Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

z tvyho seznamu nemam ani jeden stroj.k jumbu se blizim  a to je tak vsecko.kdybych mel brat ze cokoliv se da dat na jednu ranu,je spatny na hrani,tak bych v zivote nehral s jednickovym tigrem.tam sem mel serii snad 11 her,kdfy sem vyjel,zaujmul,pozici,vykoukl,prask a uz sem sel na druhej tank

Hele, trošku nadhledu by to chtělo, dík.

Samozřejmě, že se dá dostat 11 x oneshot za sebou s čímkoliv ale snad bys mi mohl trochu důvěřovat, když tvrdím, že co je moc, to je moc. Dobře víš, že TDéčka mám rád ale TDéčko a samohybná houfnice, to je velký rozdíl a jelikož je WT daleko realističtější než WoT, tak i tento rozdíl je zde podchycený. Porovnej si jen, jak se ti hraje s TigeremII a tím ISU-152. Jestli chceš, tak ti klidně půjčím účet aby sis mohl vyzkoušet i další stroje. Mám rusáky komplet krom toho blbého flaku, na ten prdím a u němčourů mi chybí akorát dva poslední Panthery. US mám až po T32 a medka po předposlední. Nemám s tím problém protože už tě znám nějaký ten rok a věřím ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare,dik za nabidku ale nechci.proč ? pac bych treba zjistil,ze na to,na co se tesim,k cemu smeruju stoji za prd.trauma,ztrata zamestnani a uz to jede.znas to .ne ,ted vazne,vyexpim si to sam,odtrpim si to taky sam.nemel bych se pakna co tesit.

a nadhled? mam,neboj :) v necem s tebou,ac nerad musim souhlasit.v necem zase ne,takze klasika.ani kocka,ani pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare,dik za nabidku ale nechci.proč ? pac bych treba zjistil,ze na to,na co se tesim,k cemu smeruju stoji za prd.trauma,ztrata zamestnani a uz to jede.znas to .ne ,ted vazne,vyexpim si to sam,odtrpim si to taky sam.nemel bych se pakna co tesit.

a nadhled? mam,neboj :) v necem s tebou,ac nerad musim souhlasit.v necem zase ne,takze klasika.ani kocka,ani pes.

Já bych se ale možnosti vyzkoušet si něco v boji nevzdával. Je to docela opruz se o něco snažit a pak zjistit, že to není ono. Teď jsem se nechal tebou nahlodat a říkal jsem si, že můj odhad třeba není až tak přesný a koupil jsem něco, co rozhodně na sebe nevydělá ani s PÚ. :down:   Ale jak je komu libo. Pán je asi masochista :devil: , což je prý dnes moderní....viz, úspěch těch odstínů šedi :laugh: Jinak mám z toho WT takový blbý pocit, že čím je rank vyšší, tím méně ho hraje lidí a nijak to Gaijinu asi nevadí a to si myslím, že je docela škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš přidali zase nějakou vychytávku pro tým který má vyhrát,protože dneska pozoruju,že s Pershingem neprostřelím do boku Panther ani s 2 metrů asi jsem lepl nebo co a Pz IVF2 nedám s Jumbem ani na 4 ránu s minimální vzdálenosti:Pokaždé prohra. :laugh: Už se docela obávám českýh hráčů,protože se dovím,že jsem tohle a mám jít tam kam končí slušná část zad. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes dopoledne dostal ke dvěma bitvám, vzal jsem T-32 a musím říct, že přidání APCR jí dost pomohlo, teď už má i KTH respekt jít na ni čelně... :-)

 

Jedinou vadou bylo, že to byla v obou případech Jungle...

