Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

americkej třetí rank je totální vtip. žádnej armor a 75mm dělo proti tigrům.. uplně si to užívám. pak mi bude někdo povídat že fritzové jsou znevýhodňovaný. už to asi chápu - oni chtěj automatický výhry a killy aby pak mohli delší dobu v garáži obdivovat svý mocný tygry! jeden tygr pro každou lamku, všichni budou spokojený, easy mode on

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

americkej třetí rank je totální vtip. žádnej armor a 75mm dělo proti tigrům.. uplně si to užívám. pak mi bude někdo povídat že fritzové jsou znevýhodňovaný. už to asi chápu - oni chtěj automatický výhry a killy aby pak mohli delší dobu v garáži obdivovat svý mocný tygry! jeden tygr pro každou lamku, všichni budou spokojený, easy mode on

no jo to dělo je klovátko... to se musí umět :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo to dělo je klovátko... to se musí umět :-D

tak třeba jezdím furt na Kursku. samej Tygr a Panther, na tu vzdálenost zepředu nevím co mám umět, prostě to nejde nijak probít. když potkám Pz IV tak jo, to dám, ale to je vyjímka. 76mm je samozřejmě jiný kafe, ale to zas nemaj všechny Shermany, zrovna ten co potřebuju jezdit kvůli expům má 75mm. nesnáším srovnávání s WoTkem, ale tohle mi silně připomíná takový ty špatný tanky, který člověk musel přegrindovat aby se dostal na něco lepšího. u Rusáků nebo Němců jsem na takový hluchý místo nenarazil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak třeba jezdím furt na Kursku. samej Tygr a Panther, na tu vzdálenost zepředu nevím co mám umět, prostě to nejde nijak probít. když potkám Pz IV tak jo, to dám, ale to je vyjímka. 76mm je samozřejmě jiný kafe, ale to zas nemaj všechny Shermany, zrovna ten co potřebuju jezdit kvůli expům má 75mm. nesnáším srovnávání s WoTkem, ale tohle mi silně připomíná takový ty špatný tanky, který člověk musel přegrindovat aby se dostal na něco lepšího. u Rusáků nebo Němců jsem na takový hluchý místo nenarazil

Tak to si užiješ, až budeš mít poslední ranky protože tam musíš nejprve vyexpit haldu doplňků a po nich ještě 2 až 3 munice, které jsou na nic, než se dostaneš k munici, která má penetraci víc jak 200mm. Do té doby jsi tam naprosto zbytečný. Vlastně nejsi zbytečný, jsi tam jako snadný cíl bez možnosti se nějak bránit. Mám sice Pattona II a za chvilku bude i M103 ale kupovat to nebudu protože na tuhle nesmyslnost fakt nemám nervy. Aspoň ten poslední rank mohl být už kompletní a nebo mít slušnou munici. Proč hrát s tankem, který má penetraci nižší, jak 200mm a to i na 10m ?! Všude je Mausů jak máku. :confused::sick:

Upraveno uživatelem rttw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

americkej třetí rank je totální vtip. žádnej armor a 75mm dělo proti tigrům.. uplně si to užívám. pak mi bude někdo povídat že fritzové jsou znevýhodňovaný. už to asi chápu - oni chtěj automatický výhry a killy aby pak mohli delší dobu v garáži obdivovat svý mocný tygry! jeden tygr pro každou lamku, všichni budou spokojený, easy mode on

:Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne z tehle pozice prvni tři rany šli netušim kam.až čtvrta se trefila.zase takova lemra nejsu,abych na 300 metru netrefil tank,kterej stoji.osobni rekord mam 1,7 kilcu.tak me teda nekdo reknite,jak je to mozny.protože se me to nestalo poprvy.jak kdyby ten jpanter mel nejakou ochranu.podotykam,ze to resp neni.shot2015.03.0800.44.04.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska ma WOTko vyply servry ? pac takovejch troubu sem ve hre  jeste nevidel.nazorny 

něco takovýho jsem si dneska říkal taky- dvakrát mě někdo teamkillnul hned na startu, důvod nevím, asi se jim nelíbilo že jedu v americkým tanku... prostě demence

jedu s Jumbem, ISko mi zničí motor, nemůžu se hnout a dostává se mi do boku - deset metrů ode mě se 2 naše tanky schovávaj za barákem, píšu o pomoc a oni jen otáčí věží. tyvole

