Přejít na obsah

The Nihilists [ NIHIL ]


Recommended Posts

Pokud vím, tak jsem tam ani roty nezaznamenal a CW, to bohudík také nee..... :biggrin: a turnaje si asi můžeš zahrát, když si někoho domluvíš, to není zakázané.

 

Nesplňuju WN7 za posledních 1000 bitev  :Smile_trollface-3:

 

V létě a na podzim jsem hrál hlavně o víkendu a hru naprosto mršil (Serbovo prokletí mě stihlo plnou silou a nedařilo se mi několik měsíců v kuse). Došlo to tak daleko, že jsem to radši odinstaloval a 3 měsíce nehrál vůbec. Teď na začátku ledna jsem opět nainstaloval a ačkoli mě tanky zase chytly, musel jsem to ze studijních důvodů  ( :Smile_trollface-3: ) zase odinstalovat.

 

Ale až se zase k WoTku vrátím, což mám v úmyslu, tak zase statistiky za posledních 1000 bitev v pohodě zvednu a NIHIL, pokud pro mě bude ještě místo, vypadá velmi lákavě. CW a roty mě nezajímají a líbí se mi hlavně to, že v četách nikdo nevyžaduje hlasovou komunikaci. Jsem holt takovej stydlivej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, psal jsem ti myslím v neděli ve hře a pro sichr teda píšu i sem, že by moje maličkost měla zájem o vstup do tohoto klanu. Předem oznamuji, že jsem do teď hrál jen sólo, takže se budu muset trochu učit. Dík.

Zdar, včera jsem ti psal v ingame chatu, že ti náborář poslal pozvánku :wink:

 

 

 

Ale až se zase k WoTku vrátím, což mám v úmyslu, tak zase statistiky za posledních 1000 bitev v pohodě zvednu a NIHIL, pokud pro mě bude ještě místo, vypadá velmi lákavě. CW a roty mě nezajímají a líbí se mi hlavně to, že v četách nikdo nevyžaduje hlasovou komunikaci. Jsem holt takovej stydlivej :)

Staty máš pěkný, vstoupit můžeš okamžitě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, celkom rád by som sa pridal k tomuto na pohľad aj na ohlasy super klanu :) keďže roty ma nebavia a CW tiež nejak nemusím, toto je krásna šanca :) staty tu: http://www.noobmeter.com/player/eu/Ciniminies/501771069/ , keby sa niekto z náborárov atp. chcel niečo spýtať nájde ma v hre pod rovnakým menom alebo samozrejme, tu :) tak nech to už dopadne akokoľvek, mnoho zdaru v bitkách a čau :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, celkom rád by som sa pridal k tomuto na pohľad aj na ohlasy super klanu :) keďže roty ma nebavia a CW tiež nejak nemusím, toto je krásna šanca :) staty tu: http://www.noobmeter.com/player/eu/Ciniminies/501771069/ , keby sa niekto z náborárov atp. chcel niečo spýtať nájde ma v hre pod rovnakým menom alebo samozrejme, tu :) tak nech to už dopadne akokoľvek, mnoho zdaru v bitkách a čau :)

Zejtra promluvim s náborářem (teda jestli bude online) :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pane náboráři, nedalo by se nějak ukecat moje nynější WN? Třeba jako že jsem byl lama a teď jsem už jen lamka??  :biggrin:

Já snad nenajdu nic, kam bych mohl vlézt, tak mi opravdu nezbude než si založit vlastní klan a snížit kritérium z 1500 na 1250  :cool:

Hele, zaloz ho! Ja bych do toho sel, stejne jako nejspis desitky jinych. Na NIHIL nemam staty. Ne ze by v HUGO-BAGO bylo spatne! Jsou to skvely partaci, jenze jsou tam povinosti se kteryma jsem ponekud na stiru...nekdy nemam naladu hrat, nekdy nemam cas, atd......

edit: kdyby se objevil takovy CZ klan i TS, byla by to parada. klidne i bez TS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pane náboráři, nedalo by se nějak ukecat moje nynější WN? Třeba jako že jsem byl lama a teď jsem už jen lamka??  :biggrin:

Já snad nenajdu nic, kam bych mohl vlézt, tak mi opravdu nezbude než si založit vlastní klan a snížit kritérium z 1500 na 1250  :cool:

S nynějším WN7 bohužel ne.....trochu na tom zamakej a pak to půjde :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem totálně na maděru ale, když to tady tak čtu, napadá mně jedna myšlenka. Když se vám, brufeni, tak líbí myšlenka for fun klanu, proč jste si ho už dávno nezaložili tady. To musíte lézt do zahraničního klanu? Je vás tu skillerů málo na založení takového klubu nebo je vám líto pár zlatých na poplatcích?

Nic ve zlém, jen mně to tak napadlo. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně si myslím kanáre, že hodně. Chce to jen opravdu ukázat, že to má smysl. Přeci jen plácat se na publicu pořád sám je dosti nuda. zrovna včera mě pozval do čety jeden hráč z mého bývalého klanu. Když jsem tam byl, tak pozvánku neposlal. Ale včera mu to bylo jedno jestli s TS a nebo ne. A jelikož je to dobrý hráč, tak jsme si jen napsali co a jak. Dali jsme 4 hry a 4 výhry. A o tom to je. Ale když jsem byl v klanu, tak by to znamenalo, že ignoruji jedinou podmínku a to chození na TS, proto se mnou nehrál. Jen je pořád spousta těch, kteří mají z klanu strach. Budou CW musím tam být. Musím mít TS nebo Muble apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně si myslím kanáre, že hodně. Chce to jen opravdu ukázat, že to má smysl. Přeci jen plácat se na publicu pořád sám je dosti nuda. zrovna včera mě pozval do čety jeden hráč z mého bývalého klanu. Když jsem tam byl, tak pozvánku neposlal. Ale včera mu to bylo jedno jestli s TS a nebo ne. A jelikož je to dobrý hráč, tak jsme si jen napsali co a jak. Dali jsme 4 hry a 4 výhry. A o tom to je. Ale když jsem byl v klanu, tak by to znamenalo, že ignoruji jedinou podmínku a to chození na TS, proto se mnou nehrál. Jen je pořád spousta těch, kteří mají z klanu strach. Budou CW musím tam být. Musím mít TS nebo Muble apod. 

