Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Jo? a jak to dělají jiní, když zastaví a hned střelí a posílají do garáže. Tomu nemůže přijít na kloub. Extra chudák v tom je Pz IIIM. To je nechutná houpačka.

 

Nicméně zohledňuje to nějak rychlost vozidla? Nebo je to fuk?

stabilizátor děla mají, proto se nehoupají :-) Například usa tanky... tam se dá dost dobře střílet za jízdy :-) mno někdy je to pakárna, než se ta kačena zastaví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SB = simulator battles.

 

Ale teď koukám, že na ofiku ti to píše 50% http://warthunder.com/cz/community/userinfo/?nick=Kanar

To vím, že je SB simulator ale nenapadlo mně, že to má něco společného s těmi výsledky a tak jsem si myslel, že to je něco jiného, že to je nějaká zkratka nebo označení něčeho v menu hry. :sick: . Každopádně dík za info. Přivítal bych možnost odfiltrovat si pouze tanky a letadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé tanky jsou v té hře naprosto zbytečné. Například ruské ISU, to by nehrál ani debil. To nemá čelně žádný pancíř a tak je každý zásah smrtící. Bedna je to vleliká, takže není ani šance se schovat. Být tak daleko aby se to nedalo prostřelit je skoro nemožné jelikož ten čelní pancíř je velice tenký a na takovou vzdálenost zase neublížím nikomu ani já. Ve hře tyhle TD ani skoro nepotkáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé tanky jsou v té hře naprosto zbytečné. Například ruské ISU, to by nehrál ani debil. To nemá čelně žádný pancíř a tak je každý zásah smrtící. Bedna je to vleliká, takže není ani šance se schovat. Být tak daleko aby se to nedalo prostřelit je skoro nemožné jelikož ten čelní pancíř je velice tenký a na takovou vzdálenost zase neublížím nikomu ani já. Ve hře tyhle TD ani skoro nepotkáte.

to je dost možný, ale když se podíváš do historie tak spousta strojů byla nepovedenejch.. ale podle mě není důvod je do hry nedat, když už existovaly. já mám třeba vyexpený SU-152 a nehraju s ním, protože místo toho můžu vzít KV-2 který mi příjde lepší, ale chápu proč to SU ve hře je. v reálu se samohybky dělaly podle mě hlavně proto že byly levnější než tanky, a ve hře jsou protože byly i v reálu, to je celý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dik Kanare,žes me prave oznacil za debila.....a neni to treba pro nekoho vyzva ? s pancerovanym tankem,otocnou vezi muže hrat každej ehm tydyt .ale s timhle ? ja treba s SU 152 vcelku slusny staty.ze to s tim neumis a na tvuj styl uberkempamaximus to je podle tebe spatny,tak to je tvuj problem.ale to bys nebyl ty,abys zase do neceho nerejpal,nestoural a nevnucoval nekomu svuj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dost možný, ale když se podíváš do historie tak spousta strojů byla nepovedenejch.. ale podle mě není důvod je do hry nedat, když už existovaly. já mám třeba vyexpený SU-152 a nehraju s ním, protože místo toho můžu vzít KV-2 který mi příjde lepší, ale chápu proč to SU ve hře je. v reálu se samohybky dělaly podle mě hlavně proto že byly levnější než tanky, a ve hře jsou protože byly i v reálu, to je celý.

No jo Zoltare, to přece vím ale tak nějak bych hru dělal především hratelnou. Není to přece muzeum tankové techniky ale hra. Sice to má dělo ultimátní, což je správné ale vzhledem k tomu, že ve hře není možnost udělat si okop a tank zamaskovat, tak ta bedna jde na ránu od každého, kdo se dokáže trefit a to je škoda. Já, starý kemper s tím mám problém něco zahrát a musí být dobrá mapa abych dokázal přežít, jako třeba tady v této zatím jediné podařené bitvě, kde mi neustále stály naše tanky daleko přede mnou a i po stranách, takže enemák na mě neměl čas a střílel to, co je nejblíž. Moc nechybělo a prohrál jsem to protože jsem zbyl poslední a capoval jsem, když jsem viděl, že capuje i ten poslední nepřítel. Udělal to, co musel, nechal capovaní a jel si pro mně. Jenže udělal chybu. Cap byl na kraji města a já stál krytý alespoň ze stran domy a on se snažil to nějak objet okolo. Uviděl jsem ho a mohl se otočit a zničit ho protože jel po volném poli. Kdyby to s tím Pantherem valil ulicemi a vyjel na mně odkudkoliv, tak bych se nezmohl na nic. Otáčí se to děsně pomalu a ještě k tomu trhaně.

