Přejít na obsah

The Nihilists [ NIHIL ]


Recommended Posts

povedz mi, ako vyhráš s Somua S40 prot KV-1Skám :)

Ty asi nevíš o čem je statistika, že? Dobrý hráč nehraje se špatným tankem déle než je to nutné. Pokud ano, tak to asi není dobrý hráč protože to neuměl rozpoznat, že hraje s totální plečkou a nebo se jedná o vzácné výjímky, jako třeba AlFajka, který dělal spotera tak dlouho, až mu z toho vyrostl další pár záložních očí :biggrin: . Takže nakonec se to zprůměruje a to hraní s plečkou se v tom ztratí. Samozřejmě, že záleží na celkovém počtu bitev ale právě proto se udává jako požadavek statistika za poslední měsíce a ne za celé 3 roky WoTka. Když máš W/L 49% a 25 000 bitev, tak je jasné, že se to nad 50% bude dlouho šplhat i kdybys měl výher 100% každý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím souhlasím, ale jde mi o to,že se tomuto údaji dává neopodstatněný význam. A tento klan má myslím v podmínkách 54% WR a na to jsem reagoval. WN7,8 je možná jediné měřítko na co by měli klanoví náboráři koukat.

Tak rozhodně je rozdíl mezi hráčem co má wr 44% a hráčem co má 54 %....o tom snad nemůžeš pochybovat.....

Doposud jsem neviděl hráče s wn7 1500+, který by měl win ratio menší než 50 %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty asi nevíš o čem je statistika, že? Dobrý hráč nehraje se špatným tankem déle než je to nutné. Pokud ano, tak to asi není dobrý hráč protože to neuměl rozpoznat, že hraje s totální plečkou a nebo se jedná o vzácné výjímky, jako třeba AlFajka, který dělal spotera tak dlouho, až mu z toho vyrostl další pár záložních očí :biggrin: . Takže nakonec se to zprůměruje a to hraní s plečkou se v tom ztratí. Samozřejmě, že záleží na celkovém počtu bitev ale právě proto se udává jako požadavek statistika za poslední měsíce a ne za celé 3 roky WoTka. Když máš W/L 49% a 25 000 bitev, tak je jasné, že se to nad 50% bude dlouho šplhat i kdybys měl výher 100% každý den.

 

Kanáre možná jsem masochista, ale v tomto s tebou nesouhlasím. Pro dobrého hráče je někdy i špatný tank výzva. Snaží se s ním hrát co nejlépe. Nemyslím si o sobě, že jsem skila, ale pár slabších tanků mám v garáži a snažím se sám sobě dokázat, že i s nimi to jde. Samo, že vím, že s jinými bych měl lepší staty, ale je to výzva. S naboostovaným tankem umí každý ( a že mám v garáži KV-1S, M4 a Hellcat atd je jasné), ale zkouším to i stou pouliční směskou  např. T1E6, Light Mk. VIC, T-15 a LTP. Tedy podle mě dobrý hráč zahraje v průměru nadstandartně i se slabším tankem nebo se o to aspoň pokusí. Záleží  asi na mentalitě každého hráče, někdo dokazuje sám sobě, někdo dle statů jiným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ?

Zatim jsem v klanu, kde jsem byl jiz u jeho zrodu a je tam nekolik lidi (kamaradu) z nevirtualniho sveta, kdy  zacaly hrat wot na muj popud a  rict jim sorry jdu jinam by asi pro ne nebylo moc koser a v praci bych to moc poslouchat nechtel  :cool:  proc a kam jsem odesel... Treba jednou, kdyz bude nejake misto, bych se pridal  :smile: .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jsem v klanu, kde jsem byl jiz u jeho zrodu a je tam nekolik lidi (kamaradu) z nevirtualniho sveta, kdy  zacaly hrat wot na muj popud a  rict jim sorry jdu jinam by asi pro ne nebylo moc koser a v praci bych to moc poslouchat nechtel  :cool:  proc a kam jsem odesel... Treba jednou, kdyz bude nejake misto, bych se pridal  :smile: .... 

Já byl v BiA vlastně jako zakladatel ale všechno by mělo jednou skončit, ne? WoT se změnil už o 180 stupňů, jestli ne o 360 a klan se za skoro 3 roky také musí nějak měnit a vyvíjet. Takže záleží pouze na tom, jak ty to zrovna teď cítíš. Rozchody jsou někdy velmi dobré a osvobozující pro obě strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se připojit i já? pokud máte místo... Docela ste mě zaujali :-) akorát stou angličtinou pokulhávám :-( ale jak psal kanár: doleva, prava, střed, city, hill... atd. tomu rozumím :-D

A nechceš jít do českého klanu? Teda pokud ti nevadí, že zatím budeš jediný fialkový. Ale začít musí každý nějak  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nechceš jít do českého klanu? Teda pokud ti nevadí, že zatím budeš jediný fialkový. Ale začít musí každý nějak  :biggrin:

Pěkně na to jdeš veliteli s odlovem talentů, přímo u konkurence :-) Jestli se to teda jako konkurence dá nazvat, když ani jeden klan nejezdí CW. 

Svejku fuj ty Dacie, aspoň Škodovky prosím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také začínám velice koketovat s myšlenkou že do tohoto klanu vstoupím, klan sice mám, ale tam jsem jen tak napůl oka, jelikož se znám osobně s velitelem Kunou a skoro celým velením OBK, ale že bych byl aktivní hráč klanovek to ani náhodou. Hraji víceméně o samotě a Švejk bude mít jistě radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také začínám velice koketovat s myšlenkou že do tohoto klanu vstoupím, klan sice mám, ale tam jsem jen tak napůl oka, jelikož se znám osobně s velitelem Kunou a skoro celým velením OBK, ale že bych byl aktivní hráč klanovek to ani náhodou. Hraji víceméně o samotě a Švejk bude mít jistě radost :-)

Jen pojď.. pěkně enemáky rozmr....áme :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja uz posilil rady tohoto vyjimecneho klanu, teda ne ze by s tema zablesenejma opicema bylo spatne, ale na povinnosti uz nejak neni cas a tohle mi vyhovuje vic a dneska se celkem darilo:

Celkový denní přehled:          
 
Výher | Bitev:    17 21     81.0%
XP (x1):    12 924      ø 615  
XP celkem:    28 158      ø 1 340  
Volné XP:    1 377  
Cashflow:    390 761      0  
 
Zničeno:    41      ø 2.0  
Efektivita střelby:    280      72.9%  
Poškození:    28 891      ø 1 375  
Detekováno:    9      ø 0.4  
 
WN7 | ø Tier:    2 213 (100)      ø 5.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...