Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

boys,ten odpocet pum musim taky nekde zapnout.vcera sem moc nehral,dneska jo a co chvile sem byl death,protoze jen slysim hvizdat pumy,zadnejch 10 vterin odpocet nevidim a prask,su tuhej.a bomber vesele odlita dal....

 

a ted.ten nemeckej protiletadlovej parchant kubel**** nebo jak se to menuje me na 600 metru rostrilel komplet celou osadku na panterovy.to je teda protil****,kdyz to dokaze rozstřílet aji tank.podotykam ze celne
 

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAkze po patchi odehrano par bitev a poznatky jsou nasledujici

-spawn-neopraven,neni problem se respnout aji s tankem do druhyho tanku atd.nerikal nahodou ze to spraví ?

-boreni tanku do terenu-krasny,zaflakanej tank od blata-jeste víc krásný ale k čemu,když me 45tunovej panter na louce drifti jak vinca disluj v dobach svy vrcholovy formy

-tiger II P-u neho vidim zlepseni,je mrstnejsi,rychlejs otaci vezi

-nesmyslne odrazy strel-tam kde me indikator na 100 metru rika ze de skrz...haha...nejde dink a leti na mesic.nebo kam

-strilim na tank,kerej je na free placu ode me 400 metru.na rovine.8 vystrely z osmy ho proste netrefim........a on otoci lauf a bum,na ranu du do garaze

-ty novy premiaky americky-bud na ne mam smulu nebo sou op jak prase.ted tri hry po sobe,jen se respnu a prask,pres celou mapu me da myho Jpantera na ranu.3x po sobe...divny...

na mape s barakama.clovek chce prejet hromadu suti nebo zabocit pres ni do vedlejsi ulice a tank zacne jak kdyby prirazet a sekne se.enemy samozrejme neceka,stojis,rves to ven a buuum.des do garaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-spawn-neopraven,neni problem se respnout aji s tankem do druhyho tanku atd.nerikal nahodou ze to spraví ?

 

:no: tank v tanku nebyl hlášen

 

 

Pozemní mise:

  • Odstraněna možnost oživení se v kamenech a budovách.
  • Přidána možnost volby bodu oživení přes minimapu v misích, ve kterých je to povoleno.
  • Polsko, Mozdok, Karpaty - změněna velikost a umístění obsazovacích bodů pro lepší vyvážení těchto map.
  •  
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to sra..ní se s tím nasazováním tanků taky nepobírám. Vždyť je to kurňa on-line hra, kde je nutné v každém okamžiku vědět, kde co je. Twl jak pak zvládnou vyhodnotit střelbu do tanku je mi záhadou, když takovouhle kravinu už po několikáté opravují a prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hrát s Tigerem I ausf E je opravdu lahůdka.Jeho dojebaný BR ho hází pořád proti 6,7 a dokonce i 7 tak není problém potkat i IS3.V základu je to fakt nářez.

Bohužel je to nářez i později. BR je u něj totálně naprd. Nehodí se to hrát kvůli tomu, že občas nějaká bitva vyjde rozumě na MM a hraješ jen proti sobě rovným a nižším. Stejně dodrbali už dávno prémiáka KV®. Když jsem ho koupil, tak to bylo parádní hraní a dnes je to čirá zoufalost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

event bez ikonek? super věc. vždycky když jsem vzal Chaffee a objel jsem to až k nepřátelskýmu spawnu, tak tam bylo několik Ferdinandů čumících do města. vždycky :-D nestalo se mi, že by si mě některej z nich všiml, prostě jen sledovali město a nic okolo, pak je stačilo jen něžně ****** zezadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože to téměř vždy bylo velmi výhodné pro tebe, až moc, dost lidí dostalo hned prémiáka :) tak to bylo staženo a musí se to upravit

to kdybych věděl :-D jako mě ty bedny docela sejří :-) ptž třeba 500k lions... to je odpadový zboží... mělo by se tam odfajfknout alespoň dvě položky, co určitě nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

protože to téměř vždy bylo velmi výhodné pro tebe, až moc, dost lidí dostalo hned prémiáka :) tak to bylo staženo a musí se to upravit

 

No, v anglický části jsem chvíli po updatu narazil na příspěvek, kde si dotyčný stěžoval, že už utratil přes 20 000 orlů a stále nemá tank :laugh:

 

 

je nějaká šance eliminovat to pitomé houpání tanku? Než se mi dohoupe, jsem mrtvej nebo fatálně poškozen

 

Ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...