 

[/url]">http://http://postimage.org/'>xxx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dik Kanare,žes me prave oznacil za debila.....a neni to treba pro nekoho vyzva ? s pancerovanym tankem,otocnou vezi muže hrat každej ehm tydyt .ale s timhle ? ja treba s SU 152 vcelku slusny staty.ze to s tim neumis a na tvuj styl uberkempamaximus to je podle tebe spatny,tak to je tvuj problem.ale to bys nebyl ty,že ano

Opět použiju už 100x napsanou otázku. Kolik jich potkáváš ve hře ?! A tím je dané, jak je to dobrý tank na hraní, že? :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare,skakni si nekam do servisu,at te namazou.ty ses jak zasekla gramofonova deska.ty podle toho,kolik jakejch tanku potkas ve hře,rozhodujes,jestli jsou dobry nebo spatny pro hru.Kolik ti Gaijin plati za takovy poradenství ?

Budes se divit,ale treba SU 152,SU 100 potkavam vcelku casto.ISU 122 nebo jak to je trochu min,ale taky.aji ty isu 152 uz sem potkal.nerikam ze kazdou hru,ale potkavam.mel bych ti zjistit,co za hrace s tim jeli,abys jim mohl napsat,ze jsou volove,ze tenhle tank se nehodi do hry,jak si muzou dovolit s nim hrat,když Kanar-ten nejchytrejsinejvsevedoucinejskilovatejsi ubermegacamper rika,ze se stim hrat proste nema.....

Kanare,zamysli se,nech kazdyho hrat s tim,s cim chce a neoznacuj ho za debila.protoze pak u toho vypadas jako debil jen ty sam.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare,skakni si nekam do servisu,at te namazou.ty ses jak zasekla gramofonova deska.ty podle toho,kolik jakejch tanku potkas ve hře,rozhodujes,jestli jsou dobry nebo spatny pro hru.Kolik ti Gaijin plati za takovy poradenství ?

Budes se divit,ale treba SU 152,SU 100 potkavam vcelku casto.ISU 122 nebo jak to je trochu min,ale taky.aji ty isu 152 uz sem potkal.nerikam ze kazdou hru,ale potkavam.mel bych ti zjistit,co za hrace s tim jeli,abys jim mohl napsat,ze jsou volove,ze tenhle tank se nehodi do hry,jak si muzou dovolit s nim hrat,když Kanar-ten nejchytrejsinejvsevedoucinejskilovatejsi ubermegacamper rika,ze se stim hrat proste nema.....

Kanare,zamysli se,nech kazdyho hrat s tim,s cim chce a neoznacuj ho za debila.protoze pak u toho vypadas jako debil jen ty sam.....

1. koho jsem označil za debila? Označil ses jím ty sám a to nebyl můj úmysl

2. těch tanků je tak málo ve hře v porovnání s jinými, že si toho všimne i debil.... :laugh:

3. i to málo, které v bitvách potkávám jsou určitě z 80% jen zvědavci, kteří chtějí tank vyzkoušet a využít 10 bezplatných oprav ( já to tak dělám také )

4. ISU-152 sice mám ale ještě jsem ho nehrál, takže se k němu nemůžu vyjadřovat i když si myslím, že to bude stejný případ

5. sežeň někde statistiku, kolik bitev se uhrálo s ISU a kolik například s Tigerem a pak se můžeme dohadovat :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem se zviklat od toho provokatéra Big R a lituju toho balíku utracených stříbrných za ISU-152.

To je ještě zoufalejší, jak ta ISU-122 protože ta se základním střelivem může něco prostřelit ale ISU-152 neprostřelí s tím základem nic. Průbojnost na 10m (140mm) nelze používat páč tohle není WoT a na tak krátkou vzdálenost se prakticky nestřílí a i tak je to žalostně málo. Skoro 60 000 XP bych musel odjezdit, abych se dostal k munici, která sice prostřeluje ale létá jen nějakých 600m/s, takže je to spíš minomet a její užití je velice diskutabilní. Ono to bude asi tím, že tyhle velkorážní ruské samohybky nejsou TDéčka, že? :thumbsup:

60 000 XP se bude tvořit neskutečně dlouho vhledem k tomu, že se téměř nedá nic nastřílet díky té slabé základní munici.

Čirá zoufalost!

