Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ahoj, před nedávnem jsem začal hrát, dost jsem si oblíbil SB bitvy, dostal sem se na Panthera D. Teď přijde otázka... proč všichni co jsou semnou v týmu, jednou chcípnou a jdou z bitvy??? Nejvíc v oblibě to mají "hráči" s Tiger H1... To maj jako jeden respawn nebo to sou prostě ko**ti? Se čtyřkovejma Pz kama když jsem jezdil tak jsem to neviděl, každej vyčerpal 2 respawny a až pak šel z bitvy... dost mě to jako vytáčí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, před nedávnem jsem začal hrát, dost jsem si oblíbil SB bitvy, dostal sem se na Panthera D. Teď přijde otázka... proč všichni co jsou semnou v týmu, jednou chcípnou a jdou z bitvy??? Nejvíc v oblibě to mají "hráči" s Tiger H1... To maj jako jeden respawn nebo to sou prostě ko**ti? Se čtyřkovejma Pz kama když jsem jezdil tak jsem to neviděl, každej vyčerpal 2 respawny a až pak šel z bitvy... dost mě to jako vytáčí

 

jojo, těžký tanky mají jen jeden respawn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsme konečně jezdil s T32 a dojmy ? Pro mě dobrý, styl hraní podobný M26, výdrž větší.Jen ty granáty jsou podivné, bez výbušné složky je to bída, samé kritičáky.Zahrál jsem si s ní i event a taky dobrý, jen nesmí do města, i když bus do města pravda patří :-D Takže sumasumárum tank je to velmi solidní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je smutný, nebo spíš nehratelný hrát za němce, každej táhne na Mause, samej těžkej tank, všichni chcípnou, max dvě medka semnou, za 5 min je po bitvě... když není zrovna nějaká velká mapa kde se musí přesouvat štreka. Složení německýho týmu je z 80% vždycky Tiger H1... Alespoň mně to tak losuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, před nedávnem jsem začal hrát, dost jsem si oblíbil SB bitvy, dostal sem se na Panthera D. Teď přijde otázka... proč všichni co jsou semnou v týmu, jednou chcípnou a jdou z bitvy??? Nejvíc v oblibě to mají "hráči" s Tiger H1... To maj jako jeden respawn nebo to sou prostě ko**ti? Se čtyřkovejma Pz kama když jsem jezdil tak jsem to neviděl, každej vyčerpal 2 respawny a až pak šel z bitvy... dost mě to jako vytáčí

jezdím jenom tygra, protože nemám nic, co bych s ním spároval. Až bude panter, budu ho jezdit s panterem. Toliko z AB a RB

 

Jen na okraj- ty jsi ještě nehrál těžký tanky?

 

edit: mě H1 hází mezi T-44, KT, IS-2 a jiný tlustý mazlíky. Hraju AB, protože na RB jsem měl strašný čekací doby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžký jsem ještě nehrál, první co bylo tak jsem si vyhlídnul Pantera, to byla moje první meta, že sním budu expit ostatní. Nechal jsem se zlákat penetrací, a až pak po koupi a první bitvě vystřízlivění,... staty tanku sem pročítal, ale to sem přehlídnul, ta věž se nechce otáčet :( ale zvyknul jsem si na to. IS2 nemám rad, zmetek nemusí mířit, stačí mě trefit a pápá Panter...

 

edit: nejezdím nic jinýho než SB ikdyž si někdy počkám no... strašně mě to baví.... AB- Zaměřování vzdálenosti ti pomáhá, zelenej křížek že prostřelíš, obrys tanku přez stromy a trávu... Ty AB mi připomínaj WoTko.... tfuj. Moc easy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžký jsem ještě nehrál, první co bylo tak jsem si vyhlídnul Pantera, to byla moje první meta, že sním budu expit ostatní. Nechal jsem se zlákat penetrací, a až pak po koupi a první bitvě vystřízlivění,... staty tanku sem pročítal, ale to sem přehlídnul, ta věž se nechce otáčet :( ale zvyknul jsem si na to. IS2 nemám rad, zmetek nemusí mířit, stačí mě trefit a pápá Panter...