Hodně jich určitě je ale znám už dva, kteří nechtějí do klanu ani takového, jako je NIHIL a nebo ten tvůj. Jde o to, že nemám zájem někoho hledat a čekat ale sednout a hrát. Prostě velký počet hráčů v klanu je větší záruka a hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem totálně na maděru ale, když to tady tak čtu, napadá mně jedna myšlenka. Když se vám, brufeni, tak líbí myšlenka for fun klanu, proč jste si ho už dávno nezaložili tady. To musíte lézt do zahraničního klanu? Je vás tu skillerů málo na založení takového klubu nebo je vám líto pár zlatých na poplatcích?

Nic ve zlém, jen mně to tak napadlo. :-)

Co je na mezinárodnosti špatného? Hra je mezinárodní, stejně člověk potkává ve hře cizince. Důležité jsou povinnosti a podmínky v klanu. Já  na TSku extra vykecávat nemusím, jen to rozptyluje. Jiný rozdíl, kdy lověk hraje s čechem nevidím. Naopak, je super hrát s němci či poláky v týmu....jiná mentalita, přejícnost, pohoda. Navíc často poskládáme jen čistě českou četu.

 

Ale nápad založit klan stejného ražení je dobrý. Je jasné, že splnit 1500WN7 není legrace a že i hrači co mají 1200 jsou dobří. Níž jak 1100 bych ovšem nešel. Tuto hranici po snaze dokáže dosáhnout každý. Já jsem rád za NIHIL a hranici 1500. Je totiž pak jednou kdo semnou hraje. Všichni jsem stejně dobří a dá s spolehnout na každého. Ono  je totiž v praxi jedno, jestli ná hráč 1550 nebo jako já 2330. Hráčí nad 1500 jsou už tak dobří, ž rozdíl ve hře nenajdete.

Jestli se nezmění v NIHIL podmínky tak nikdy neodejdu, ale stejný klan s menšími nároky klidně založte. Klany typu Nihil jsou budoucnost. Koukněte na úspěch náboru...zájem i přes vysoké hodnocení je neskutečný. Obrovské množství pohodových a dobrých hráčů hraje samo, páč nesnáší nějaké organizované frašky, chtějí si po práci či po škole jen pěkně zahrát. Co jim jn často schází je dobrý parták do čety.....a to funn klany typu NIHIL právě poskytují.

Ale ještě jenou zopakuji...nějakou kvalitu klan požadovat musí. Pak ti dobří doplácí na ty špatné, nezlepšují se, jsou naštvaní a pohoda je pryč. Je to jak ve sportu...když hraje dobrý s dobrým, tak si navzájem něco předají, hraj ze zábavná, ale když se potká dobrý se špatným.....kvalita hry jde, dolů...špatný dobrého stahuje....to je realita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud má klan nějaké nároky na přijímání nových členů,tak osobně si myslím,že hodnota WR je bezvýznamná. Ona výše WR o hráči nic nevypovídá protože na publicu ji může málokdy ovlivnit.Dám mnou ověřený a odehraný příklad.Tyhle údaje jsem si nedávno značil.

100 bitev a šance na výhru podle XVM. Tier tanků 8 až 10.

1   = 5%

5   = 25%

8   = 26 až 30%

56 = 40 až 45%

11 = 46 až 50%

5   = 51 až 55%

8   = 56 až 60%

6   = 61 až 75%

 

Jak z tohoto chcete čarovat nějaké vysoké hodnoty WR nevím. Hra je nastavena pro solo hrače na cca 50% a to by mělo stačit. Zvyšovat si WR na malých tierech nebo četách není problém a o samotném hráči to nic neřekne.(čety je to samý jak permanentní střelba gold municí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud má klan nějaké nároky na přijímání nových členů,tak osobně si myslím,že hodnota WR je bezvýznamná. Ona výše WR o hráči nic nevypovídá protože na publicu ji může málokdy ovlivnit.Dám mnou ověřený a odehraný příklad.Tyhle údaje jsem si nedávno značil.

100 bitev a šance na výhru podle XVM. Tier tanků 8 až 10.

1   = 5%

5   = 25%

8   = 26 až 30%

56 = 40 až 45%

11 = 46 až 50%

5   = 51 až 55%

8   = 56 až 60%

6   = 61 až 75%

 

Jak z tohoto chcete čarovat nějaké vysoké hodnoty WR nevím. Hra je nastavena pro solo hrače na cca 50% a to by mělo stačit. Zvyšovat si WR na malých tierech nebo četách není problém a o samotném hráči to nic neřekne.(čety je to samý jak permanentní střelba gold municí)

v mnoha případech má samotný hráč šaanci ovlivnit celou bitvu a to nemluvím o low tierech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopeno.....nikdo nemluví o win ratio, ale o WN7. To je něco úplně jiného. Hráč může mít za bitvu 4000WN7 a přitom lostne. Win rate je hrozně zavádějící, ikdyž ten kdo má pod 47% je fakt špatný.

S tím souhlasím, ale jde mi o to,že se tomuto údaji dává neopodstatněný význam. A tento klan má myslím v podmínkách 54% WR a na to jsem reagoval. WN7,8 je možná jediné měřítko na co by měli klanoví náboráři koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...