A mimochodem. V každá bitvě jsem s tím krámem jen já sám, takže hratelnost je jistě vysoká a jenom já jsem tydýt, který s tím neumí :laugh: Ostatní to umějí ale nehrají s tím protože je to asi nebaví :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No SU 100 potkávám často, SU 152 již méně, oba tanky vlastním a nehraju je většinou jen proto že v RB svítím , každej enemák o mě ví a když vidí SU 100 tak ji musí eliminovat co nejdříve, protože to má super kanon a navíc ty ruská TD jsou papír..., nyní bude RB bez ikon, asi budu hrát TD, ve wotku mě dost bavila :)

 

Thebigrolfe a ty se nerozčiluj :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 bitev s ISU-152 =

50% výher ale to není důležité

6 zničených nepřátel - slabota a s tím střelivem zázrak

 

Ovšem co je podstatnější, to je fakt, že jsem 8 x chcípnul a pokaždé na jednu ránu čelně !!!

Pouze 2 x jsem byl poškozen a to tak, že jednou ani nevím jak a od koho protože zásah jsem neměl hlášený ale tank přestal jet a prostě stál a jelikož opravárenská sada stojí děsně XP a získáte ji až po cca 100 bitvách, tak jsem musel tank opustit.

Podruhé jsem dostal ding od Panthera přes celou mapu, který mi vyřadil pohyb děla. Další zásah ovšem udělal konec.

 

Je to samohybná houfnice a tím je to dané. Tady není co řešit. TD je něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se nerozciluju,akorat me vytaci,jak Kanar si sam nastavi parametry,sam si je odsouhlasi a ostatni chranvaspanbuvseckospatnypryc s nim musi souhlasit.

a KAnare,jak sem te zvyklal a presvedcil te,aby sis to koupil ?a hodnotit tank v zakladu no dovol.ja sem po prvni bitve chtel dvojkovyho tigra strcit do kouta  anikdy ho uz nevytahnout.ted v topu je to milacek.

napsals cituji "Například ruské ISU, to by nehrál ani debil"

jelikoz ja je mam v umyslu hrat,az se tam prokousu a proexpim,tak v tom pripade podle tebe debil jsem :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigu, debil budeš až když ten krám budeš hrát. Nějakých 10 bitev pro opravy zadarmo nenazývám hraním, to bych byl debil sám :laugh:  A u ISU-122 jsem hrál obě verze a střelivo tam nehraje roli protože rozdíl dělá pouze 7mm v průbojnosti a to co střílí také probíjí, což se o ISU-152 teda nedá ani nalhat. Myslím, že můžu bez výčitek odhadovat, že to kumulativní střelivo co má ISU-152 nebude nic, co by pozvedlo kvalitu toho stroje. Střela letí jen 680m/s a to je na tu dálku na kterou musíš střílet moc pomalé. Základní střelivo má rychlost 600m/s a je to děsné střílet na 4 až 5 velkých čárek v zaměřovači a trefit něco co se jen velmi málo pohybuje. Stojící cíl se ještě dá trefit ale i to chce několik výstřelů ke kterým ti většinou nepřítel nedá čas. O pancíři se nedá vůbec mluvit, tím projde všechno i přes celou mapu. Pochybuju, že budeš mít ty nervy s tím odehrát tolik bitev abys nastřádal cca 60 000XP na tu kumulativní munici. Ale třeba jsi silný jedinec na rozdíl ode mne a podáš pak zprávu o tom, že to (ne)mělo smysl. :wink:

 

A zviklal jsi mě tím, že jsi psal, že je to dobré s tím hrát, tak jsem to chtěl ověřit zda se nepletu. Nespletl jsem se :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare,ty starej bejku :thumbsup:

ja psal,ze se me s SU 152 hraje dobre

Tak to jsem blbě pobral, vysvětloval jsem si to na základě tohoto: "jelikoz ja je mam v umyslu hrat,az se tam prokousu a proexpim,"

Doporučuju ti se na to vybodnout protože to nemá opravdu potřebný potenciál. Když to srovnám se kterýmkoliv tankem na stejném ranku, tak je to děsný rozdíl.

Ovšem ono to "hraje dobře" může mít pro každého jiný význam. Mě se dobře hraje s tímto:

 

Jumbo

T-54

IS-122P

Tiger E

 

Rozhodně se mi dobře nehraje s ničím co jde z 10-ti zásahů 8 x na jednu ránu do kopru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z tvyho seznamu nemam ani jeden stroj.k jumbu se blizim  a to je tak vsecko.kdybych mel brat ze cokoliv se da dat na jednu ranu,je spatny na hrani,tak bych v zivote nehral s jednickovym tigrem.tam sem mel serii snad 11 her,kdfy sem vyjel,zaujmul,pozici,vykoukl,prask a uz sem sel na druhej tank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...