 

edit: nejezdím nic jinýho než SB ikdyž si někdy počkám no... strašně mě to baví.... AB- Zaměřování vzdálenosti ti pomáhá, zelenej křížek že prostřelíš, obrys tanku přez stromy a trávu... Ty AB mi připomínaj WoTko.... tfuj. Moc easy

Dobře děláš. Simulátor je nejlepší. Tam se pozná, kdo umí střílet a kdo ne a kdo si umí počkat a dobře se postavit atd. atd. Jak nad každým svítí značka, tak kde je nějaký kumšt ?

 

Hele, koukněte se na jakou vzdálenost mi Maus prostřelí tu železnou 300mm tlustou kostku na věži T32 a ještě to proletí pod úhlem !!! Asi ty jejich tabulkové hodnoty budou podobné jako ve WoT a nebo jim ta fyzika nefunguje jak by měla. Je to po 7:40...skoro na konci záznamu. Pořídíte si tank, který by neměl do tohoto místa prostřelit nikdo a ničím a ono to jde i přes 3/4 mapy s penetrací o 100mm menší :wallbash::sick:

 

http://ulozto.cz/x515Qmzx/maus-shot-wrpl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře děláš. Simulátor je nejlepší. Tam se pozná, kdo umí střílet a kdo ne a kdo si umí počkat a dobře se postavit atd. atd. Jak nad každým svítí značka, tak kde je nějaký kumšt ?

Tohle se má změnit, aspoň teda v RB kde uvidíš značky, ale jen u kolegů v týmu. Enemáci už žádné značky nad sebou mít nebudou. Hrál jsem eventy, kde už to takhle funguje a za mě určitě super, bude to reálnější a přitom pořád dobře hratelné oproti SB, které už jsou na mě moc hardcore. Jen se bojím smíšených her, sice nad kolegy uvidím modrou značku, ale někdy to hapruje a chvíli trvá než se objeví nebo je hodně slabě vidět a to pak budou nepěkné team killy. Snad to zruší a bude prostě jen Osa vs. Spojenci a žádné smíšeniny alá arkáda. Raději si chvíli počkám na bitvu než toto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysoké ranky nemá smysl teď hrát. Všude se to hemží Mausy a je to příliš OP tank, což z té hry dělá frašku. Většina tanků Mause neprostřelí vůbec a zbytek pouze na kratší vzdálenost, jak 100m a jen výjimečně na víc, takže jakmile je mapa s obsazováním a Mausové tam stihnou přijet a obsadit, tak je vymalováno. Pouze mapy, kde je k obsazovacím bodům daleko se hrají jinak, nahučí tam T-54 a nebo něco ještě rychlejšího a je zas vymalováno. Takže zábava se smrskla na závodní hru, kdo dřív zabere bod. Docela trapné. Gaijin už se snaží vydolovat peníze stejně blbým stylem, jako WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safra,muze me nekdo rict,jak doopravdy funguji ty zpozdovace u tech bomb ? dneska me to naka B17 nahazela kolem tanku,kdyz sem se plazil do kopce.rikam,budiz,mam 10 vterin,to treba klapne.k mymu prekvapeni do 3 vterin prask,prask,prask.....

a dalsi vec.boreni se tanku,atd.vliv povrchu na rychlost.tak jak je mozny,ze me na mape karpaty do kopecka po trave ujizdel tiger I .a ja sedel v T34/85 D5T v plne palbe s celkem schopnou posadkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Mozdoku se to hezky boří v těch příkopech. To je paráda, to je orgáč :-D a to sem měl King tigera, který má široké pásy, ale úzkopásý tank tam snad musí zapadnout :-)

 

Bitva a člověk pořád čumí za tank na koleje co vyjel a nevěnuje se boji :-D

 

a to blátíčko je lahoda... takhle zaprasenej tank sem ještě neměl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal prvního Mause s IS-3.  :biggrin: Jenže to byla neskutečná haluz. Bylo to na mapě Polsko, tak si klasicky jedu do města jako by na C, cestou jsem se pár krát zastavil a vystřelil na jedoucí nepřátelské tanky. No po jednom jsem vystřelil, ještě to bylo skrz ploty a keře, takže sem ten tank ani neviděl a ani jsem nevěděl co je to za tank. Najednou se kouknu, že jsem zničil Mause asi na půl kiláku čelně se základní municí  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin: . Na kill cam bylo, že střela šla pod mantlet a od něj se odrazila do vrchu korby a prošla skrz, kde uvnitř explodovala. Tak jsem nechápavě kroutil hlavou a chechtal se co se mi to povedlo za nesmysl.  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...