 

Už podruhé se mi stalo, že jsem poškodil tank (jednou to byla IS-4, dnes KTH) a já měl poškozený kanon, pálím po něm z kulometu, snažím se trefit do hlavně a ono se povedlo a zřejmě jsem odpálil nabitý granát, jinak si to nedovedu vysvětlit....nehořel a najednou tank zničen....ještě je tu možnost, že "utekl" J-éčkem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigu, bohužel nebude. Porovnej si průbojnost střeliva a pancíře, které budou proti tobě stát. S těmito bednami je to jen o štěstí, že si enemák všímá jiných cílů a nebo, že neumí střílet. Čelní zásah projde kdekoliv a tím je to dané. Například teď hraju SU-85M a to je svižný rychlý stroj se kterým lze provádět přepady a rychle se stáhnout a navíc prostřeluje i se základní municí a ta podkaliberní, to je pak už průstřel čelně do čehokoliv. To nejde dělat s žádnou ISUnou. Viděls co jsem měl za parádní bitvu pár postů zpátky? Jenže to je jedna z desíti a obávám se, že to byla jen náhoda a že průměrně to bude tak 1 z 50-ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět použiju už 100x napsanou otázku. Kolik jich potkáváš ve hře ?! A tím je dané, jak je to dobrý tank na hraní, že? :thumbsup:

Tak s Tigery potkáš také hojně a není to nejlepší tank... je prostě oblíbenej ;-)

 

Jinak jezdím panzer 3 M a pořád dobrej zabiják :-) reload 3,7 vteřiny :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak za dnešní celý den hraní pouze 4 výhry.Kempení na respawnu hráči co si vezmou do bitvy pouze jeden tank na denním pořádku.Tak si tak říkám jestli mít osobní ohodnocení 98 není spíše kš mojí škodě,protože mě to dává neskutečný hlupáky spoluhráče. :wallbash: :wallbash:

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamikadze, aktuální stav?

 

Hraju jen AB, ani nevím, jestli tu je ještě někdo takový  :laugh:

Přesto bych rád probral aktuální stav kamikadze náletů po posledních změnách, s tím několikasekundovým zpožděním.

 

Těchto náletů v AB rozhodně ubylo. I těch pár zoufalců, kteří ještě pár dnů po updateu tuto metodu aplikovalo, patrně brzo vystřízlivěli, teď už je to pouze nepatrný zlomek.

Jestli to dobře chápu, tak pokud je letadlo příliš nízko, tak se to zpoždění aktivuje. Ale pokud se normálně bombarduje, tak ne. Alespoň tak mě to přijde se zkušenostmi přímo ze hry.

 

Pro mě v tanku ty značky na bomby nijak zvlášť nepomáhají. V zápalu boje je občas nevidím  :cool:

Jakmile je ale zmerčím, mám čas se zdekovat. Pokud to tedy jde, občas prostě není kam nebo ne dost rychle.

 

Dneska jsem zdrhal s Ostwindem před Shermanem a píchnul jsem to blbě do skály, takže mě to stoplo. Tak jsem mu pálil do děla a doufal v zázrak. Ten přišel z oblohy, ale od soupeře  :teehee:

Jedna ta puma byla zničeho nic 3m vedle mě  :laugh: hezky i stou značkou  :thumbsup:

Neslyšel jsem vůbec nic. Prostě mě přijde, že teď je mnohem méně slyšet to hvízdání z letu pum.

 

Za mě musím závěrem říct, že v AB to byl krok k lepšímu hraní, už mě tak často nehrozí, že mě praskne žilka  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas s Mirunem,slyset je to daleko min.mozna-moje domnenka.pokud bomba leti dejme tomu z 500m-cajk,je slyset malo.pokud bomber lize krajinu,je to hvizdani jakoby upozorneni pro tebe.i kdyz ja to taky obcas prehlidnu .semtam tomu stihnu ujet,semtam ne.nejvetsi vydrb bylo,na mape Jungle,tezka prestrelka.ja Tiger 2 .se nou jeste neco proti 5 enemy.dali sme je,ja zajel za skalu,nahodil si konecne ty opravy-oprava 25 vterin,rikam pohoda.a najednou plopt,plopt jak kdyby to vedle me nekdo nanosil lezi bombicky.do konce opravy 8 vterin,neni sance ujet.prask :)

a taky hraju zatim jen AB

 

PS-pro nejakyho moda-musi tady byt jeste ta anketa? silene me rozciluje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...