Přejít na obsah

The Nihilists [ NIHIL ]


Recommended Posts

Nebyl to Szyki? :) Protože v dobách kdy jsme spolu hráli jsme to měli stejně  :laugh:

 

Na něho si dobře pamatuju. Bohužel už jsem ho hodně dlouho nepotkal. Díky němu jsem se začal ve hře klidnit, vždycky mi psal, že to chce čistou mysl a klid  :laugh:

 

Přesně, frajer :) Ve chvilkách, kdy můj tlak a puls atakovali nejvyšší možné hranice mi dělal psychologa, dokázal vždy uklidnit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba mu vadilo právě přesně to, že nemohl napsat více. Yes, no, ok, sice stačí .. ale pokud člověk chce sdělit více anebo spoluhráč .. tak je pak v řiti bez gůgl translátoru  :laugh: Já jsem se v NIHIL seznámil s jedním polákem a více jsme psali, než že bysme hráli  :laugh: Těším se, až se do NIHILu vrátím, pokud to bude možné .. zatím na to však staty na novém účtu nejsou, ale pracuje se na tom  :thumbsup:

 

a kde máš svůj původní účet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde máš svůj původní účet?

Prodán. Za peníze, které jsem do WoT vrazil, plus něco navíc. Nyní hraji nově a bez investic. A jde to  :wink: Sem tam zahraji nějaké komunitní soutěže či pomohl gamescom k premiákům nižších tierů. Hraji kompletně bez premium účtu... Nic, co by stálo za řeč..  :laugh: Parkuji šest desítek Churchilla 3 a 100Y bez jediné korunky. Ale, tohle do náboráků nepatří, tak to pak moderátor může smazat, až si to Casiopeus přečte. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Stále nabíráme kvalitní hráče !

S velkým úspěchem také hrajeme stronghold bitvy.....

 

Jinak kdo by si chtěl s námi střihnout četu, tak no problem....ozvěte se mi ve hře :wink:

tak to si pamatuju :-D :-D a běda ti jak mě odmítneš :-D snad na vás nebudu moc velká lama :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se mě někdo od vás na to ptal, není :-) a na moje staty radši nekoukej, kdyžtak až dohrajeme, nechci aby sis kazil hru hned na začátku :-D

hele nech toho tvé staty na moji hlavu......

 

U nás v klanu je nějakej Tesik, není to nějakej tvůj příbuznej ? :Smile_Default:  (je to taky čech)

divím se, že je u vás, když pod X nejde, ale je pravda, že se stugem to má nalítáno doost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

No tak teda nevim nevim. Hrát to stylem "je stronghold, tier IX., pojďte, klidně i II. tier, to je fuk" .. myslím, že pokud budou chtít se do těch strongholdů pustit, tak to bude chtít těžkou reorganizaci, ale se mnou ať nepočítají. Buď chci hrát strongholdy a půjdu do klanu, který na to zaměřen již je (např. ANV) nebo nechci, tak jdu NIHIL, respektivě N1HIL, ale tomu moc šancí nedávám.  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč by se měl klan rozdělit? Je nás málo a nesloží se tým kolikrát ani na střetnutí, či jak se to jmenuje, tak jak můžeme dát do kupy 15 hráčů? Rozdělením se nic nevyřeší. Pokud někdo chce hrát opevnění, tak ho hrát bude a netřeba něco tříštit.

kanárku ...6 jsou v 7,8 jsou v 10 a 10 jsou v 15. Takže jich nemusíš mít 15 a ještě v klanu,který je zaměřen na pedobérce a 10 jich jezdí opravdu málo.

Ale bitva o opevnění jo to musí být 15 lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...