplé místečko ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Uz nejakou dobu hledam klan, ktery by mel schopne hrace a zaroven nevyzadoval kazdovecerni dostupnost pro CW, treningy a furu dalsich blbosti. Lakaji me cety, CW me nikdy prilis nebraly:-) Uz mam neco nahrano a dostal jsem se do stavu, kdy mam naexpino vse co jsem chtel a hraju vicemene 4fun. Jste ten pravy klan pro me, nebo jsem neco spatne pochopil? :smile:

 

 

Podej přihlášku, nebudeš litovat  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Uz nejakou dobu hledam klan, ktery by mel schopne hrace a zaroven nevyzadoval kazdovecerni dostupnost pro CW, treningy a furu dalsich blbosti. Lakaji me cety, CW me nikdy prilis nebraly:-) Uz mam neco nahrano a dostal jsem se do stavu, kdy mam naexpino vse co jsem chtel a hraju vicemene 4fun. Jste ten pravy klan pro me, nebo jsem neco spatne pochopil? :smile:

 

Přesně takovej klan my jsme....mám ti poslat pozvánku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No filosofie tohoto klanu je parádní, hraj pro zábavu a jen tehdy, když máš čas, chuť a náladu, hraj s hráči, kteří používají při hře mozek. Pokud tě již hraní o samotě nebaví, popř. nebaví každodenní velice otravné klanovky, je tento klan výborná volba, až bych napsal, že lepší volba snad ani není.

 

Švejku, Georgi, tak já do toho s vámi jdu, pokud můžete, tak mě dnes naberte ...

Jdu ti poslat pozvánku :wink:

edit....musíš nejprve opustit klan a po 2 dnech tě budu moct pozvat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Dostanu asi v práci 3 směnný provoz, tak budu pro HUGO už nepoužitelný. Nabíráte ještě, nebo jsou ta místa už jen pro V.I.P.?

 

Na CW už nebudu moct chodit, takže se posunu o level dál. Na hraní pouze pro zábavu.

Místa ještě jsou......mám ti poslat pozvánku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu si své rozhodnutí vstoupit do klanu vynáchvalit .. v klanu jsem pět dnů, počítám že jsem odehrál lehce nad 100 bitev, drtivá většina v četě popřípadě sólo T49 = WN7 +15 bodů, WN8 +15 bodů, Victories +0,31% .. zahrál jsem si se spoustou skvělých hráčů, od kterých se toho dá dost přiučit, dá se na ně spolehnout a hra se v zábavnosti posunula o několik levelů výše .. kdo váhá, mohu jen doporučit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...