 

jinak jsem dal dneska s Jumbem v základu 5 bitev, říkal jsem si že to už konečně bude lepší než ten 75mm ****. a ve všech bitvách proti mě jsou Koenigy. že bych byl já někdy na topu, to se nestane. ta hra má na mě očividně na každým levlu nějakou páku a dokud se nedostanu na M-47 tak budu hrát druhý housle neboco

 

EDIT: a až se dostanu na M-47 tak přidaj M-60 a T-62 a budu potkávat je :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je byt na topu ? neznam.vezmu grupu tiger I,panther D a JpIV.BR 5,7...prask.jedu proti dvojkovym tigrum a spol.vemu grupu Panther G,tiger II,jpanther V,BR 6,7 hraju proti IS3 a spol.a kdyz nahodou potkam s dvojkovym tigrem jednickovyho tigra H,tak me celne propali vedle poklopu kulometu na cca 200 metru.coz je nesmysl prosim pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne z tehle pozice prvni tři rany šli netušim kam.až čtvrta se trefila.zase takova lemra nejsu,abych na 300 metru netrefil tank,kterej stoji.osobni rekord mam 1,7 kilcu.tak me teda nekdo reknite,jak je to mozny.protože se me to nestalo poprvy.jak kdyby ten jpanter mel nejakou ochranu.podotykam,ze to resp neni.shot2015.03.0800.44.04.jpg

To je síce pekne že je od teba na 300,ale pozeraj ako stojí  :wink: Si daj tank v garaží tak a uvidíš "efektivitu panciera"  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je síce pekne že je od teba na 300,ale pozeraj ako stojí  :wink: Si daj tank v garaží tak a uvidíš "efektivitu panciera"  :thumbsup:

nepisu že jsem ho NEPROSTRELIL.ale že ty prvni tři rány proste zmizeli.nesli ani do nej,ani vedle,proste nikam.jak kdyby ten jpanter byl z dymu.až ta ctvrta sla do nej,tam kam byli mireny i ty tri predtim.mozna sem to napsal blbe.proste ty prvni tri strely se vyparili do vzduchu.uz si rozumime ?

PS-a Jpanzera mam a vim kam strilet. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem si dneska natěšený aktivoval 13 den že budou ty zlatý nebo co.A ejhle až na třtí bitvu jsem dostal 50 zlatých a jinak tým naprostých ubožáků.A to jen po aktivaci nějaké sázky.Včera to samé.Už to aktivovat nebudu a já chci zpět  DVOJNÁSOBKY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dry: :dry: :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se tenhle systém páčí víc... přes týden nemám čas hrát a za tři dny se mi to naakumuluje na +40% po celých 10 bitev třeba... což je pro mě výhoda, ptž o dvojnásobky bych přišel... ale já už nikdy na dvojnásobky moc nehrál, byli mi jedno, ale tohle si prostě zapneš kdy potřebuješ a jedeš... takže rozhodně lepší systém a o nic nepřijdeš... hlavně o expy... odpadové liony a booster 10% vem čert :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel že to 13. den ještě neběží. ale možná mi běží čas pomalejš.. :-D souhlas s mickou, taky se mi tenhle systém líbí víc, je to takový různorodý, plus mám dobrej pocit když aktivuju bonus pro celej tým

já mám dobrej pocit, když ho někdo aktivuje pro mě :-D mmj. tenhle bonus sem ještě nedostal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je byt na topu ? neznam.

 

 

V AB taky neznám termín "jsem na topu". Sleduju to už delší dobu. Teď sice přestali ve výsledcích vypisovat tanky, se kterými hráči hráli, ale typicky se vždy najde něco s větším BR.

 

Pokud má někdo nějaký návod jak toho dosáhnout, tak sem s ním  :laugh: Tedy kromě nejvyššího ranku  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplně nejvíc nejlepšejší ochrana je vodící kladka na pás :-D

edit: jedeme dál, pay to win aneb vyzlacené posádky co vidí přes celou mapu...to se mi nelíbí :-( a k tomu zase s tygrem IH na konci potravního řetězce

edit: no nic, tygr I bude asi prokletej, s rusáky není problém mít na stejným RB více méně MM v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...